-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Rudolf już w nowym domku! Szczęścia mały...
Dzika_Figa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Musi się znależć dom dla Rudolfa, wierzę, że się znajdzie -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie wiedzą co tracą głupi ludzie, nie biorąc takiego słodkiego futra do domu. Przecież to sama słodycz, radośc... I to futro do przytulania... Pewnie do tego ma wiecznie lodowaty, mokry ja gąbka nos, który wtykałaby właścicielom w gołe plecy przy zawiązywaniu butów.... -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Musi, cholera... Teraz to jeszcze dzieciak a im starsza tym trudniej będzie... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Jej, jaka wydojona... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
ech... ja uparcie twierdzę, że dobrzy ludzie powinni mieć ustawowy obowiązek posiadania maksymalnej możliwej ilości psów i kotów... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jeszcze będzie dobrze... W końcu to ogromny stres dla takiego małego przestaszonego stworzonka, cała ta podróż, obcy ludzie, obce miejsce, jakieś koty... Musi się z tym wszystkim dziewczynka przegryźć i będzie lepiej. Tak pomyślałam... Macie może kogoś znajomego z niewielkim sympatycznym psem? Bo czasem obserwacja drugiego psa bardzo dużo daje... -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam na wątku u Timurka, że Zuzi siębszykuje dom, więc przygnałam prędko. Trzymam kciuki. -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Oby jakieś poważne... A Myszka widzę lepiej trafić nie mogła -
Czarnulka Kaja miała długo czekać.....już w nowym domu!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dla Kaji na razie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176415-MA-odziutka-Kaja-kolejna-czarnula-ktA-rej-pewnie-i-tak-nikt-nie-zauwaA-y-nie-pokocha"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6841/kajabanerek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176415-MA-odziutka-Kaja-kolejna-czarnula-ktA-rej-pewnie-i-tak-nikt-nie-zauwaA-y-nie-pokocha"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6960/kajabanerek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176415-MA-odziutka-Kaja-kolejna-czarnula-ktA-rej-pewnie-i-tak-nikt-nie-zauwaA-y-nie-pokocha"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/493/kajabanerek1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176415-MA-odziutka-Kaja-kolejna-czarnula-ktA-rej-pewnie-i-tak-nikt-nie-zauwaA-y-nie-pokocha"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5296/kajaban4.jpg[/IMG][/URL] -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jej, dziewczyny, to Wy jeszcze nie śpicie? -
Czarnulka Kaja miała długo czekać.....już w nowym domu!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
i uśmiech ma taki słodki -
Czarnulka Kaja miała długo czekać.....już w nowym domu!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a ja się zabieram za banerki... Przepraszam, że dopiero teraz -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Figuś - jesteś nieoceniona! -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A taka słodka parówka z niej jest... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Ojej biedny psiak... -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dla Celinki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176398-Celinka-koszmar-maleA-kiej-starszej-suni-Domek-pilnie-potrzebny"][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8219/celinkaban.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176398-Celinka-koszmar-maleA-kiej-starszej-suni-Domek-pilnie-potrzebny"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/214/celinkaban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176398-Celinka-koszmar-maleA-kiej-starszej-suni-Domek-pilnie-potrzebny"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8189/celinkaban2.jpg[/IMG][/URL] -
Czarnulka Kaja miała długo czekać.....już w nowym domu!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka! Zrobie jej zaraz banerek albo dwa -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Felkowi banerek na szybko, potem dojdzie jakiś inny wariant albo dwa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176401-Felek-po-wypadku-pewnie-straci-A-apkAE-co-z-nim-bAE-dzie-beznadzieja"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/842/felekban.jpg[/IMG][/URL] EDIT Oto drugi [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176401-Felek-po-wypadku-pewnie-straci-A-apkAE-co-z-nim-bAE-dzie-beznadzieja"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9118/felekban1.jpg[/IMG][/URL] -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Majuska, wyczyść skrzynkę.... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
100 procent parówki. Biedna kruszynka... A tam nie ma żadnego baraku ani nic? -
Celinka - osamotnina paróweczka znowu szczęśliwa, ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka paróweczka.... Na parówy z nią! A ja do banerków... -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Słodki psiak. Oczywiście zabieram się za banerek -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No ładnie... panienka ma lekkie obyczaje...