Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Kupę usunę, nie ma sprawy. Jak tak dalej pójdzie, to nabiorę takiej wprawy, że nawet ciąże będę mogła usuwać. hihi
  2. Robię dla dziewczyny obrazki słodkie, Florentynka pisze tekst.
  3. Trzeba by im wątek założyć, albo ten jakos przystosować, znam taką co benerki zrobi...
  4. Jest jeszcze tzw odkurzacz centralny... Cug masz w specjalnych gniazdkach w ścianach, odkurzacz matkę gdzieś na stałe w kotłowni czy co, a po domu nosisz tylko rurę i końcówki. I dużo zdrowszy od zwykłego, bo Ci nie dyszy do środka tym kurzem z powrotem. Tylko że ta instalacja jest kosztowna i właściwie należy ja zrobić budując dom. Już mam wizję, jak z powodu odkurzacza prujecie wszystkie ściany... Hihi
  5. Ojej, to teraz musze nowe banerki zrobić... Jak takie zdjęcia fajne są... I obrazki jej jeszcze zrobię cukierkowe jakieś słodkie do ogłoszeń.
  6. Tym lepiej, że Zenuś nie taki dziki. Cekinka sobie będzie obserwowała jego poczynania z ludźmi i szybciej wszystko zrozumie.
  7. No pięknie, Majuska, pięknie. Ty niby taka dobra, szlachetna jesteś, pieski ratujesz, sratata, a Twoje własne o suchy chleb się muszą bić! Co do odkrurzacza, to sama przyznałam, że choc na tle Florentynki jestem jednostką pedantyczną, sama bym sobie dała spokój z chowaniem go i wyciaganiem co chwilę, będąc w jej sytuacji.
  8. Zenusiowi też się znajdzie dom, i Cekince. Dobrze, że się te dzikusy udało odłowić wreszcie i można teraz dogrywać tranport do DT do Teresy :loveu: Takich dzikich to raczej nikt ich nie będzie chciał, trzeba psiaki troszkę zsocjalizować, pokazać, że nie taki człowiek straszny.
  9. Majuska... Ty każesz komuś bić biedne, małe, bezbronne pieski? O ile wiem, największym pogromcą końcówek od odkurzacza jest Jego Wysokość a jego nie sposób przecież bić! Ja tam myślę, że wystarczyłoby trochę samodyscypliny i chowanie odkurzacza w magazynku po każdym użyciu... Ale znając Florentynkę, to ciężko tego od niej oczekiwać. Nawet ode mnie ciężko, a przy Florentynce to ja pedantka jestem. Sytuacja bez wyjścia... Może zatrudnić panią do odkurzania, z własnym sprzętem?
  10. Myślę że warto spróbować tak jak sugeruje Florentynka, a jak nie chwyci, to będziemy dramatyzować
  11. Pisz mi tylko teksty, resztę zrobię.
  12. Jeszcze ktoś je obie zauważy.
  13. Florentynko, zmień Zuzię i Celinkę w pierwszym poście na "załatwione"
  14. No popatrzcie jak się Celince super trafiło!
  15. No to super, teraz tylko trzymać kciuki za przyjazne stosunki z jamniczką.
  16. Jej, super dom. Widać, że Celinka jest tam chciana i nikt jej nic złego nie zrobi. A kociuch - boski!
  17. Ja tam wole inne rzeczy robić niż durne wierszyki pisać, bizuterię na przykład, a z pożytecznych to banerki, portfolia itd... ale że czasem nam z Florentynką jakiś wierszyk wyjdzie, to przecież psu nie odmówimy, jak potrzebuje
  18. Wiesz, w moim odczuciu te te banerki Ci się należą jak psu kość, ale skoro nie masz, to chyba nie pozostaje nic innego, jak się upominać właśnie
  19. Ja? Ja nie rozumiem nic... Mam jeszcze od czasu do czasu opcję usuwania własnych postów jak włączam edycję... może niechcący dali mi jakieś przywileje? Ale ciii, bo zabiorą. A o swoje banerki to Ty się upomnij, no bo co jest kurczę blade
  20. Moja bynajmniej z poezja powiązana nie jest, żesli już o tym mowa, ale cóż, mus to mus. Może jutro nam się uda cos skleić fajneo
  21. Banerki dla Bajki, jeszcze ciepłe. Jak któraś sobie życzy inną kolorystykę, różowo i w kwiatki na przykład alboco, to proszę mnie o tym poinformować. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117230-Ta-piekna-sunia-po-raz-drugi-oszukana-szuka-domku-Znalazla-sie-w-Psim-Aniele"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3604/bajkaban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117230-Ta-piekna-sunia-po-raz-drugi-oszukana-szuka-domku-Znalazla-sie-w-Psim-Aniele"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9092/bajkaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117230-Ta-piekna-sunia-po-raz-drugi-oszukana-szuka-domku-Znalazla-sie-w-Psim-Aniele"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8907/bajkaban2.jpg[/IMG][/URL]
  22. Witam! Przygnała mnie tu Figa33, dotarłam wreszcie po całym dniu biegania za sprawami przyziemnymi i zabieram się za banerki dla dziewczynki.
  23. Nono, czyli dziewczyny widzę zaprzyjaźnione
  24. Ojej, biedna łapka... Ale grunt, że ma swoich ludzi, że go leczą, że go chcą że dzięki jego zaginięciu zrozumieli cośniecoś odnośnie kastracji i adresówek. Przecież mogło się okazać, że jak "zepsuty" to już go nie chcą... Jednak psy bez łapy potrafią sobie radzić świetnie (widziałam nawet takie, które radziły sobie bez dwóch!!), więc wierzę, że nawet jesli amputacja okaże się konieczna, to w kochającym domu Feluś zniesie to dzielnie i nie będzie to dla niego tragedią. No i oczywiście mocno mocno trzymam kciuki, żeby łapka została na swoim miejscu!!!
×
×
  • Create New...