Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. No tak to niestety jest, że szukanie domów psom to w duzym stopniu marketing i reklama. Dobre zdjęcia, dobry tekst to dobra reklama dla psa, ludziom się podoba, zapamiętują, coś ich rozbawi, coś wzruszy i zaczynają o psie mysleć inaczej... To czekamy na dobre zdjęcia chłopaka, oby się udało jej zrobić jak najsyzbciej.
  2. to trzymam kciuki, żeby nie zaskoczyła!!
  3. hmm no ja generalnie nie mam nic przeciwko
  4. Psiakrew, wierzyk nam nie wychodzi, Tirsy nikt nie chce, dupa. Tirsa, bido, kiedy ktoś się na Tobie pozna, co? Głupi i ślepi są ci ludzie.
  5. Ojej, wlazłam nie spodziewając się żadnych rewelacji a tu proszę! Bardzo się cieszę!
  6. Banerki dla Kubusia. Przykro mi, że tylko takie, ale z takimi zdjęciami niewiele mogłam. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/125088-PiAE-kny-lecz-nieufny-KUBUA-ma-5-lat-a-od-4-jest-w-schronisku-Warszawa"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2654/kubaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/125088-PiAE-kny-lecz-nieufny-KUBUA-ma-5-lat-a-od-4-jest-w-schronisku-Warszawa"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8446/kubaban2.jpg[/IMG][/URL]
  7. No i zgubiłam Kubusia w morzu subskrybcji, Figa33 musiała mi o nim przypomnieć. :oops: Banerek oczywiście zrobię, ale czy śliczny? Postaram się spełnić oczekiwania :cool3: Widzę, że bardzo bardzo są potrzebne zdjęcia Kubusia. Przecież to od dobrych zdjeć zależy czy ktoś zwróci na psiaka uwagę. Kubusiu, bądź rozsądny i daj się trochę pofotografować...
  8. Sądząc z tego, co słyszałam o Majuskowej jeździe, to poradzi sobie w każdych warunkach. Ale i tak trzymam kciuki za bezproblemową jazdę i szybką aklimatyzację Pigwy.
  9. Majuska Ty już zawieź szybciutko Pigwę i zrób coś z tytułem wątku, bo ile razy widzę to POMOCY!!! MYSZKA MA DOM!!! To mi się śmiać chce... A dom Myszkowy powinien się obrazić :evil_lol:
  10. Jej, fantastycznie! Ja wiedziałam, że to się musi udać tym razem! Pigwuś, powiedz Majusce, żeby Cię jak najszybciej zawiozła do domu. [quote name='majuska'] Ciekawa jestem czy to blisko Myszki? Myszka mieszka na Alei Kijowskiej....[/QUOTE] Nie jakoś strasznie daleko ale baaardzo blisko też nie, podeślę Ci mapkę.
  11. hihi, no ładnie tam psy wyzyskujecie... :evil_lol:
  12. No czyli teraz tylko popracować nad polepszeniem stosunków między dziewczynkami i wszystko będzie dobrze.
  13. Nie mnie dziękujcie, tylko Czarnemu i Kitce oraz Kaa, która ich wątek prowadzi i taką a nie inną decyzje podjęła. Ja tu tylko "sprzątam" :razz:
  14. Witam! Skierowano mnie tu, żebym wpłaciła zyski z bazarku na Czarnego i Kitkę, którzy chcą się podzielić swoimi pieniędzmi. Będzie tego dokładnie 111 złotych. Zaraz wpłacę.
  15. Witam! Skierowano mnie tu, żebym wpłaciła zyski z bazarku na Czarnego i Kitkę, którzy chcą się podzileić swoimi pieniędzmi. Będzie tego dokładnie 111 złotych. Proszę o nr konta.
  16. Florentynkę poslij i już.
  17. Tak, i nikt go nie lubił i nie chcieli się z nim bawić... BUUUU
  18. Majuśka, urządziłaś mnie na całego. Siedzę, czytam i wyję. Niedługo sie cały zapas chusteczek w domu skończy. Ja z tych co nie tylko na filmach ryczą (kreskówkach też) i nad ksiażkami, ale i czasem jak głupią piosenke usłyszą. Ostatnio TŻ mnie katował amerykańską kolendą o reniferze Rudolfie, z którego inne renifery się śmiały... i bardzo go bawiło, że tak ryczę...
  19. Zapraszamy łatka- parówka na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"]wątek parówkowy[/URL]
  20. Łatek jest parówa, stąd zainteresowanie Florentynki. Na Parówy z nim trzeba!
  21. To się melduje u Kubusia. Nie wiem tylko do końca, czy mam cos robic, czy tylko naobiecywać a potem sie ociągać...
×
×
  • Create New...