Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. Bila apetyt to średnio... M nie było :razz: Przez cały dzień: bułeczka z masełkiem, 150 ml śliwkowego, 70 ml wody i 2x po 10 plastrów szynki i... ani jednednej kulki karmy i na paróweczkę też było stanowcze "nie" - a ja się tak napracowałam tym gotowaniem... :placz:
  2. [quote name='Maupa4']Byłam pierwsza ... :cool3:[/QUOTE] wiem, jestem tego świadoma i w pełni to akceptuję :fadein: [quote name='Maupa4']Nieee ... niektóre bulwy muszą byc nasze ... :siara:[/QUOTE] :hmmm: koncepcja nieco odbiegająca od tradycyjnych haseł sztandarowych - bardziej koneserska?
  3. [quote name='Maupa4']Pitu pitu ... I tak wszyscy wiedzą ze zachłannosc ma jest ogromna i te bulwy też są moje ... :siara: [/QUOTE] metoda bardzo sympatyczna i mega pozytywna... wszystkie bulwy są nasze ;)
  4. [quote name='Maupa4']Przecież wiesz że ja nie wracam ;)[/QUOTE] wiem... ;) ale tak mimochodem... można sobie by było looknąć od czasu do czasu całkiem przypadkowo ale świadomie :eviltong: tak dla przyjemności tylko samego lookania :razz: [quote name='Maupa4'] Łąki są tym co powinno byc zagwarantowane w ... konstytucji ... [B]Czyste, nieskrępowane lenistwo połączone z czystym, nieskrępowanym szaleństwem ...[/B][/QUOTE] bardzo intrygująca i zarazem bardzo kusząca koncepcja życia codziennego - nietradycyjna i nowatorska - wchodze w to :multi: [quote name='Maupa4']Duży bulwek pozdrawia małą bulwkę ... ;) [/QUOTE] no mam nadzieję że bulwa Biedroneczka nie zauroczy się bulwem Trollem i nie ulegnie jego podszeptom nt jaka powinna być charakterologicznie łaciata super bulwo-koteczka :diabloti: [quote name='Bliss'] zajczyk? :razz:[/QUOTE] nieee - kjulik... a dokładniej biały 100% kjuliczek :fadein: [quote name='Maupa4']Taaak ... :hmmmm: ... zdjęcia są to cisza ... zdjęc nie ma to rwetes: gdzie foty !?! [B]Wam to truuuudnooo dogodzic[/B] ... :niewiem: [/QUOTE] dogodzić komukolwiek jest zawsze trudno... ale nie należy się nigdy poddawać ;) oczywiście tylko wtedy jak nam zależy ...a może wszyscy wolą Twoje foty ale tylko Twoich Czterołapów :razz: [quote name='Maupa4']Wklejaj Bliss wklejaj :) Nie chcę Cię martwic ale coraz więcej bulwy w tej Twojej bulwie ... :multi: ... no żebyś tak za pół roku nie była zaskoczona ze to jednak 150% bulwy w bulwie .... :siara: Bo jak wiesz jedna z nas była w szoku jak jej bulwa okazała się ... terierem ... A potem to juz tak poszło ... A to bulwa królik ... a to bulwa staffik ... a to bulwa wiewiórka ... :razz: [/QUOTE] wszystko się może zdarzyć... a szczególne wyjątki tylko potwierdzają regułę :diabloti: [quote name='Maupa4']Bilunia - ale synową ma sie jedną ... podobno ... ... więc mogłabyś się pozachwycac ... nawet bedąc w roocie ... :siara:[/QUOTE] podobno jedną co jakiś czas... ale zdecydowanie zachwycać to się powinno stale i niezmiennie - tak żeby nie wypaść z wprawy co do "szczerych" zachwytów- niezależnie od ewentualnych zmian synowej na nowszy model... a nawiasem to Witanko Laski :loveu: wszystkim zapracowanym i jednocześnie wyluzowanym
  5. [quote name='Maupa4']Wiesz - ja to tylko wklejam ... Kibicka [I]wiszenia u płota[/I] ... I wiszenie u płota ... [/QUOTE] jasne "tylko"... :eviltong: no tak... Coletta jest pod względem "przemęczania się" wyższą formą inteligencji niż S i O :diabloti: co się będzie wysilać niepotrzebnie... [COLOR="gray"]no to lecę polatać... ;)[/COLOR]
  6. [quote name='Maupa4']Bry :) No własnie jak to jest jak sie ogląda własne psy ? ;) [/QUOTE] :oops: ... Ty masz zdecydowanie większe doświadczenie w tym względzie :razz:
  7. Bry ;) no to sobie pooglądam :multi: ładne psy :razz:
