-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='mdk8']konto z początku wątku aktualne?[/QUOTE] Witamu u [B]Lolcia[/B] :loveu: nową fankę :loveu:, miło, że zawitałaś do Nas :), konto to samo, chociaż [B]Nika[/B] trwa na posterunku, reszta to tylko "stewardami" się zajmuje :evil_lol:
-
[quote name='Patmol']to trzeba jej do ogłoszeń zrobić tez zdjęcie z różą [URL="http://smayliki.ru/smilie-789144903.html"][IMG]http://s10.rimg.info/9384d3f95d4eae9b3c9731aaab682e9f.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] No tak :evil_lol: rytuały muszę być, zdjęcie z różą [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/2.gif[/IMG] i ja na zakończenie /[SIZE=1]jakoś się wcześniej nie składało [/SIZE]:oops:/, [B]Kredeczko[/B] mizianka
-
[quote name='togaa'][B]Lolo [/B]jest nadzwyczajnym psem. Nie wiem skąd rano wiedział że sie 'załapie' na podróż i był w pełnej gotowosci do wyjścia? [/QUOTE] Ależ[B] On[/B] :evil_lol: zawsze jest w pełnej gotowości do wyjścia, przecież tylko jemu wszystko się należy :evil_lol:, reszta futer siedzi w domku ;)
-
[quote name='Energy']Oneczko obawiam się, że gdybym nawet tygrysa na kolanach trzymała to i tak to "ciacho" dalej na moją Aśkę by się gapiło:diabloti:niestety:evil_lol:[/QUOTE] Ło matko, skąd weźmiesz tygrysa :evil_lol:. Taka kolej rzeczy :evil_lol:, teraz Nasze dzieci chodzą na randki :evil_lol:
-
[quote name='Energy']Lolka na pokładzie niestety nie było więc się musiałam zadowolić łysym grzywkiem:diabloti: w kubraczku:eviltong:[/QUOTE] A to dlaczego nie było :cool3:, mogłaś zabrać JPG ze sobą niech się też przeleci :evil_lol:, nie musiałabyś ogladać się za "ciachami" :evil_lol:, "ciacha" ogladałyby się za Tobą i JPG :eviltong:
-
[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000]Lolusiu mój Walentynie[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/IKHOUVANJOU8429010.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/38.gif[/IMG]
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Panie są zdecydowane. Ponieważ nie było wizyty p.a , zawiozę chłopaka w niedzielę i będzie dwa w jednym.:razz:[/QUOTE] [B]Togusiu[/B] jesteś błyskawica :) -
[quote name='Energy']A dziękuję:) zawsze sobie obiecuję lecąc, że więcej nie wsiądę do samolotu i potem znowu to robię... [/QUOTE] Mogłaś wysiąść koło mnie :evil_lol: [quote name='togaa'][B]Czaruś[/B] oczywiście oczarował. W niedzielę zawożę go do nowego domku. Jesteśmy z pieluchami na zero. Takie cudo mi zakwita co zimę; [B]Oneczko03[/B], co Ty na to ? [url]http://img259.imageshack.us/img259/3250/dsc01515r.jpg[/url] [/QUOTE] No [B]Czaruś [/B]stanął na wysokości zadania :evil_lol: oczarował :loveu:, bardzo się cieszę :). Togusiu może zamów na "krechę" pieluszki, dupcia zamarznie Lolciowi bez..... Kwiatuch cudny, ja swojego podmroziłam otwierając okno :placz:
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To dzisiaj odwiedzinki? -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Czarusiu[/B], czaruj dalej czaruj :) -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za [B]Czarusia [/B] -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Może w końcu [B]Czaruś[/B] kogoś zaczruje.... -
[B]Togusiu[/B] - wyściskaj Wszystkie futrzaki :loveu: Mój komputerek ostatnio chodzi jak chce, najczęściej 30 min i ma dość, wyłącza się, [B]kado[/B] zepsuła :evil_lol: internet i też nie może wejść, [B]Lolciu[/B] :loveu: słoneczko kochane :loveu: wybacz, że nie pomożemy w bazarkach :oops:.
