Jump to content
Dogomania

vege*

Members
  • Posts

    6950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vege*

  1. [B]AjdaTola[/B] znalazłam na allegro linkę 8 m do 12 kg w takiej chyba ok cenie :-) [url]http://allegro.pl/wyprzedaz-flexi-comfort-long-1-8m-do-12-kg-i1444610190.html[/url]
  2. Ja też ostatnio myślałam, że zawału dostanę. Była ładna słoneczna pogoda, cieplutko na dworze, tak miło, że aż chce się wyjść, no to wzięłam Nukę i idę się przejść z nią na łąki. Idę tak sobie idę, aż tu nagle podbiega do nas piękny brązowy, kopiowany doberman. Każę Nuce siedzieć cicho, na szczęście siedziała cicho (myślałam, że jednak nie wytrzyma i zacznie szczekać po ostatnim pogryzieniu przez większego od niej psa), na szczęście był i właściciel i właścicielka i psa odwołali od razu, pies tylko jeszcze ze 2 razy biegał koło mnie, ale było widać, że chce się bawić i jest nie agresywny :-) Jednak czasami mozna spotkać normalnych właścicieli dobków :-)
  3. Monika, a mogę tak z ciekawości zapytać ile waży twój pies, a do ilu kg masz flexi? :-)
  4. taśma jest chyba ogólnie mocniejsza i mniejsze prawdopodobieństwo, że jak niechcący jakoś ci pies oplącze nogę to cię tak nie poparzy jak linka ;-)
  5. marta nie marudź i bierz ostatnią, może fajnie wyglądać na żywo :lol:
  6. to jeszcze cię życie nie nauczyło, że każdy w koło ma rację na temat czyjegoś psa, tylko nie sam właściciel psa :evil_lol:
  7. [quote name='Niufciak']My niestety may za daleko do W-wy... zrobimy wam troszkę smaka:loveu: [/QUOTE] szkoda:( osz ty, musiałaś wstawiać takie ciasteczka <mniam> :evil_lol:
  8. [quote name='gops']a no mam jedna i jedyna wlasnie, musze znalezc gdzies identyczna i kupic bo ta niestety ma dziury i dlugo juz nie wytrzyma, nawet rzucac nie bardzo mam jak bo jest jak flak :roll: musisz kombinowac i kupowac rozne zabawki moze wkoncu znajdziesz ta jedyna :lol: [/QUOTE] oj raczej nie znajdę,bo ona się nie nakręca na zabawki bo chyba traktuje je jakoś inaczej :lol: wczoraj jak jej dałam takiego czerwonego kraba Sebastiana z tej bajki "Mała syrenka" to go od razu sobie wzięła i go lizała :lol: później widziałam, że próbowała gryźć mu oczy, jak odgryzła to zaczęła sobie tak użalać i popiskiwać, że Sebastian jest ślepy :lol: a tłumaczyłam, że nie wolno gryźć oczu :lol:
  9. kurde fajnie masz, że miśka ma zabawkę, na którą się w 100% nakręciła, ja nigdy nie będę miała takiej zabawki na którą się nakręci tak super ekstra Nuka :placz: Nuka strasznie, ale to strasznie (nie śmiać się) dba o swoje zabawki, dmucha i chucha na nie, żeby im się tylko nic nie stało :lol: niektóre ma nawet i ponad 1 rok, a wyglądają jak nowe :evil_lol: jedynie co to za patykami na spacerze biega, a tak to na zabawki to nie :placz:
  10. vege*

    Demo(nek) xD

    [quote name='Niufciak']I ty mi powiedz że on nie urósł:) hehe a co do tego co piszesz że sie boi jak pies go wącha to z własnego i cudzego doświadczenia ci powiem: nie martw sie jesli on się boi, daj mu możliwość poznania że psy nie są straszne, zabieraj go do psów, pozwalaj żeby go wąchały, pozwalaj mus ie z nimi bawić a jak sie wystraszy to sie nie przejmuj, jak zobaczy że nic mu sie nie dzieje to bedzie ok, zobaczysz on sam stwierdzi że nie ma sie czego bać, musisz tylko dać mu szanse;) [/QUOTE] potwierdzam :-) lepiej, zeby teraz zobaczył, że pieski nie są dla niego zagrożeniem, bo jak dorośnie i dalej będzie się bał to wtedy mogą być problemy z ponad 30 kg psem ;-) życzę spotykania i poznawania dużo psich przyjaciół :loveu:
  11. [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/_2123628obr5.jpg[/url] mam taki breloczek do kluczy :loveu:
  12. [quote name='Gosia9712P']Eee, co to za ferie, jak się chorym jest... :shake: Dodaj koniecznie :cool3:[/QUOTE] spokojnie w pon na pewno będę już zdrowa, jeśli nie utonę w stercie zużytych chusteczek do nosa :evil_lol: [quote name='Asia&Luna'] Ok, to jutro czekam zdjęcia, domowe też dobre!;)[/QUOTE] ok ok :lol:
  13. [quote name='blacky764']Shante w obróżce od vege* ;) za którą bardzo serdecznie dziękujemy ! :loveu: [/QUOTE] bardzo ładnie na niej wygląda :loveu: cieszę się, ze jest dobra i że się podoba ;-)
  14. [quote name='catie']muszą sobie psy jakoś radzić :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Asia&Luna']Helow:) Co tam u Was? Nowe zdjęcia Nuki by się przydały;) Pzdr.[/QUOTE] u nas załamka :/ patrzę teraz za okno i NIC nie widzę, tak śnieg pada, że masakra, wiatr straszny, zimno się zrobiło, do tego ja chora, no super :/ ale jest jeden plus MAM FERIE :evil_lol: zdjęć na razie nie będzie, chyba, że jutro jakieś domowe dodam ;-)
  15. dzięki :p czarna farba do ubrań fevicryl za 4,9 :diabloti:
  16. [quote name='Malwa774']Dasz zdjęcia swoich prac? :diabloti:[/QUOTE] proszę bardzo ;-) helena bonham-carter [URL=http://img201.imageshack.us/i/110106131638.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9711/110106131638.jpg[/IMG][/URL] kasia kowalska dla koleżanki, format A3 [URL=http://img40.imageshack.us/i/110106220528.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8333/110106220528.jpg[/IMG][/URL] nie skończona helena bonham-carter, może kiedyś ją skończę :evil_lol: [URL=http://img830.imageshack.us/i/110107130554.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1504/110107130554.jpg[/IMG][/URL] więcej zdjęć nie mam, miałam format jakiś czas temu :angryy: i nawet ostatnio nie miałam keidy malować, ale teraz ferie mam to może może coś zdziełam :evil_lol:
  17. [B]Malwa774[/B] bardzo fajnie, też rysuję taką techniką :-) tuszem, czy farbą robiłaś?
  18. vege*

