[B]Evelynkaa, anetta[/B] napiszcie po jakimś czasie jak sprawują się te kolorowe adresówki z laminatu ;-) bardzo mi się podobają, ale słyszałam, ze laminat nie najlepszy tzn szybko pęka te kółeczko, ale widzę, że te są dość grube i wyglądają na trwałe ;-)