-
[quote name='kado']A ja przekopiowałam od [B]oneczki[/B] banerek i w mojej sygnaturze też nie działa....[/QUOTE] To chyba go zepsułaś :evil_lol: Edytuj sygnaturę i w "globusik" wstaw link do Lolcia
-
[quote name='koelka']Pamiętam cegiełki na allegro dla Lolusia dawno temu, wtedy nie chodził. Potem rzadko bywałam na dogo, wątku nie widziałam, aż dziś się natknęłam i zobaczyłam.... biegającego Lolusia:):):) Aż się wzruszyłam... Cieszę się, że Loluś jest taki szczęśliwy i w dobrych rękach:)[/QUOTE] [B]Lolcio[/B] :loveu: jest bardzo szczęśliwy, a My razem z Nim :evil_lol:. Ale jak można trafić do Lolcia jak banerki nie działają :cool3: [B]Smyczku, togusia, Energy[/B] i kto tam jeszcze ;) bardzo poproszę o naprawienie banerków, żaden nie działa :mad:. Szeleczki Księciunia cudniaste, wygląda jak kurczątko, togusiu wrzucisz fotki do galerii[B] taks [/B]:loveu:
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo przystojny brunet :loveu:, zapraszamy domki :) -
Dziękujemy pięknie z Rudzielcem, obroża szeroka zdała egzamin :multi:, nareszcie spacer to przyjemność ..... [IMG]http://imageshack.us/a/img824/8312/pict0358b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/6900/pict0365b.jpg[/IMG] ....
-
Kochani ależ znalazłam zdjęcia, zupełnie o nich zapomniałam :evil_lol: pozować nie chciał wcale w tak głupim przebraniu :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img341/4732/pict0309m.jpg[/IMG] oczami tylko przewracał z miną "odczep się" :roll: [IMG]http://imageshack.us/a/img839/3108/pict0307m.jpg[/IMG] póżniej zwiał pod bramę obszczekać przechodnia :cool3: [IMG]http://imageshack.us/a/img841/521/pict0304md.jpg[/IMG] a na koniec tak potrząsnął główką, że czapeczka spadła i ją troszkę potarmosił :evil_lol: ..
-
[quote name='Poker']Co za bestia, kto tak mówi na naszego Księciula? ona03 przyjdzie i :mad: A jak Niunia?[/QUOTE] Właśnie, właśnie ;), takie kochaniutkie :loveu: [URL]http://img823.imageshack.us/img823/3576/dsc01461u.jpg[/URL] pychol uśmiechnięty :loveu:, a tu od bestii przezywają :mad:. Togusiu buzialki dla [B]Niuni[/B] :loveu: i zdrówka jak najwięcej....
-
[B]pinczerko[/B] :loveu: toż [B]Lolcio [/B]:loveu:i Twój jest po części ;) więc wpadaj tu jak do siebie :multi:. Trzymamy kciuki aby [B]Tinusia[/B] zaznała szczęścia przy ludziu... [B]togusia[/B] nam się zapodziała, skrobnij co u [B]JPG [/B]togusiu, wszyscy tu się zamartwiają ......
-
I ja też [B]togusię[/B] ogladałam w przelocie :evil_lol:, porwała [B]Lolcia [/B]:loveu:i tyle ich widziałam . Ale[B] Lolcio[/B] jak tylko zobaczył kto się do niego zbliża znieruchomiał :evil_lol:, nie wierzył :evil_lol:, czy to naprawdę jego [B]togusia [/B]:loveu: i oczywiście tańce radości, wrzaski, ja już nie byłam potrzebna gadzinie :placz:.
-
[quote name='ona03'] togusia zarządziła wyjazd 30.12, chce mieć JPG na Nowy Rok ;)[/QUOTE] No i zero odzewu :evil_lol:, chyba [B]togusia[/B] zapomniała o [B]JPG[/B] i [B]Wrocławianki[/B] też ucichły ;), będziemy sami z Lolciem :diabloti: