-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Kupę usunę, nie ma sprawy. Jak tak dalej pójdzie, to nabiorę takiej wprawy, że nawet ciąże będę mogła usuwać. hihi -
Mummy ma już swojego najlepszego przyjaciela :) W NOWYM DOMU
Dzika_Figa replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Robię dla dziewczyny obrazki słodkie, Florentynka pisze tekst. -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Trzeba by im wątek założyć, albo ten jakos przystosować, znam taką co benerki zrobi... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze tzw odkurzacz centralny... Cug masz w specjalnych gniazdkach w ścianach, odkurzacz matkę gdzieś na stałe w kotłowni czy co, a po domu nosisz tylko rurę i końcówki. I dużo zdrowszy od zwykłego, bo Ci nie dyszy do środka tym kurzem z powrotem. Tylko że ta instalacja jest kosztowna i właściwie należy ja zrobić budując dom. Już mam wizję, jak z powodu odkurzacza prujecie wszystkie ściany... Hihi -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Dzika_Figa replied to Kora's topic in Już w nowym domu
Ojej, to teraz musze nowe banerki zrobić... Jak takie zdjęcia fajne są... I obrazki jej jeszcze zrobię cukierkowe jakieś słodkie do ogłoszeń. -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Tym lepiej, że Zenuś nie taki dziki. Cekinka sobie będzie obserwowała jego poczynania z ludźmi i szybciej wszystko zrozumie. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No pięknie, Majuska, pięknie. Ty niby taka dobra, szlachetna jesteś, pieski ratujesz, sratata, a Twoje własne o suchy chleb się muszą bić! Co do odkrurzacza, to sama przyznałam, że choc na tle Florentynki jestem jednostką pedantyczną, sama bym sobie dała spokój z chowaniem go i wyciaganiem co chwilę, będąc w jej sytuacji. -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zenusiowi też się znajdzie dom, i Cekince. Dobrze, że się te dzikusy udało odłowić wreszcie i można teraz dogrywać tranport do DT do Teresy :loveu: Takich dzikich to raczej nikt ich nie będzie chciał, trzeba psiaki troszkę zsocjalizować, pokazać, że nie taki człowiek straszny. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Majuska... Ty każesz komuś bić biedne, małe, bezbronne pieski? O ile wiem, największym pogromcą końcówek od odkurzacza jest Jego Wysokość a jego nie sposób przecież bić! Ja tam myślę, że wystarczyłoby trochę samodyscypliny i chowanie odkurzacza w magazynku po każdym użyciu... Ale znając Florentynkę, to ciężko tego od niej oczekiwać. Nawet ode mnie ciężko, a przy Florentynce to ja pedantka jestem. Sytuacja bez wyjścia... Może zatrudnić panią do odkurzania, z własnym sprzętem? -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Myślę że warto spróbować tak jak sugeruje Florentynka, a jak nie chwyci, to będziemy dramatyzować -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Pisz mi tylko teksty, resztę zrobię. -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jeszcze ktoś je obie zauważy. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Florentynko, zmień Zuzię i Celinkę w pierwszym poście na "załatwione" -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No popatrzcie jak się Celince super trafiło! -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to super, teraz tylko trzymać kciuki za przyjazne stosunki z jamniczką. -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jej, super dom. Widać, że Celinka jest tam chciana i nikt jej nic złego nie zrobi. A kociuch - boski! -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja tam wole inne rzeczy robić niż durne wierszyki pisać, bizuterię na przykład, a z pożytecznych to banerki, portfolia itd... ale że czasem nam z Florentynką jakiś wierszyk wyjdzie, to przecież psu nie odmówimy, jak potrzebuje -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Dzika_Figa replied to Kora's topic in Już w nowym domu
Wiesz, w moim odczuciu te te banerki Ci się należą jak psu kość, ale skoro nie masz, to chyba nie pozostaje nic innego, jak się upominać właśnie -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Dzika_Figa replied to Kora's topic in Już w nowym domu
Ja? Ja nie rozumiem nic... Mam jeszcze od czasu do czasu opcję usuwania własnych postów jak włączam edycję... może niechcący dali mi jakieś przywileje? Ale ciii, bo zabiorą. A o swoje banerki to Ty się upomnij, no bo co jest kurczę blade -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Moja bynajmniej z poezja powiązana nie jest, żesli już o tym mowa, ale cóż, mus to mus. Może jutro nam się uda cos skleić fajneo -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Dzika_Figa replied to Kora's topic in Już w nowym domu
Banerki dla Bajki, jeszcze ciepłe. Jak któraś sobie życzy inną kolorystykę, różowo i w kwiatki na przykład alboco, to proszę mnie o tym poinformować. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117230-Ta-piekna-sunia-po-raz-drugi-oszukana-szuka-domku-Znalazla-sie-w-Psim-Aniele"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3604/bajkaban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117230-Ta-piekna-sunia-po-raz-drugi-oszukana-szuka-domku-Znalazla-sie-w-Psim-Aniele"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9092/bajkaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117230-Ta-piekna-sunia-po-raz-drugi-oszukana-szuka-domku-Znalazla-sie-w-Psim-Aniele"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8907/bajkaban2.jpg[/IMG][/URL] -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Dzika_Figa replied to Kora's topic in Już w nowym domu
Witam! Przygnała mnie tu Figa33, dotarłam wreszcie po całym dniu biegania za sprawami przyziemnymi i zabieram się za banerki dla dziewczynki. -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nono, czyli dziewczyny widzę zaprzyjaźnione -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ojej, biedna łapka... Ale grunt, że ma swoich ludzi, że go leczą, że go chcą że dzięki jego zaginięciu zrozumieli cośniecoś odnośnie kastracji i adresówek. Przecież mogło się okazać, że jak "zepsuty" to już go nie chcą... Jednak psy bez łapy potrafią sobie radzić świetnie (widziałam nawet takie, które radziły sobie bez dwóch!!), więc wierzę, że nawet jesli amputacja okaże się konieczna, to w kochającym domu Feluś zniesie to dzielnie i nie będzie to dla niego tragedią. No i oczywiście mocno mocno trzymam kciuki, żeby łapka została na swoim miejscu!!!