  8. [quote name='Bila']To farbowaną wodę pijesz:crazyeye:. Ja pijam 2,0, ale czy to mlekiem smakuje??? :roll:[/QUOTE] pijam takie od tygodnia... wcześniej przez "wieki" piłam łaciate 3,5 - ale ostatnio było coraz bardziej obrzydliwe więc... A Margo te "kultury" w jogurciku ze śliwkami to i owszem bardzo bardzo... a to francuski piesek - byle czego nie zje i nie wypije ;)
  9. [quote name='Bila']A bo ten obecny odtłuszczony szajs z kulturami żywych bakterii:shake::shake:[/QUOTE] ...a ja pijam :oops: ...kartonowe łaciate 0% :diabloti:
  10. [quote name='Bila']Masz własną krówkę:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] taaa w domu :diabloti: zakopiańska knajpa... ;) aleście są mleczne romantyczki... :lol:
  11. [quote name='Maupa4'] A czy ja pierwszy i ostatni raz w takich warunkach podróżowałam ... :mdleje:[/QUOTE] ...trening czyni mistrza... :diabloti: [quote name='Bila']No dokładnie, a jak śmierdziało. Psy to uwielbiają, choć nie ukrywam,że ten domowy wyrób sto razy lepszy[/QUOTE] no nie miałam okazji spróbować tego z przedwojennych czasów... ;) [quote name='Maupa4']A apetyt miała - jak mnie zobaczyła to od razu powiedziała: kolację poproszę ... :siara:[/QUOTE] Bo Margo to mądra bestia... dobre towarzystwo we wszystkim - bezcenne! [quote name='Maupa4']A jakiś patent na ... kwaśne mleko ? Domowej, miejskiej roboty ? Na wsi to sobie umiem zrobic ... bo mleko jest od krowy ... ;)[/QUOTE] a ja Ci nadal wiszę zaproszenie na kwaśne mleko z młodymi ziemniakami... już ponad rok :oops:
  12. [quote name='Bila']To jest biały ser. Taki poznański przysmak. Najlepszy jest domowej roboty, ale obecnie w czasach cholernych unijnych twarogów już niespecjalnie domowym sumptem do zrobienia:placz:. Pamiętam, jak robiła go moja prababcia i babcia. Musi ten biały ser jakby skisnąć czy cuś, kruszyło się dawny komunistyczny pyszny biały ser, musiał odleżeć, jak zaczął porządnie śmierdzieć i gnić, to się go smażyło.[/QUOTE] Biały ser to tak preparowała mojemu dziadkowi babcia - 70 lat temu jeszcze we Lwowie. [quote name='Bila']A sprzedają go w wersji z kminkiem i bez kminku. Dla psa bez kminku. Bardzo ładnie florę bakteryjną odnawia, apetyt pobudza, śmierdzi rewelacyjnie, choć ten sklepowy nie jest tak aromatyczny.[/QUOTE] no to ja chyba to jadłam takie coś parę razy, ze 20 lat temu... było z kminkiem w blokach na wagę a roztapiało się w domu na patelni... było pyszne! ale bardzo dawno nie widziałam :placz: muszę się rozglądać!
  13. [quote name='Bila']takie cuś [IMG]http://www.toptomysl.pl/ProdImg/medium/28.jpg[/IMG][/QUOTE] No to się porozglądam od jutra. A to jest biały ser?
  14. [quote name='Bila']A widzicie, a propos apetytu [B]można u was dostać serek smażony?[/B] JAk tak, to obie kupcie dla swoich niejadków[/QUOTE] Marto a jaki to jest?
  15. [quote name='akucha']Lalalalalaaaaa, ma apetyt, jestem pod wrażeniem![/QUOTE] ja też :lol: spróbuj zaserwować małej Zu Camembert - wysoko białkowe, tylko nie za wiele na jeden raz - tak raz dziennie i 1/2 serka. [quote name='akucha']M ja na poprzednich stronach też fotek nie widzę. Jest tam ta 1 fotka Margolci?[/QUOTE] A ja to nawet nie widzę fot na własnym panelu użytkownika w fotosiku :diabloti: [quote name='akucha']Ja też. Okhamo, obawiam się, ze żadna magiczna perswazja nie pomoże i będziesz układała wężyki z chrupek [B]i robiła z siebie wariatkę[/B] jak ja :evil_lol: [/QUOTE] a bo to bedzie pierwszy raz? :diabloti: ja jestem zawsze otwarta na wariactwa :multi: Joanno z obrożą Preventic na Zu nie dawaj za wygraną... nie ma nic lepszego - Colette nosiła przez 12 miesięcy non stop, zmieniałam jej tylko co miesiąc na nową. spróbujcie raz jeszcze może to przypadek z zaczerwienionymi spojówkami a nie uczulenie?
