Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='martini77']Musialam pilnie wyjsc. Koryguje deklaracje, bo sie zawstydzilam... Deklaruje sie na stale:) Z tym, ze wolalabym wplacic za te pierwsze 3 mce z gory, bo wkrotce sie przeprowadzam i moge na chwile stracic dostep do netu, a tym samym do konta. To dobry pomysl z ta przedplata juz teraz za luty.[/QUOTE] No nie... popatrz, jaka fajna z Ciebie baba :loveu: Olek Ci kiedyś pomerda za to ogonem
  2. Nie wiem, czy ja dzisiaj rozlazła jakaś jestem , czy co, ale zwyczajnie za Wami nie nadążam.
  3. dobra, to ktoś chce numer konta teraz natychmiast?
  4. Pogubiłam się tutaj kompletnie... :roll: No ale najważniejsze, że wszystko jest na dobrej drodze. :razz:
  5. Ja rozesłałam zapytania w sprawie Mielca, to jak się uda będziemy miały wybór.
  6. To sie zabieram do pytania. Pieniądze można zbierać od lutego, zgadzam się, ma to sens jakiś.
  7. No ten hotelik z pewnością jest super... Mam popytać o miejsce?
  8. [url]http://hotelterier.pl/[/url] Dla psiaków ze schroniska są oczywiście inne ceny niż na stronie A tu przykładowy wątek psiaków, które są w hoteliku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174398-JuA-w-hoteliku-ale-deklaracje-staA-e-i-dom-y-ciAE-gle-potrzebne-nowe-foty-na-39str[/url] Nie wiem, czy mają jakieś wolne miejsce w tej chwili, ale może warto zapytać.
  9. jest jeszcze taki hotelik w Mielcu czy okolicy, psiaki tam mają super warunki... jakby tam było miejsce szybciej, to może warto uderzyć... Bo dla chłopaka kazdy kolejny dzień w schronie to dramat.
  10. Oby się znalazł! Z nim trzeba będzie troszkę popracować, ale młody jest to prędko załapie, że nie taki człowiek zły. On do Murki jedzie, czy mi się wydaje? Ma miejsce zaklepane? EDIT: a wystarczyło sobie ciuchutko zerknąć w pierwszy post i nie musiałabym głupich pytań zadawać :oops:
  11. oho!Dziękujemy! :loveu: A dołożysz jednorazowo, czy co miesiąc? Co do szczegółow technicznych, to jak psiak opuśco schronisko, zaczniemy zbierać zadeklarowane pieniądze, dostaniesz numer konta do wpłaty, a na wątku będzie na bieżąco prowadzone rozliczenie, kto ile wpłacił, ile psiak ma pieniędzy, ile wydano i na co.
  12. Ojej jak fajnie wejśc tu i przeczytac taka wiadomość. Miej się tam dobrze, Rudolfie. I korzystaj z życia.
  13. Nie mam nic nikomu za złe i doskonale rozumiem ostrożność i wątpliwości.
  14. Przelewy robię internetem, mam konto w mbanku, rozliczenia też będę grzecznie robić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to ja się bez problemu tej funkcji zrzeknę, w końcu od początku pisałam, żeby mnie traktowac jako ostateczność, właśnie z tego względu... Niemniej jednak, jak już pisałam, nie sądzę, zeby były jakieś problemy. Robiłam już bazarki i inne rzeczy i jakoś nie zawaliłam nic...
  15. Siedzi? Leży sobie zwyczajnie... Niewiarygodne
  16. No to mnie pocieszyłyście, dziewczyny...
  17. [quote name='Szarotka']A jak tam w Nowym Yorku?? jaka pogoda ??[/QUOTE] Dopiero teraz zauwazyłam Twoje pytanie... Hmm... nie wiem do końca, bo od trzech dni jakośi nie wychodzę z domu, bo TŻ maluje sypialnię i zafoliował mi dostęp do ubrań i... no sama rozumiesz Ale wczoraj było 0 a dziś -1, czyli niby że ciepło. Śnieg nie pada, słońce świeci, wiatru nie ma chwilowo. Uznajesz ten raport?
  18. a ja bym zmieniła wers ósmy na: do zabawy, do czułości /22 albo może macie inny pomysł? to lubi mnie tam drażni
  19. Z głowy to będziemy mieć jak dziewczyny znajda super domy. Prosze przy okazji kiedyś o więcej zdjęć. Wiem, tak, jestem upierdliwa i nie wstydze się tego.
  20. Fajny parówek, zaraz tu Florentynkę przgnamy, coby go dodała do listy. Przeraża mnie ta ilość i to, że ciągle ich przybywa a prawie nic nie ubywa... Coś trzeba będzie zrobić, tylko co?
  21. Ta zakopana w kocyku jest taka słodka, że ach och...
  22. Emi, przykro mi strasznie. Trzymam kciuki za kociucha, żeby było dobrze, żeby nic nie bolało, żeby nie cierpiał. I żeby był z Tobą jak najdłużej.
  23. [quote name='olga7']Dzika _Figa -jesli tamta ciotka prowadząca wątek olewa wszystko a kasa na pomoc leży a pies czeka na pomoc daremnie -to trzeb achyba poprosić moda o zmiane prowadzacego wątek -bo nie może tak by by praca i fundusze innych ludzi szly na darmo -a pies nie doczeka się pomocy . Tak czytalam już na kilku wątkach .[/QUOTE] Coś w tym jest, tylko ja nie wiem kto jeszcze ma dostęp do tego schroniska... Ale masz rację, muszę poszukać.
  24. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Nic wielkiego. Nowe dogo przerwało nam kiedyś taką ciekawą wymianę offtopów... Taki żarcik w stylu zen. [/QUOTE] Ach, trzeba było tak od razu! Wiesz, aż mi wstyd za moją sklerozę
×
×
  • Create New...