-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Maupa4'] No znowu ma fazę - można skubac 24 godziny na dobe a i tak wygląda jak siódme dziecko stróża :shake:[/QUOTE] Nie, nie jak "siódne" tylko jak akitowo-huskowe :lol: [quote name='Maupa4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/0d7923f8354c8eca.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Nie ma to jak [I]ochrona zabawki[/I] przez WBM ;) A gdzie obiecane foty kopytnych? :razz:
-
[quote name='Bliss']ale Ty masz świetne pomysły! że też sama na to nie wpadłam no! a czy jest takie mazidło różowe? :cool3:[/QUOTE] szukałam - nie znalazłam :placz: jest 14 różnych (niestety nieróżanych) odcieni - nawet błękitny :crazyeye: o nazwie [I]Summer Sky[/I] - ale nie ma sweetaśnych, a z tej gamy - tylko czerwony... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/c2e0571fb5d410femed.jpg[/IMG][/URL] ...jak dzisiejszy fragment wieczornego nieba nad magicznym m. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/ee22d27715611428med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/e823500f2df2eb48med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="pink"][B]...a może tuszowanie czegokolwiek [COLOR="magenta"]różem[/COLOR] nie jest na topie?[/B][/COLOR] :diabloti:
-
[quote name='Bliss']tak oglądam te fotki i aż się cofnęłam do wczorajszych kocurów ... i znów oglądam .... no i doszłam do wniosku, że masz gdzieś w domu jakieś miejsce gdzie oni wszyscy mażą sobie nosy :diabloti: poza Ori więc szukaj jakiegoś mniejszego lub niżej ... :eviltong:[/QUOTE] no i sie wydało :oops: dobra, to prawda nie ma lekko - jak chcą pić - to muszą PAMIĘTAĆ i podanie pisemne złożyć i podpisać personalnie noskiem/pyszczkiem nawilżonym w: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/6ed3eddc920ad47cmed.jpg[/IMG][/URL] Ori zwolniona z tego "przywileju" - nochal za wielki - brak tuszowych poduszeczek w rozmiarze [I]king size[/I] :roll:
-
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
ockhama replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
przylazłam sobie na chwilę ;) [quote name='Bliss'] [IMG]http://images46.fotosik.pl/304/f9e994f0a63f0b4c.jpg[/IMG] [B]urwanie głowy z nimi[/B] :evil_lol:[/QUOTE] nooo wymowne to spojrzenie... a cytat raczej z jego myśli :evil_lol: i pewnie sobie jeszcze "nucił": jeden, dwa, trzy, cztery, pięć... dam radę! -
[quote name='Bila']i Bilbo:oops:[/QUOTE] idealnie dopasowany do Ori... ;) [quote name='Bliss']:loveu: no nie ... jakie grzeczne psy ... u mnie jak micha idzie w garść to są tańce dzikie - nie ma mowy nawet żeby spokojnie siedziały a leżenia to już sobie całkiem nie wyobrażam :roll:[/QUOTE] a u mnie terror i dyktatura miskowa: albo jesteście grzeczni albo nie ma śniadania lub nie ma kolacji :diabloti: ale żeby nie było że jestem jednostajnie złą mamusią... kupiłam bulwom szelki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/5666fa25d26f9278med.jpg[/IMG][/URL] ale ta [I]mała biała[/I] odebrała moje dobre intencje nad wyraz opacznie :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/07bdf0b10a99aa68med.jpg[/IMG][/URL] i uprzedzam pytanie Bilba... Ori czeka na swój rozmiar :razz: [COLOR="silver"]idę looknąć na Biedronę i sznupy[/COLOR]
-
[quote name='Bila']A oni tu wszyscy przed kolacją? Czy po i mają nadzieję na dokładkę?:cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/356/d94147a621bfe7f0med.jpg[/URL][/QUOTE] przed... :diabloti: a na dokładkę "po" to zawsze ma ochotę tylko Colette i Ori
-
[quote name='Bila']Witanko, laski:loveu::loveu::loveu:. Maupo, gdzie jesteś????:roll::roll::roll:[/QUOTE] Witanko Laska :loveu: M dziś w realu z końmi "blebla" ;) [quote name='Bila']A gdzie tam uraziłaś. Luiza usiłuje na Tobie wymóc focenie:evil_lol:. Stare numery:diabloti:[/QUOTE] taka niewinna prawda... ktoś musi chcieć pisać/focić żeby czytać/oglądać mógł ktoś ;)
-
[quote name='Bila']:loveu:hejka. Co dziś w krakowskiej trawie piszczy?:cool3:[/QUOTE] [quote name='Bliss']no cóż - pozostało nam ćwiczyć cierpliwość ...:roll:[/QUOTE] hej Laski :multi: no trawniki u mnie wczoraj i dzisiaj cały dzień kosili... wszystko co popiskiwało sobie mniej lub bardziej wesoło dopiero teraz wieczorową porą/ciszą nieśmiało wyłazi ;) [quote name='Bila']A potem możemy się razem poawanturować:cool3:[/QUOTE] A awanturki to są już wszędzie wokoło :huh: więc może my sobie między sobą darujmy :smokin: [COLOR="silver"]...już mnie [I]opiurkowano[/I] wczoraj... [/COLOR]:placz: [quote name='Bliss']Bila nie masz wrażenia, że ostatnio na dogo [B]zanikły bulwy?[/B] są kudłaci i inni ale [B]bulwy nie uświadczysz[/B] ...:placz:[/QUOTE] był spacer :lol: było sprzątanie :razz: było spotkanie biznesowe :lol: i była wczesna kolacja: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/385710500deb7a83med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/7c609ce5a0dcb991med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/d94147a621bfe7f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/0ebd96daf4fd0170med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/d0b436dbb135ea83med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Bila']Bo się obie dwie lenią:mad::mad::mad: (znaczy Maupa i Ockhama)[/QUOTE] więc... nie było lenia :mad: ...a M to ma dziś końskie chaszczowania - będą jutro foty :razz:
-
[quote name='Bila']Haszczakowe panny raczej mu się nie śnią;). On się husky boi, objętnie czy pies, czy suka. Wyjątkiem jest taka starsza sunia, grubsza jeszcze niż Bilbo:lol:. Przygarnięta przez ludzi, miała złamane dwie łapy, dlatego jest z tych spacerujących, a nie goniących i [B]Bilbo ja lubi, ale żeby śnić... to nie[/B]:lol:[/QUOTE] Dzięki Ci Panie... Bilbo! ...a bejzbola chowamy pod materac :razz: tak na wszelki...
-
[quote name='Bila']Zgadzam się:p:p. [B]To moja synowa[/B]:loveu::loveu:[/QUOTE] ...no tak musiało być zapisane w gwiazdach... lub gdzieś tam :lol: [quote name='Bila']Nefra piękna:loveu:. Ale Ori może spać spokojnie:diabloti:[/QUOTE] ale mi nie chodziło o sen Ori tylko o sen Bilba... :razz: :diabloti:
-
[quote name='Bliss']moje Biedronka jest bardzo bystra - pierwszego dnia opanowała lokalizację lodówki, garów itp [B]po kolejnych 10 minutach wiedziała, że należy mnie molestować wrzaskiem żeby miseczka się napełniła[/B] :diabloti:[/QUOTE] no to jesteś na darmowym, pozytywnym i podświadomym... domowym szkoleniu - mała mistrzyni manipulacji rośnie ;)
-
[quote name='Bliss']pewnie tak - ale onki mają taką dobroć w sobie :) - jeśli oczywiście jakiś ,,człowiek" im nie przestawi natury ... moja biedronka w swojej małej kociej głupocie zasnęła w trakcie mordowania pluszaka :diabloti: - wyczerpała się :roll: [IMG]http://images42.fotosik.pl/216/abf9e87767f10b26med.jpg[/IMG][/QUOTE] a ja myślę że dobroć nie zależy od rasy... i że czasem jest czy w człowieku czy w psie tak głęboko zakorzeniona że nawet wielka krzywda fizyczna czy psychiczna jej nie wykorzeni... A Twoja Biedroneczka jest mądra :razz: bo ładuje akumulatory... na dalszy mord pluszaka :diabloti:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/793e118a139633a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/4a3a34230cae2625med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/922a476491bba36emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/ca91efa3b49817a4med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="silver"]...czy Bilbo lubi husky-laski?[/COLOR] :diabloti:
-
[quote name='Bliss']aaaaaaaa jakie śliczne :)) tylko Kika to ma usmarowany dziób :diabloti:[/QUOTE] farbowana... :diabloti: dla lubiących ONki i DONki ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/8b87b47f92cbee12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/e3e651fae0a65e2bmed.jpg[/IMG][/URL] i z psiapsiółą Nefrą [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/54da3a2d8f1fb2fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/07df792ecbd5f3f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/2115522cf7f674ffmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bliss']Ori jest powalająco piękna - jak tylko zmienię chałupę na większą z większym ogrodem to natychmiast ,,zorganizuję sobie" Onka mój pies - najkochańszy był Onkiem i za każdym wodzę wzrokiem tęsknie :loveu:[/QUOTE] W imieniu Ori - dzięki :lol: ale ze zwierzakami to tak jak z ludźmi, każdy jest jeden i jedyny w swoim rodzaju... nigdy nie znajdziemy już takich samych... mogą być tylko podobni.
-
A wiesz... że czarno-białe koty mają charrrakter... :razz: ...u mnie mieszkają sobie trzy biedronki :diabloti: Troll... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/0e32709fe1592f9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/34d23f85aa97da51med.jpg[/IMG][/URL] Kika... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/4da1eb775e8e53c7med.jpg[/IMG][/URL] Toro... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/39c4460f4b2a36a2med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bliss']ale ma fantastyczną zakładkę na nosie :loveu:[/QUOTE] tak :evil_lol: Margo ma taką zakładkę/czapeczkę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/6cfe5e15e8f61549med.jpg[/IMG][/URL] Colette tez ma ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/c9956b036d575d64med.jpg[/IMG][/URL] a Szekspir nie ma :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/6a958f1666846c97med.jpg[/IMG][/URL] i Ori też nie ma :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/5bf0feac4805b6f0med.jpg[/IMG][/URL]
-
A czy Margo wygląda na taką co to ją trzeba pilnować? ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/dc0762a0851d814bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/2454b2b7e51a7126med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/b43a630716fb9366med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/08b108a60c5d018bmed.jpg[/IMG][/URL] Tak nawiasem to jest coraz pewniejsza - szczególnie na własnym chaszczowym terenie :razz: choć z [I]pewną nieśmiałością[/I] ale i zarazem z ciekawością zwiedza nowe tereny ...a trawa w magicznym m. puszcza farbę :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/f2c7ee547d8ab84bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='akucha']Dawaj fotki![/QUOTE] voilà ;) po dzisiejszym porannym i popołudniowym spacerze... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/a9d03150c20c799emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/16e1ff378cb15ea8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/fb3c0522e3fb793bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/0b7a0d05d371e0f9med.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/356/31e726d1cc00f9famed.jpg[/IMG][/URL]