Jump to content
Dogomania

vege*

Members
  • Posts

    6950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vege*

  1. [quote name='gops'] kupilam Misce wkoncu sledy do ciagniecia , i zaczyanmy male odchudzanie :razz:[/QUOTE] to co Miśka, aż tak przytyła :lol:
  2. nie wiem właśnie czy przerabiany, ale ja akurat takiego zacisku lupine nie widziałam
  3. u mnie do konca 2010 roku było za darmo u weta, ale jak pytałam ile kosztuje po za tym darmowym chipowaniem to powiedział, że raczej do ok 50 zł
  4. zobaczcie co znalazłam [url]http://allegro.pl/niebieski-komplet-lupine-delfinki-smycz-obroza-i1421293546.html[/url] :evil_lol:
  5. jest już temat o adresówkach, tanie i dobre adresówki znajdziesz na allegro
  6. niedobry Toro, zachowywał się prawie jak w Modzie na Sukces, tam to każdy z każdym :evil_lol: czekamy na zdjęcia pięknej dziewczynki i równie pięknego chłopaczka :loveu:
  7. [url]http://allegro.pl/stalowy-nierdzewny-identyfikator-adresowka-i1411703428.html[/url] ja kupiłam na razie 2 szt. takie kosteczki i jestem zadowolona bardzo, adresówka wygląda na dość mozną i nawet jak próbowałam z ciekawości nie dało jej się zgiąć, stal ma gr 1 mm, za jakiś czas jeszcze zamówię kilka u tego Pana, tylko inne kształty wezmę ;-)
  8. tak myślałam, że chodzi o drugiego psiaka ;-)
  9. [quote name='Naklejka']Kupiłam Jetsanowi skórzaną obróżkę - 4cm :D [/QUOTE] mi się bardzo podoba szer. idealna wg mnie :-) [quote name='Chantell']Ja zrobiłam (właśnie skończyłam) obróżkę nową :) truskawkową :D [/QUOTE] no to czekamy na zdjęcia ;-)
  10. [url]http://img43.imageshack.us/img43/3180/emply10.jpg[/url] to mi kurczaczka raczej nie przypomina :evil_lol:
  11. vege*

    Demo(nek) xD

    [url]http://img4.imageshack.us/img4/7629/domekh011kopia.jpg[/url] czy ja dobrze widzę, czy wy macie taką pogodę i zero śniegu? nie tak nie może być! :placz: dlaczego u mnie od wczoraj spadło śniegu po kostki :angryy:
  12. no ciekawe co to za niespodzianka :-) czekamy niecierpliwie ;-)
  13. [quote name='anetta']Te z laminatu grube?? toż to cienizna jest w porównaniu z pleksi. [/QUOTE] no tak w porównaniu z plexi tak, ale w porównaniu z innym laminatem to raczej są grubsze, tzn tak mi się wydaje ;-)
  14. [B]Evelynkaa, anetta[/B] napiszcie po jakimś czasie jak sprawują się te kolorowe adresówki z laminatu ;-) bardzo mi się podobają, ale słyszałam, ze laminat nie najlepszy tzn szybko pęka te kółeczko, ale widzę, że te są dość grube i wyglądają na trwałe ;-)
  15. moje adresówki też doszły dziś ;-) bardzo mi się podobają, zdjęcia później albo jutro ;-)
  16. a co chcesz z tą linką zrobić? jak chcesz ją wykorzystać jako linkę treningową to po prostu zrób jakieś porządne węzły i powinno się trzymać ;-)
  17. a nie ma już tej aukcji na allegro? :evil_lol: właśnie słyszałam, ze laminat jest dosć delikatny i szybko pęka ale ma śliczne kształty tych id ;-)
  18. Marta a ta większa jaki ma minimalny obwód? ps. Marchewka jestem za ostatnim ;-)
  19. najlepiej idź do weta i wypytaj o te szczepionki a pieskowi zrób badania ;-)
  20. ale cudne! na czym to jest namalowane? ;-)
  21. żeś zaszalała z tymi fotkami :evil_lol:
  22. [B]Asia [/B]wstawiaj ja ci pozwalam :p
  23. a mi klasa biologiczna i rozszerzona biologia są potrzebne na studia te które chce iść, a technikum mi nie pasowało, bo co mi po takim zawodzie jak i tak bym go w moim życiu nie wykorzystała bo mnie nie interesuje xD
  24. posty skaczą :/
  25. nie bo za długo trwa xD
×
×
  • Create New...