-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
tak, i nieprędko raczej wrócę.... -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No, wiedziałam, że sie dogadają! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[B]1 SONIA około dwóch lat, wysterylizowana, grzeczna, bezproblemowa. więcej info na [url]http://krusze.jg8.pl/sonia/strona9.html[/url][/B] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/9798/91296784.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5858/portson.jpg[/IMG] [B]2. Sako niecały rok, znaleziony w fatalnym stanie, nieśmiały ale rozkręca się, przylepa, więcej info na [url]http://krusze.jg8.pl/sako/strona10.html[/url][/B] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8950/sakp.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5116/sako10.jpg[/IMG] [B]3 i 4 Lisia i Wilczka nie mają nawet pół roku, słodkie, przyjazne, kochane, więcje info na [url]http://krusze.jg8.pl/dwie/strona16.html[/url][/B] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8436/d7b2740b5cc47715.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6802/d065328dd75398bb.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2797/fdadaedb7801b598.jpg[/IMG] [B]Wszystkie psiaki przebywają w przytulisku P. Joli koło Radzymina (woj. mazowieckie) Kontakt: Jolanta Boczkowska tel 501 980 665 [email][email protected][/email][/B] -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wierszyk Tirsowy, z uwzglednieniem wymogów MP. liczby po / to ilośc znaków w wersie (maksimum 22) 1. Tirsa to młoda dama /20 2. co nie chce być sama /21 3. Jest bardzo towarzyska /22 4. Mięciutka i puszysta /20 5. Nic jej nie dolega /18 6. Chętnie z Tobą pobiega /22 7. Wcielenie łagodności /20 8. lubi zabawę i czułości /22 9. Szuka swojego człowieka /22 10. Nie pozwól jej czekać! /22 11. email Majuski 12. telefon Majuski -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
A ja zaraz dorzucę cztery nowe parówy... -
Ach, to rozumiem. My też mamy jeden, własciwie nie dywan tylko taką gumowaną od spodu dywanową mate pod krzesło komputerowe. Figa potrzebuje, bo inaczej robi sobie drapak ze mnie. Wszystkie spodnie mam pozaciągane, a chodzę głównie w jeansach... zdolna kicia. Tak czy inaczej, ten kawałek dywanu w domu być może ratuje mi życie...
-
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Fajna jest, ruda, ja lubię rude. -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To zrobię. koniecznie. Majuska.... a zrobiłabyś jej jakieś nowe zdjęcia? Ja wiem, śnieg, czas, i ADHD... ale... :roll: proszę ładnie i nieśmiało merdam ogonkiem -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Hihi, trafne spostrzeżenie siostrzyco... A raczysz jędzo wstrętna odezwać się na skype do mnie, skoro na dogo jestes? Piszę, dobijam się, podsyłam nowe parówy... I nic. Ty mnie chyba nie kochasz. -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Tak, bo ta jej siostra tak złośliwie, jak tylko Wiedeńska chce coś zrobić, to tamta zaraz rodzi. -
Buźka najsłodsza nasza z Orzechowców. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No o to chyba Halci chodzi, że życzy sobie, żeby jej od czasu do czasu hołdy poskładać. :diabloti::eviltong: To ja się przyłączam do podziekowań! -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No ale jak się ociepli to Wiedeńska może mieć znowu problemy rodzinne, a potem będzie za gorąco -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No proszę, nie tylko same znalazły domki, ale jeszcze koleżance załatwiły! Sprytne dziewczyny. A Pani Agnieszka z Wiednia to może mnie by chciała adoptować, co? Albo którąś z Was... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
o czyli nawet w miarę dobrze je podpisałam na banerku. -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
No, w sumie ma to sens, żeby wreszcie to ustalić. A jeszcze powiedz mi - ta ze sterczącymi uszami to która jest? hihi -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Florentynkę muszę dorwać, niby moja siostra a czasem mam wrażenie, że mnie unika... :evil_lol: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A ja się odzywam, choc nie mam nic szczególnie do powiedzenia w tej chwili. No ale skoro mam prowadzić psu konto, to na wątku muszę być. Cieszę się, że tak mało już brakuje. Sama niestety nic w tej chwili nie wyskrobię. A co do wątków beznadziejnych, to z Obarczuś na jednym takim się spotkałyśmy. Zrobiłam na sukę allegro cegiełkowe, mam kasę na koncie (niewiele, ale cośtam mam), jedna kobieta mi maila wysłała, żbeym wystawiła jeszcze raz to ona znowu kupi cegiełki i namówi znajomych... no ale po co, jak ja nie mam do psa żadnego dostępu a prowadząca wątek ma watek psa i wszystko w dupie? A kasa leży i gnije na moim koncie... Teraz to mi tylko głupio w stosunku do tych ludzi z allegro... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
wiosna będzie, sezon adopcyjny... wierzę, że się uda. -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
może banerki nowe? ja jej robiłam cukierkowe obrazki? bo juz nie wiem komu robiłam a komu nie...