-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Cudak']Najprościej to zrobić ogłoszenie na tablica.pl i wtedy z prawej strony jest odnośnik "Ulotka", po kliknięciu którego otwiera się gotowe do wydruku ogłoszenie w pdf :)[/QUOTE]Już nie potrzebuję :eviltong: Okazało się, że jestem taka zdolna, że sobie zrobiłam i wydrukowałam:diabloti: na swojej pięknej nowej drukareczce:cool1: hahaha
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='betty_labrador']weszłam w Twoj link, ok juz chyba sie domyslam. Co do strony tej z angielskim i czeskim cennikiem, rozpatrywalas jakie ceny na PLN wychodza ?[/QUOTE] Ceny wychodzą bardzo fajnie ale przeraża mnie koszt wysyłki OD 65 pln?.... Ps. Ostrzegalam, zeby nie wchodzic:diabloti: -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='betty_labrador']co znaczy bazarek dla uczciwych? :P[/QUOTE] Tylko dla uczciwych..... -
[quote name='anetta']:( Choco Uli? o rany....:placz: Trzymam kciuki za Żelkę! Serek i Żelka hihiihi. Musowo imiona muszą być jadalne[/QUOTE] Oj, musowo, musowo!:)
-
[quote name='Buszki']Coś z tym różowym musi być,bo Szepsi była w różowej obróżce i mamy 3do 1 dla dziewczynek ;). Fajna fota :) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/640.jpg[/URL][/QUOTE]To ja juz zadbam o różowa obrozke......:mad: Hmmmm. Tania nie będzie :diabloti: Ale nie zaglądaj na moj bazraek dla uczciwych.....chyba, ze jesteś uczciwa jamnicze.....?
-
[quote name='1izabelka1']zakład produkcyjny karmy dla psów Świniokierz Włościański 24 gm Żelechlinek tak pisze na opakowaniu ,w sklepach mięsnych to są tylko batony psie tego typu kostki można u nas kupić w psim sklepie[/QUOTE] A ja pójdę do mięsnego i będę żądać !!!!! cioteczki, dziekuje ze nie zagladalyscie na moj bazarek dla uczciwych:)
-
[quote name='Asiaczek']Nie, z tego połączenia to tylko rudo-białe:) Pzdr.[/QUOTE] Oj tam, cieżko paski namalowac?:loveu: Asiaczku chyba nie zagladalas na moj bazarek dla uczciwych? Jesli nie to bardzo dobrze!!!!!
-
[quote name='whiteterrier']16;30-16;40 bo nie wiem do której mam dokładnie zajęcia :)[/QUOTE] To moze od razu 16.45 ? :) Ps. Ciesze sie ze nikt oprócz Angi i whiteteriera nie wchodzi na bazarek dla uczciwych . Prawda ciotki?
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Monika i Max :)']nowa obroża sowy 2 szt. (crazy owl) Zakres regulacji: 40 - 26 cm Cena : 20 zł za sztukę + koszt przesyłki Obróżki Hand made wykonane przeze mnie :cool3: Staranne szycia i idealne połączenie kolorów sprawiają że są bardzo fajnym akcentem. Chętnych proszę o kontakt w prywatnej wiadomości . Już niedługo kolejne wzory :lol: [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-QqmCX6cZGD8/UK_R83y4OKI/AAAAAAAAAB8/p_DE9CY3Gzo/s320/mójmaxited.jpg[/IMG][/QUOTE]Sliczna obrozka, ale proponuje Ci najpierw zrobic bazarek, niech sie ciotki przekonają o jakości :) pnie ma to jak rekomendacja ;) I proszę nie wchodzić na bazarek dla uczciwych, chyba ze ktoś jest bardzo uczciwy..... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ale jak dokładne? Finanse są aktualne, na razie jeszcze mam nierozliczone Bazarki. Pisz co Ci nie pasuje.... -
Ok, jutro 16,30 w tym samym miejscu? :DMoge sie spóźnic.
-
[quote name='whiteterrier']O widziałam już wcześniej te szczeniaki, piękne sa :) Mam na jutro parę rzeczy na bazarek :D Ale zapomniałam wyprać szelek, bo mnie chorupsko złapało i nie mam dziś na nic siły :-([/QUOTE] Spoko, wypiore a potem posłużą mi jako przykład do szycia ;) a dopiero potem pójdą na bazarek :D Ale jutro aktualne? Zdrowiej szybko. Wezmę ze sobą Pepsi :)
-
[quote name='whiteterrier']DT? U mnie dopóki mieszkam z rodzicami, nie ma szans na takie akcję :-([/QUOTE] tak na dt ;)[url]http://www.facebook.com/events/436283019765372/[/url] moja to Pepsi - jedna z tych onkopodobnych szczyli;) [quote name='whiteterrier']i szuczki zaczynają mieć cieczki.. :shake: [/QUOTE] Wiem coś o tym :D
-
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Cudak, ja Ci chyba kupię takie klapki na oczy co maja konie....:evil_lol: -
[quote name='Buszki']Akurat tego mi trzeba było :).[/QUOTE] Polecam sie ;)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.graphicsgrotto.com/glittergraphics/angels/images/gangels2.gif[/IMG]Niech anioł nad Wami czuwa dziewczynki:) -
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG]
-
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG]
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
magdola replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] -
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG]
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
magdola replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
magdola replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG]