-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='martini77']Musialam pilnie wyjsc. Koryguje deklaracje, bo sie zawstydzilam... Deklaruje sie na stale:) Z tym, ze wolalabym wplacic za te pierwsze 3 mce z gory, bo wkrotce sie przeprowadzam i moge na chwile stracic dostep do netu, a tym samym do konta. To dobry pomysl z ta przedplata juz teraz za luty.[/QUOTE] No nie... popatrz, jaka fajna z Ciebie baba :loveu: Olek Ci kiedyś pomerda za to ogonem -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy ja dzisiaj rozlazła jakaś jestem , czy co, ale zwyczajnie za Wami nie nadążam. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
dobra, to ktoś chce numer konta teraz natychmiast? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Pogubiłam się tutaj kompletnie... :roll: No ale najważniejsze, że wszystko jest na dobrej drodze. :razz: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja rozesłałam zapytania w sprawie Mielca, to jak się uda będziemy miały wybór. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
To sie zabieram do pytania. Pieniądze można zbierać od lutego, zgadzam się, ma to sens jakiś. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No ten hotelik z pewnością jest super... Mam popytać o miejsce? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://hotelterier.pl/[/url] Dla psiaków ze schroniska są oczywiście inne ceny niż na stronie A tu przykładowy wątek psiaków, które są w hoteliku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174398-JuA-w-hoteliku-ale-deklaracje-staA-e-i-dom-y-ciAE-gle-potrzebne-nowe-foty-na-39str[/url] Nie wiem, czy mają jakieś wolne miejsce w tej chwili, ale może warto zapytać. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
jest jeszcze taki hotelik w Mielcu czy okolicy, psiaki tam mają super warunki... jakby tam było miejsce szybciej, to może warto uderzyć... Bo dla chłopaka kazdy kolejny dzień w schronie to dramat. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Oby się znalazł! Z nim trzeba będzie troszkę popracować, ale młody jest to prędko załapie, że nie taki człowiek zły. On do Murki jedzie, czy mi się wydaje? Ma miejsce zaklepane? EDIT: a wystarczyło sobie ciuchutko zerknąć w pierwszy post i nie musiałabym głupich pytań zadawać :oops: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
oho!Dziękujemy! :loveu: A dołożysz jednorazowo, czy co miesiąc? Co do szczegółow technicznych, to jak psiak opuśco schronisko, zaczniemy zbierać zadeklarowane pieniądze, dostaniesz numer konta do wpłaty, a na wątku będzie na bieżąco prowadzone rozliczenie, kto ile wpłacił, ile psiak ma pieniędzy, ile wydano i na co. -
Rudolf już w nowym domku! Szczęścia mały...
Dzika_Figa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ojej jak fajnie wejśc tu i przeczytac taka wiadomość. Miej się tam dobrze, Rudolfie. I korzystaj z życia. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie mam nic nikomu za złe i doskonale rozumiem ostrożność i wątpliwości. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Przelewy robię internetem, mam konto w mbanku, rozliczenia też będę grzecznie robić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to ja się bez problemu tej funkcji zrzeknę, w końcu od początku pisałam, żeby mnie traktowac jako ostateczność, właśnie z tego względu... Niemniej jednak, jak już pisałam, nie sądzę, zeby były jakieś problemy. Robiłam już bazarki i inne rzeczy i jakoś nie zawaliłam nic... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
No to mnie pocieszyłyście, dziewczyny... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A jak tam w Nowym Yorku?? jaka pogoda ??[/QUOTE] Dopiero teraz zauwazyłam Twoje pytanie... Hmm... nie wiem do końca, bo od trzech dni jakośi nie wychodzę z domu, bo TŻ maluje sypialnię i zafoliował mi dostęp do ubrań i... no sama rozumiesz Ale wczoraj było 0 a dziś -1, czyli niby że ciepło. Śnieg nie pada, słońce świeci, wiatru nie ma chwilowo. Uznajesz ten raport? -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a ja bym zmieniła wers ósmy na: do zabawy, do czułości /22 albo może macie inny pomysł? to lubi mnie tam drażni -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Z głowy to będziemy mieć jak dziewczyny znajda super domy. Prosze przy okazji kiedyś o więcej zdjęć. Wiem, tak, jestem upierdliwa i nie wstydze się tego. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Fajny parówek, zaraz tu Florentynkę przgnamy, coby go dodała do listy. Przeraża mnie ta ilość i to, że ciągle ich przybywa a prawie nic nie ubywa... Coś trzeba będzie zrobić, tylko co? -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ta zakopana w kocyku jest taka słodka, że ach och... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi, przykro mi strasznie. Trzymam kciuki za kociucha, żeby było dobrze, żeby nic nie bolało, żeby nie cierpiał. I żeby był z Tobą jak najdłużej. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Dzika _Figa -jesli tamta ciotka prowadząca wątek olewa wszystko a kasa na pomoc leży a pies czeka na pomoc daremnie -to trzeb achyba poprosić moda o zmiane prowadzacego wątek -bo nie może tak by by praca i fundusze innych ludzi szly na darmo -a pies nie doczeka się pomocy . Tak czytalam już na kilku wątkach .[/QUOTE] Coś w tym jest, tylko ja nie wiem kto jeszcze ma dostęp do tego schroniska... Ale masz rację, muszę poszukać.