  16. [quote name='Bila']No, będziesz rano musiała śmigać po bułeczkę i po obkład do bułeczki:evil_lol:. A w drodze powrotnej jakąś paróweczkę zakupić[/QUOTE] :mdleje: to się nazywa rodzinny szantaż... objawił się psi a na bank będzie i koci :placz: [quote name='Bliss']hej hej ciotki :p jak fajnie dobre wieści czytać :loveu: i prosiaczki zobaczyć :loveu: co tu za kryminały? :-o [B]jak można pójść na siooo w takim momencie[/B] i trzymać chiński lud w niepewności! :mad:[/QUOTE] siła wyższa :razz: albo raczej bulwia siła tradycji i perswazji ;) Hej :lol:
  17. [quote name='Bila']No ale co z tym nożownikiem, szalał po wagonach czy co?[/QUOTE] Czterołapy właśnie dały dyla na siooo... [quote name='Bila']Bombowo:multi::multi::multi::multi: [B]A jak wyzdrowieje, to cienko widzę dalsza konsumpcję Puriny w jej wykonaniu[/B]:evil_lol:[/QUOTE] M to samo mi przed chwilą powiedziała... :placz: :diabloti:
  18. [quote name='akucha']Czytam jak kryminał jakiś. Taki w typie Chmielewskiej :smhair2: Czekam na ciąg dalszy o nożowniku. [B]Uściski dla dzielnej panny M.[/B][/QUOTE] Dziękujemy :lol: Margo właśnie wszamała całą bułeczkę z masłem i 15 plasterków szynki i 1/3 serka Camembert i wypiła 7 strzykawek (po 5ml) :multi: i zrobiła mega siku ... A [I]Fotosik[/I] to chwilowo nie istnieje... fot niet ani tam ani siam... :roll:
  19. [quote name='Maupa4'] A potem z panem kierownikiem pogadałam sobie o jeździe PKP i ów pan kierownik to powiedział że ten skład to i tak nie jest taki zły bo słyszał o piątkowym do Zakopanego - ten to dopiero był 200% normy ... Cóż - ja o piątkowym nie słyszałam ja ten piątkowy ... poczułam ... :siara: [B]200% - to mało powiedziane ...[/B] :diabloti:[/QUOTE] nie wypominaj... bo będziemy mieć mega wyrzyty sumienia :placz:
  20. [quote name='Bila']Witanko:loveu:. Myślisz, że uciekłaby z krzykiem?:crazyeye:[/QUOTE] M nie jest ani krzykliwa ani strachliwa :lol: tylko mega przekorna i anty-bezwolna :razz: [quote name='Maupa4'] I to nam uratowało życie ... :razz: ... tym bardziej, że [B]w pierwszym wagonie szalał ... nożownik ...[/B] :mdleje: [/QUOTE] dawaj foty :diabloti:
  21. [quote name='Bila']Trzeba było Maupę zatrzymać siłą:roll:[/QUOTE] Witanko ;) wiesz z M nic na siłę... bo skutek wręcz odwrotny.
  22. [quote name='Maupa4'] O drodze to Ty mi nic nie mów - bo tak to ja już daaawno nie podróżowałam na tej trasie ... ... tym razem od połowy powrotnej podróży [B]osiągnęłam status ... przesyłki konduktorskiej ...[/B] :mdleje:[/QUOTE] wyhaczona... przesyłka ;) w takim tłumie dwie laski miały farta na służbowe miejscówki :razz: [quote name='Maupa4']Wiesz jaka jest moja teoria na temat jedzenia przy mnie ... :razz:[/QUOTE] taaak... wiem... ble ble ble... ciekawe tylko dlaczego Cie tak serdecznie witała w piątek? :eviltong:
  23. Witanko ;) [quote name='Maupa4'] Reszta się wgrywa ... A poranny sukces zajął nam ... czterdzieści minut ... ... wiecie ile zdjęc przez ten czas można zrobic ... ? :evil_lol:[/QUOTE] Dwie foty? :crazyeye: a te wczoraj wgrywane? :razz: co zrobiłaś z resztą fot? :mad: pewnie zgubiłaś nas po drodze... :placz: [quote name='Maupa4'] Nie chciała bułki ... ... ale za to zjadła dziesięc plasterków szynki ... :multi:[/QUOTE] taaa... pojechałaś... i znowu apetyt Margo prysnął... za to chciała baaardzo popełzać sobie z łośkami na wieczorny spacer... była trzecia przy drzwiach
  24. a może jeszcze http://www.kuchniapupila.pl/preparaty1?PHPSESSID=&more=1897516542 Joanno ile razy dziennie Zu jada? Zjada Trowet wg dozownika na swoje 9 kg? Micha stoi czy chowasz? Między posiłkami pojadacie nagrody i inne małe co nie co?
  25. [quote name='Bila']Bułeczka z szyneczką mnie też by humor poprawiła:cool3:. Jedną tylko kupiłaś?:mad:[/QUOTE] jedną :lol: tylko dla niej... wiesz Krakusy to sknerusy :diabloti: [quote name='Bila']Ha, i będzie Luiza domowe obiadki gotować:evil_lol:[/QUOTE] ja? gotować? zapomnij! chcesz żeby psom zaszkodziło? suche - nie wiadomo co w nim jest - ale pewniejsze - szybko nie zabija :diabloti: [quote name='akucha']Normalne. Ja też byle co jadam, ale pieskom gotuję :p Może się na sucha karmę przerzucimy?[/QUOTE] no a kawa, fajki i batony to prawie nie jak suche? :hmmmm: [quote name='akucha']Leniwiec!!!!! :diabloti:[/QUOTE] trzeba mieć jakieś przyjemności - kultywowanie błogiego lenia... bezcenne :multi:
×
×
  • Create New...