    Demo(nek) xD

    mój poprzedni pies jak już był stary to raz jak kichnął to mu ząb wypadł :evil_lol: Nuki zęby też wielokrotnie znajdowałam na podłodze, ale żadnego sobie nie zostawiłam ;-)
  19. ja raz jak szłam po koleżankę w drodze do szkoły to miałam taką niemiłą sytuację, otóż koło koleżanki mieszkają ludzie, do których co jakiś czas przyjeżdża taka suczka, Żabka. Podobno fajna i nie agresywna, mała ok 5 kg, no to jak tak szłam po Martę, to toto małe wyskoczyło zza bramy i biegała mi koło nóg, ja tylko się patrzę w dół, żeby nie nadepnąć i idę dalej, nie zdążyłam zrobić 5 kroków, jak poczułam coś na kostce, patrzę a pies mi się wczepił w nogę (na szczęście miałam długie, zimowe buty) :angryy: potem mnie jeszcze raz ugryzła w łydkę i wtedy myślałam, ze na prawdę jej coś zrobię odruchowo, żeby w końcu się odczepiła ode mnie, nic jej nie zrobiłam tylko się wydarłam na psa i tupnęłam przed nią mocno nogą, tupnięcia i mojego głośnego wrzasku się przestraszyła i pobiegła szybko za bramę od tamtej pory już mnie nie ugryzła, nawet nie podeszła :evil_lol: dobrze, ze wtedy Nuki ze mną nie było, bo by chyba sukę rozniosła w drobny pył za to, ze mnie ugryzła :/
  20. [url]http://img9.imageshack.us/img9/6282/17347621.jpg[/url] :evil_lol:
  21. [quote name='catie']Hej :) przyszłam odwiedzić galerię ;p Moje obydwa uwielbiają też pod kołdrą spać i mają tą samą taktykę co Nuka, jak im nie podniosę kołdry to nawet drapać potrafią ew. same podnoszą kołdrę i mnie odkrywają:diabloti:[/QUOTE] hahaha, to widzę, że nie tylko moja taka wygodna jest :evil_lol:
  22. zależy kto co lubi, zatrzask bardziej przy małych/średnich psach jest chyba wygodniejszy, łańcuszek może barwic jasną sierść, albo w tą dłuższą się wplątywać, i taki i taki rodzaj obroży ma swoje + i - :lol: ja ogólnie to wolę półzaciski, albo na klamerkę ;-)
  23. [quote name='Paula03']A ja narzekam na włosy.... Chciałabym mieć proste, albo ładnie pokręcone, a nie każdy wywinięty w inną stronę...[/QUOTE] ale takie to chociaż w jakiś fajny artystyczny nieład da się ułożyć, a z prostymi to nic fajnego nie zrobisz :evil_lol: na moich np. loki robione lokówką trzymały się góra 2h i to już był cud, ze aż tyle, moich włosów chyba nic nie ruszy do kręcenia się :angryy:
  24. TANIO :razz: łańcuszek zaciskowy 50 cm, użyty kilka razy w stanie idealnym [URL=http://img202.imageshack.us/i/101126195435.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5404/101126195435.jpg[/IMG][/URL] obroża TAKS, kolor oczojebny :evil_lol: nowiutka, założona max 3 x, zero wystających nitek czy czegokolwiek ;-) szer. 2,5 , dł. 36-54 cm [URL=http://img97.imageshack.us/i/110130125737.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4927/110130125737.jpg[/IMG][/URL] czerwona sztuczna skóra z pseudo ćwiekami ;-) szer. 2 cm, dł 36,5-43,5 cm, stan idealny [URL=http://img62.imageshack.us/i/110130122013.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5456/110130122013.jpg[/IMG][/URL] jakby co to pw ;-)
  25. a ja właśnie guardy dokupuję bo jedne po 2 latach mi się popsuły, regulator mi pękł :/ norweskie mam i używam je dość rzadko, zazwyczaj tylko jak jeździmy samochodem gdzieś ;-)
×
×
  • Create New...