-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
ojej, bidulek... -
No tak to niestety jest, że szukanie domów psom to w duzym stopniu marketing i reklama. Dobre zdjęcia, dobry tekst to dobra reklama dla psa, ludziom się podoba, zapamiętują, coś ich rozbawi, coś wzruszy i zaczynają o psie mysleć inaczej... To czekamy na dobre zdjęcia chłopaka, oby się udało jej zrobić jak najsyzbciej.
-
Rudolf już w nowym domku! Szczęścia mały...
Dzika_Figa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki, żeby nie zaskoczyła!! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
hmm no ja generalnie nie mam nic przeciwko -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Psiakrew, wierzyk nam nie wychodzi, Tirsy nikt nie chce, dupa. Tirsa, bido, kiedy ktoś się na Tobie pozna, co? Głupi i ślepi są ci ludzie. -
Mummy ma już swojego najlepszego przyjaciela :) W NOWYM DOMU
Dzika_Figa replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Ojej, wlazłam nie spodziewając się żadnych rewelacji a tu proszę! Bardzo się cieszę! -
Banerki dla Kubusia. Przykro mi, że tylko takie, ale z takimi zdjęciami niewiele mogłam. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/125088-PiAE-kny-lecz-nieufny-KUBUA-ma-5-lat-a-od-4-jest-w-schronisku-Warszawa"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2654/kubaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/125088-PiAE-kny-lecz-nieufny-KUBUA-ma-5-lat-a-od-4-jest-w-schronisku-Warszawa"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8446/kubaban2.jpg[/IMG][/URL]
-
No i zgubiłam Kubusia w morzu subskrybcji, Figa33 musiała mi o nim przypomnieć. :oops: Banerek oczywiście zrobię, ale czy śliczny? Postaram się spełnić oczekiwania :cool3: Widzę, że bardzo bardzo są potrzebne zdjęcia Kubusia. Przecież to od dobrych zdjeć zależy czy ktoś zwróci na psiaka uwagę. Kubusiu, bądź rozsądny i daj się trochę pofotografować...
-
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Sądząc z tego, co słyszałam o Majuskowej jeździe, to poradzi sobie w każdych warunkach. Ale i tak trzymam kciuki za bezproblemową jazdę i szybką aklimatyzację Pigwy. -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
o, czyli nie ja jedna... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Majuska Ty już zawieź szybciutko Pigwę i zrób coś z tytułem wątku, bo ile razy widzę to POMOCY!!! MYSZKA MA DOM!!! To mi się śmiać chce... A dom Myszkowy powinien się obrazić :evil_lol: -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jej, fantastycznie! Ja wiedziałam, że to się musi udać tym razem! Pigwuś, powiedz Majusce, żeby Cię jak najszybciej zawiozła do domu. [quote name='majuska'] Ciekawa jestem czy to blisko Myszki? Myszka mieszka na Alei Kijowskiej....[/QUOTE] Nie jakoś strasznie daleko ale baaardzo blisko też nie, podeślę Ci mapkę. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
hihi, no ładnie tam psy wyzyskujecie... :evil_lol: -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No czyli teraz tylko popracować nad polepszeniem stosunków między dziewczynkami i wszystko będzie dobrze. -
Nie mnie dziękujcie, tylko Czarnemu i Kitce oraz Kaa, która ich wątek prowadzi i taką a nie inną decyzje podjęła. Ja tu tylko "sprzątam" :razz:
-
Witam! Skierowano mnie tu, żebym wpłaciła zyski z bazarku na Czarnego i Kitkę, którzy chcą się podzileić swoimi pieniędzmi. Będzie tego dokładnie 111 złotych. Proszę o nr konta.
-
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To ja trzymam kciuki! -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Florentynkę poslij i już. -
Majuśka, urządziłaś mnie na całego. Siedzę, czytam i wyję. Niedługo sie cały zapas chusteczek w domu skończy. Ja z tych co nie tylko na filmach ryczą (kreskówkach też) i nad ksiażkami, ale i czasem jak głupią piosenke usłyszą. Ostatnio TŻ mnie katował amerykańską kolendą o reniferze Rudolfie, z którego inne renifery się śmiały... i bardzo go bawiło, że tak ryczę...
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Dzika_Figa replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy łatka- parówka na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"]wątek parówkowy[/URL] -
Mummy ma już swojego najlepszego przyjaciela :) W NOWYM DOMU
Dzika_Figa replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Łatek jest parówa, stąd zainteresowanie Florentynki. Na Parówy z nim trzeba!