-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='sleepingbyday']:loveu::loveu::loveu: dziękujemy za komplementy! ja to zosi zawsze powtarzam, ze jest najpiekniejsiejszą sunia na śiwecie, a ona ma minę, jakby to było oczywiste :eviltong:[/quote] Ciekawe po kim Zosia tą skromność przejęła:evil_lol:
-
[quote name='Isadora7']Może moje dwa jamniki? Robią bajzlu za 15.[/quote] Oj jamniki to nie mój typ psa. A co do bałaganu to wiesz co spytaj Sleep co zostało z moich drzwi (wtedy) teraz to do połowy ich nie ma -sunia dokończyła.
-
Sleep Ty nie myśl kochana tyle daj mi oswoić Kropkę później jej znajdziemy domek , a później z Barakiem będziemy leżeć do góry d...skiem , a jak nam się znudzi to sobie wtedy pomyślimy:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Narazie jak nie ma ciśnienia to ja zostanę przy takiej trzodzie jaką posiadam . No chyba że Ty chcesz się wprosić :evil_lol: w takim razie zapraszam
-
[quote name='GoniaP']Czy ktoś, oprócz Kacpra wie, gdzie ten nieszczęśnik przebywa?[/quote] Chyba nie , prócz niego nikt nie wie nic
-
Iwona nie martw się psy same się ustawią , dopóki nie ma ostrych awantur to nie ma się czym przejmować . Ja mam 3 psy wielkości Kiry (2 sunie i 1 pies ) i małego szczyla w domu ( niskiego) i na początku ich izolowałam od siebie a później mówię niech się dzieje wole nieba..... i wiesz co teraz to małe atakuje duże psy . Razem z moją starszą sunią dominują na podwórku . później wzięłam jeszcze z ulicy sunię dziką która wyprowadzam na podwórko na smyczy żeby mi nie nawiała i mysłałam że będzie tragedia . Na początku było pokazywanie zębów "dzika" robiła pod siebie ze strachu , ja tylko patrzyłam co będzie dalej, a dalej to juz nic nie było . Mała sunia wie że nie wolno jej podejść nie do swojej miski bo dostanie jej się. Mówię Ci nawet jak będzie jakaś kłótnia między psami to nie stanie się nic złego . Kira chyba zaczyna uwazać ten dom jako swój i próbuje się ustawić na całego , ale wydaje mi sie że nic złego się nie stanie. Trzymam kciuki
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
O matko co za ludzie doprowadzili psy do takiego stanu... nie potrafię sobie tego wyobrazić żeby moje sierściuchy tak mogły wyglądać. Myslałam że widziałam już psy zaniedbane , chore ale te zdjęcia pokazały mi że naprawdę mało w życiu widziałam krzywdy ziewrzaków. Naprawdę dziewczyny mają silne nerwy ja po jednej wizycie w O.sz. przez miesiąc pewnie bym nie jadła ze stresu i nerw, nie potrafię obejrzeć wszystkich zdjęc sa okropne ale pokazują to co LUDZIE potrafią zrobić ze zdrowego psa. -
A wiesz Zosiu że nie liczyłam . ogólnie to jest tak 2 wielkie psy sa na podwórku - goscinnie łażą po domu przeważnie w wekendy również w zimę śpią jak jest wielki mróz więc ich nie licze jako stałych bywalców chociaz Korolka była ostatnio tylko w domu ( po sterylce) Barack jest niewielki to zajmuje 1/4 łóżka , kropka w nogach 1/6 łozka , Blade(kot) spi pośrodku ( trudno ocenić ile zajmuje miesca) 2 kotki nie spią w łózku ( na szczęście) Tadek 1/2 łózka a ja tam gdzie się wcisnę , ale ogólnie nie narzekam:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ja tez mam "kawalerkę " ale z podwórkiem. Myślę że jeszcze cos bym "upchnęła" u siebie jakbym miała ochotę -w razie czego jeszcze jedno łóżko zostaje wolne. Nie no jest ok zawsze im wiecej na jenym łóżku to cieplej :lol:
-
[quote name='sleepingbyday']nie przesadzaj, palce jednej rękki ci wystarczą. marlence już nie (nawet nie musi liczyć męża i potomka :evil_lol:)[/quote] No tak teraz ja wyjdę na Villas:angryy: Moja "banda łysego" jest najlepsza. I wreszcie mam wrażenie że ktos mnie kocha:evil_lol:.
