-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No to teraz decyzja: Szybciej drożej odrobinę bliżej czy później taniej odrobinę dalej ??? -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Dzika_Figa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a i owszem, to też, i inne wedle życzenia -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Mhm, a w Mielcu zwalnia się na dniach... we wtorek czy coś. Czyli Mielec i Murkę mamy zaklepane. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Dzika_Figa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sobie wątek. trzymam kciuki i jak psiaka wyciągniecie i porobicie mu ładne zdjęcia to oferuję się z banerkami i obróbką graficzną zjdeć, włączając w to doklejanie motylków na nosie i kwiecia u stóp (łap). -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
U Funi jest 11 na liście a miejsc ma byc na 10 psów, w Mielcu ma zarezerwowane, bo Saba idzie do domu i Julia nam przyklepała, u Murki sama nie wiem już, bo zdurniałam -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kosu32']Murka-ok. Myślałam że miejsce jest u Niej klepnięte - stąd moje osobiste "wywody".[/QUOTE] No ja własnie nei wiem już do końca czy klepniete. W każdym razie na liście oczekujących żadnego Olka z Częstochowy nie ma... Sama się juz pogubiłam nieco w tym wszystkim... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ale ja sobie nie zdawałam sprawy z tego, że aż takie. Wiem, Olek jest młody, zdrowy, kilka dni więcej w schronie niby mu nie zrobi różnicy, ale dłuższe kilka dni już chyba tak. Im starszy będzie, tym ciężej będzie posklejać jego strzaskaną psychikę... Nie myślcie, że się upieram przy czymś - zwyczajnie staram się wykombinować tak, żeby dla Olka było najlepiej. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Czyli stawiasz na Murkę. Okej, pytanie, czy faktycznie sie tam "dopchamy" - weszłam własnie na wątek hoteliku i lista psów oczekujących na miejsce mnie zwyczajnie wbiła w krzesło... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Właściwie wszystke trzy potencjalne hoteliki są jak najbardziej ok, o ile wiem. Murka to Murka, marka sama w sobie, nie ma co się rozpisywać hotelik pod mielcem- super warunki, wspaniała opieka, młody z pewnością by się tam rozkręcił. O Funi wiem najmniej, hotelik dopiero rusza, ale tez nie słyszałam nic złego. No i dogomaniaczka, to chyba wie, co robi. Więc w zasadzie jest to kwestia wyboru. Z mojego punktu widzenia najbardziej w grę wchodzą Murka i Mielec, ze względu na mniejszą odległość. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A, to też. Ale to w cholerę daleko od Częstochowy i wtedy koszty paliwa drastycznie by wzrosły... -
a "szansa" w moim mniemaniu taka sobie, skoro ludzie już raz się z Sylwią umówili w schronie na oglądanie Saszy i nawet nie zadzwonili, że jednak ich nie będzie...
-
z allegro cegiełkowego wyszło koło 60 złotych. Sprawdzę dokładnie ile tego mam na koncie. Oprócz tego znalazłam fundację, która była gotowa użyczyć nam swojego konta (wiadomo, wtedy ludzie nie boją się wpłacać), ale kosztowałoby to 50 złotych miesięcznie, bo tyle bierze księgowa za rozliczanie każdego subkonta. Moim zdaniem miałoby to może i sens, pod warunkiem, że byłaby to właśnie trawająca miesiąc, góra dwa intrensywna zbiórka pieniędzy z wypasionym allegro (takim, co to ja nie bardzo umiem zrobić), dużą ilością zdjęć i sprawnym przepływem informacji o Saszy.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Po krótce: Olek może jechać do hoteliku pod Mielcem za 300 plus żarełko we własnym zakresie albo do Murki (o ile rozumiem za 300 z żarełkiem wliczonym) i kombinujemy teraz czy się wyrobimy z kasą na żarełko i gdzie go wysłać. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jak zamawiasz za kwotę powyżej 99, to nic, czyli jak kupimy karmę i kilka puszek to będzie free -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No to na krakvecie Dog Chow kosztuje jakieś 90 za wór 15 kilowy, jeśli faktycznie miałby to na dwa miesiące, wychodzi 45 miesięcznie. Ja daję 30, brakuje 15 plus czegoś na puszki. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
przeparówczenie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Otóż to... To ile na tą karmę trzeba? Tak, żeby mu syfu nie kupować, ale tez nie szaleć za bardzo... Ile on w ogóle tego zje miesięcznie? Dawno z psem nie mieszkałam, to się nie orientuję... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Wiecie co? Jak będzie trzeba, to ja jestem gotowa dołożyć cos na karmę... 30 złotych miesięcznie. Rany, TŻ mnie zabije udusi, ale trudno -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maada']No to poszło.... 20zł dla Olka ode mnie.. tak na dobry początek :) Ale deklaracji na razie nie zmieniam, bo nie wiem ile mnie tu jeszcze bidoków na tym dogo za kieszeń pociągnie... Madcat ja e zdjęcia na bazarejk już jutro przyślę, biję się w piersi!!! Kabelek znaleziony tyle, że ja mało zdolna jestem i wyszły mi beznadziejnie.. musze moją córę zmoblilizować jutro do sesji zdjęciowej. Dzika Figo witam ziomalkę ;) Może się spotkamy na kawie jak już wrócisz z tego Nju Jorku? :) Kaskę kod mnie już masz na koncie bo poszło z mbanku. Byłam pierwsza????[/QUOTE] Ano byłaś pierwsza, tego sie nie da ukryć. Kawa? Chętnie, szepnę słówko, jak będę w ojczyźnie> Nawiasem, moja siostrzyca - Florentynka tyż w okolicach Zabierzowa pomieszkuje -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
to czekamy na wyniki wizyty behawiorystki... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, w Mielcu jest miejsce, kopiuję wiadomość od J_ulii. Zadzwoni tam króraś ciotka jutro? A Funi wyslemy jakiegoś innego psiaka może Witaj ,ja znam historie tego pieska... nawet tam deklarował się ,że mogę pomóc w znalezieniu hoteliku. I chyba dzięki tobie- bo mi przypomniałaś- moja obietnice mogę spełnić. We wtorek z Mielca do domu jedzie moja podopieczna Sabunia- włąśnie odbyła się bardzo sympatyczna wizyta przed adopcyjna . Zwoli się miejsce... chciaałm wysłać tam następną swoją bidę , ale Gucio mój drugi podopieczny zaczął chorować i nie mogę pozwolić sobie na dołek finansowy... ale ciesze się ,że szczenior będzie mógł skorzystać... Jeśli jest zdrowy , a wymaga tylko oswojenia to Asia go przyjmie... Jej telefon 606612957, ale teraz jest na próbie chóru więc lepiej dzwonić jutro rano . Co prawd są jakieś rezerwacje , ale coś się wymyśli... Aśka to naprawdę fajna dziewczyna... Pozdrawiam Julia -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
bidulka... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
a to z pewnością -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Dzika_Figa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
zapisuję się na watku, coś spróbuję wyskrobać -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No, ale nie chce byc odpoweidzialana za zdrowie psychiczne Dzikiej Figi, ktora przez was zacznie widziec duze czarne pajaki pelzajace po scianach:shiny::shiny::stop::stop::stop::mdrmed::mdrmed:[/QUOTE] Psychicznie to ja okej, tylko troszkę zdezorientowana. No i lecę na wątek jak każesz.