Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. hmm to czekamy sobie spokojnie, bez popadania w entuzjazm i zobaczymy co z tego będzie.
  2. Oto Liski o brazkowe, czy też obrazki Liskowe. Te troszkę poważniejsze: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3903/lisekrudy.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/455/lisekrudy1.jpg[/IMG] I z przymrużeniem oka: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/871/lisekskrzydlaty.jpg[/IMG]
  3. Może... kto wie? W końcu ten nowy lokator okazał się nieszkodliwy zupełnie z kociego punktu widzenia, prawda? Może niedługo na spacerki z Timurem będzie z Wami wychodziło wszystkie pięć kociuchów...?
  4. Pracowałam wczoraj nad obrazkami Liskowymi ale kiepsko mi coś szło. Czasem tak jest, że się nad czymś siedzi godzinami i nic a innego dnia robi sie to w dwadzieścia minut. Może dziś jest ten inny dzień?
  5. Biedna, biedna Myszka. Uwzięli się na nią czy co?
  6. no właśnie... wiadomo coś?
  7. Figuś, piękne życzenia! Dopisuję się do nich.
  8. [quote name='majuska']Dzika Figo następnym razem ( to chyba Wielkanoc będzie?? ) dam Ci namiary na mojego brata, on mieszka w Atlantic City, jest kucharzem, szybko, dużo i dobrze gotuje, zwalicie się do nich, mają 3 koty to dowieziecie czwartego, będzie sympatycznie i bez burelu ( w Twojej kuchni) A ja zaraz rozpoczynam walkę w kuchni....[/QUOTE] Majusko kochana, bardzo Ci dziękuję za zaproszenie do brata. Obawiam się jednakowoż, że moja Figa z przyjemnością zagryzłaby jego trzy koty (dzikie toto strasznie, jak zabraliśmy na wakacje to najpierw pognała do lasu za zającem, a potem poszła na sąsiednią posesję tłuc haszczaka po pysku). I w ramach sprostowania jeszcze tylko - burdel nie w kuchni miałam a w całym mieszkaniu... Ech...
  9. Hihi, ja tam bym w nich conieco pozmieiała czasem ale nie zawsze mam siłę. Dopiero się uczę tak naprawdę posługiwać tym programem i bywa, że idzie mi opornie. Na następną sesję lukrowoobrazkową zaklepuję sobie Tirsę - jej też się należy!!! I liska wstręciucha.
  10. bo nie pilnowałaś... Ja wczoraj przypaliłam bigos.
  11. Ale nie dziś... Ja mam burdel w kuchni, zakupy do zrobienia i w ogóle...
  12. Tak na szybko [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4971/zuzia2.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4027/zuzia1.jpg[/IMG] I zaraz zrobimy słodki różowo-lukrowy kwiatuszkowy Majuska, wyślę Ci mailem większe te obrazki
  14. PIGWA Ta śliczna suczka jest stworzona do kochania. Mała (łatwo wszędzie ją ze sobą zabrać) subtelna, sympatyczna - same zalety! Może warto zacząć nadchodzący rok od sprawienia przyjemności sobie i Pigwie? Adoptując ją zyskasz bardzo wiele. Przyjrzyj się tylko obrazkom, a potem zamknij oczy i wyobraź sobie przyszły rok (i wiele kolejnych lat!) u boku tej wspaniałej suczki. Czyż nie jest to kusząca wizja? [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1976/zimao.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3363/wiosna1.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1936/latoj.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9872/jesie1.jpg[/IMG]
  15. Majuska, szalejesz! A ja się męczę z obrazkami w photoshopie, bo nic mi sie nie podoba a musi być idealnie...
  16. Pamiętam o obiecanych obrazkach Zuzi, ale muszę iśc spać bo padam... Rano się zabiorę do roboty.
  17. Przyszła mi do głowy taka idea - Pigwa dobra na każdą porę roku. Poniżej wiosna i zimna. Lato albo z tych słodkich różowych, albo coś zrobię ale jutro (znaczy dzisiaj później, bo padam na ryj). A jesień zrobiłam, ale mi się nie podoba i muszę poprawić... [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2644/wiosnaxe.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/660/zimad.jpg[/IMG]
  18. No to powoli kończę z Pigwowymi obrazkami (zaraz rezultaty) potem zabieram się za Zuzię, a potem SPAĆ
  19. Zajrzałam i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Piękne zdjęcia!
  20. Ojej, biedny Timurek. Wielkie jego szczęście w tym nieszczęściu, że trafił do Was. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  21. Majusko, w tym konkretnym przypadku, to chyba możesz już z czystym sumieniem zmienić tytuł wątku... prawda?
  22. Ano, ja troche oderwana teraz od dogo, nie świątecznie zresztą, tylko mężowo - wreszcie ma kilka dni wolnego i mogę sobie z nim w ogóle pobyć. Ale dziś wieczorkiem przysiądę troszkę nad dogo-sprawami
  23. Zuzi też zrobię takie słodkie obrazki jak Pigwie i Myszce, co?
  24. no ale osobne allegra też mają o ile się nie mylę... Trzeba będzie ruszyć z Pigwą intensywnie. Zrobię jej słodkie różowiutkie obrazki, Florentynka napisze słodki tekst i się uda!
×
×
  • Create New...