-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='Malgoska']genialny Loluś i genialne jajo![/QUOTE] To genialną cenę musi mieć :evil_lol: [B]Lolitko :loveu:[/B] kochane moje, na jajkach siedzi :diabloti:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
ona03 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406'] To moja dziewczynka już bez smyczy biega???? Zapoznała się już z jakąś koleżanką? A ogonek ma zwinięty w rogalik jak Akita ;)[/QUOTE] Śliczna Ruda Panienka i ogonek :loveu:, chwilowo bez kasy jestem :oops:, przepraszam..... -
[SIZE=4][COLOR=blue][B]Kaduniu[/B] [/COLOR][/SIZE]:loveu: [URL="http://www.picturesanimations.com/happy_birthday/2/te22.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/h/happy_birthday/te22.gif[/IMG][/URL] Poproszę duuuuuuuuuuuuuuży kawałek :sabber: torcika :evil_lol:
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Gały :evil_lol: muszą być, żeby się nowy domek zakochał ;) -
Gratulacje [B]pom-poniku :loveu:[/B] zdrowia, sił i wytrwałości :multi: [IMG]http://www.picturesanimations.com/b/babies/27.gif[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Lolitku :loveu::loveu::loveu:, kochanie moje, zaczął się czwarty rok z Tobą :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000]psitulam :evil_lol: mocno [URL="http://www.picturesanimations.com/dogs_cats/0/poesenhond12.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs_cats/poesenhond12.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Oj Pokerku, ale indywiduum się trafiło :evil_lol:, a miała być słodka jak Lolcio :evil_lol:. Będzie dobrze, wychowa się panienka pod czujnym okiem Pańciostwa :loveu: -
[INDENT]Zapraszam po kurczaczki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/new_multi.gif[/IMG], bazarki dla BM [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224022-Kurczaczkowo-dla-Braci-Mniejszych-do-11.03-godz.21.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240....03-godz.21.00[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7769/img0600wc.jpg[/IMG][/COLOR] [/INDENT]
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Zapraszam na kurczaczki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/new_multi.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224022-Kurczaczkowo-dla-Braci-Mniejszych-do-11.03-godz.21.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240....03-godz.21.00[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7769/img0600wc.jpg[/IMG][/COLOR] [/INDENT] -
Zapraszam na kurczaczki :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224022-Kurczaczkowo-dla-Braci-Mniejszych-do-11.03-godz.21.00[/URL] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7769/img0600wc.jpg[/IMG]
-
[quote name='Smyku']Uważaj Oneczko , uważaj , bo się zastanowimy czy ukochanie może do Ciebie na wakacje przyjechac . Togaa - pięknie dziękuję , jak zwykle uryczana . Lolito całuję mooocno w rudą paszcze .[/QUOTE] Jak do mnie nie przyjedzie :evil_lol:, to do Ciebie też nie :diabloti: hihihi i jak go ucałujesz :evil_lol:
-
[quote name='Poker']Całe szczęście , że tylko BYM zżarła,bo chyba by ciotki ubiły , gdybym zżarła :evil_lol:[/QUOTE] Tiaaaaaaaaaaa :evil_lol: zwłaszcza[B] Smyku :loveu:, [/B]muszę uważać na słówka :diabloti:. [B]Lolitku :loveu: [/B]buzialki od stęsknionej Ciotki :evil_lol:
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Hej [B]Iga -Blondyna[/B], może byś na bazar zajrzała :evil_lol:, tak tu sobie cicho siedzisz :evil_lol: -
Te gały to bym też zeżarła :evil_lol:, [B]Lolito[/B] jak [B]Ty[/B] potrafisz czarować, wystarczyło szepnąć o łańcuchu i budzie i już Cioteczki i Wujek się zlitowali, masz na jedzonko i pieluszki :multi:. A ja zapraszam na bazarki w podpisie :multi:
-
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Shrekusiowy[/B] bazarek, zapraszamy serdecznie:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223884-Biżuteria-dla-kobitek-.....-do-11.03.godz.20.00[/URL] -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Masz[B] Pokerku[/B] rację :evil_lol: szelmowskie, [B]Lolusiowe [/B]spojrzenie ;), śliczna panienka :loveu: [URL]http://img713.imageshack.us/img713/1579/fryga018.jpg[/URL] -
[quote name='Smyku']Lolito bo Ciem schrupiem .[/QUOTE] [B]Smyczku :loveu:[/B], paczusie, pączusie do chrupania, [B]Kado[/B] stawia :evil_lol: oszczędź [B]Lolcia ;)[/B] [quote name='EVA2406'] Wołomin, tzn do Wołomina to znacznie dalej, bo ja przy samej granicy Warszawy, ale kierunek ten. Czyli po drodze na Mazury musisz przejechać koło mnie :) [/QUOTE] [B]Ev-ciu[/B] Twoja strona Wisły przypadła [B]todze :evil_lol:, [/B] a na Mazury mam najbliżej przez Poznań :evil_lol:, trzeba coś wymyslić :evil_lol: [B]Kaduniu :loveu: [/B]dzięki za pączusie, pyyyszne, właśnie takie lubię najbardziej :eating: [B]Togusiu :evil_lol:[/B] , ten Twój idol to ma awarię wodociągów w dzielnicy :diabloti:, popatrz jaki [B]Ev-ci[/B] czyściutki :evil_lol:.
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
ona03 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/19.gif[/IMG] [FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=red][B]Karolciu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/loveliefde001028.gif[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]Tosieńko[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/cubs.gif[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]Kaduniu [/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/hart-garfield.gif[/IMG] [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/19.gif[/IMG] -
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa'][B]Irenka[/B] ma tekst przygotować a [B]Filut[/B] zakochany w pannie [B]Jasmince.[/B] Nareszcie ma towarzystwo do zabawy i w pełni szczęśliwy...[/QUOTE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/19.gif[/IMG] -
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Shrekusiu[/B] :) może jakaś Walentyna Cię dojrzy [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/beertje.gif[/IMG]