-
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']I znowu przeciągnie się to na kolejne dni...:roll:[/quote] Niesety , ale po co Donacja ma jechać na darmo . dziewczyna od poniedziałku będzie już na miejscu , do piatku jest w delegacji wekend szkoła więc od poniedziałku Donacja może się z nia umawiać . -
[quote name='Zofia.Sasza'][CENTER][B][SIZE=7][COLOR=Red]NIE!!!!!!!!:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/quote] Oj Zosiu ja żartuje . Nie krzycz tak od razu na mnie.:evil_lol: Ja czasami lubię kogoś podrażnić :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Oj Zosiu ale Ty masz dobre serduszko . Może przygarniesz na stałe sierściucha? jak jej tak dobrze u Ciebie :lol:
-
Oj z klamkami nie przesadzaj z tymi klamkami chyba ważne aby były złote serca. :loveu:
-
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Donacja podam Ci na PW numer do pani bliźniaków ,ale z tego co wiem to jej teraz nie ma w domu (chyba w delegacji ) jak będę wiedział kiedy wraca dam znać -
A co tu sie tak cicho zrobiło ??????????????? Nikt nie zaglada do dżaguni??//:angryy:
-
Jeśli chcecie konkretów dlaczego jest nieodpoiedzialny przeczytajcie wszystki jego zaczete wątki. 1) zbiera kasę na hotel lub DT ok 2) oddaje 3 szczeniaki na DT -zero zdjęć opisów czegokolwiek 3) jest DT bezpłatne dla reszty szczeniąt - brak kontaktu z Kacprem -DT czeka prosi o info gdzie są psy i co ... zero odzewu 4) pojawają się nowe wątki Kacpra znowu szuka kasy na DT Człowieku jeśli nie jesteś w stanie dokończyć spraw to nie bierz się za nie . To nie jest niedośwaidczenie sorki ale to jest po prostu BEZCZELNOŚĆ. zastanawiam się znowu czy wogóle jakiekolwiek szczeniaki istnieją i te psy na innym wątku też .
-
Ola skad taką śmiesznotkę wzięłas . Cudne stworzonko . :loveu:
-
[quote name='li1']Ja recze za wiarygodnosc Kacpra.[/quote] Li możesz ręczyć za niego co nie zmienia faktu że człowiek jest nieodpowiedzialny :angryy::angryy::angryy::angryy:
-
ja wszędzie pisze, ze jest najładniejsza na dogo :loveu:. taki fakt i musicie się z tym pogodzic :eviltong:. Jak chcesz zobaczyć najładniejszego psa no dogo wejdz na watek Baraka
-
[quote name='Basia1968']gdzie dokładnie jest ten pies? adres poproszę. Poproszę Arkę, TOZ lub inną organizację o sprawdzenie. Prosze o dokładne dane.[/quote] Basia ciekawe czy się doczekasz odpowiedzi:angryy:
-
[quote name='admirabilis6']Kapcer to nie jest anonimowa osoba poza dogo. Nie spekulujcie juz, to zostalo sprawdzone. Chétnym mogé udzielic informacji na maila.[/quote] Ciekawe kto go sprawdzał . Na prosty chłopski rozum - zakłada wątek zbiera kasę na hotel jak się okazuje że jest bezpłatne DT to się przestaje pojawiać na wątku nie wiadomo co i jak z psami i co ... zakłada następny watek i zbiera kasę i następny . Mi się to nie podoba . Niech dokończy jedną sprawę . Ludzie się interesują , próbują pomóc, angażują w sprawę a on ma wszystkich w d... i sie nie odzywa . najgorsze jest to że my nie cierpimy ale zwierzęta które on znajduje i niby pomaga. A może żadnych takich nie ma ?????? Kto to wie
-
Ok. W-wy. Labkowaty pies wyrzucony z auta...
marlenka replied to kacper_29's topic in Już w nowym domu
Jak tak wogóle można . Zyrować na psim nieszczęsciu. To trzeba mieć tupet -
Ok. W-wy. Labkowaty pies wyrzucony z auta...
marlenka replied to kacper_29's topic in Już w nowym domu
oby takich naiwnych było jak najmniej . :angryy: -
Lublin - SzczĘŚliwa MILI juŻ ma SwÓj WymaRZony DoMek!!!
marlenka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
o to ja myślę że jak ktoś na smsy próbuje sobie psa "nabyć " to nie warto sobie głowy zawracać . Trzeba małej znaleźć dobry i odpowiedzialny dom:loveu: