-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Jasiu jedzie z mamą tramwajem. Obok stoi kobieta w widocznej ciąży. Jasiu: Mamo, dlaczego ta Pani ma taki wielki brzuch? Mama: Bo ma dziecko w brzuszku... Jasiu: A kocha to dzieko? Mama: Tak. Jasiu: To dlaczego je zjadła??? ;) To do tego zdjęcia: [URL="http://img826.imageshack.us/img826/6599/resizeofmiotd021.jpg"]http://img826.imageshack.us/img826/6599/resizeofmiotd021.jpg Buszki, to ja Cię widzę na bazarku, co by "oblać" miocik :) [/URL]
-
Czekam z niecierpliwością na miocik i trzymam kciuki za bezproblemowy poród:kciuki: A na rozweselenie: Jasiu jedzie z mamą tramwajem. Obok stoi kobieta w widocznej ciąży. Jasiu: Mamo, dlaczego ta Pani ma taki wielki brzuch? Mama: Bo ma dziecko w brzuszku... Jasiu: A kocha to dzieko? Mama: Tak. Jasiu: To dlaczego je zjadła??? ;) To zapraszam na bazarek jak już będzie po wszystkim na oblewanie ;)
-
Ja też na swojego szczyla czekam.... miot dopiero za rok :shake: Jeszcze nic pewnego, ale zobaczymy..... A w międzyczasie zapraszam na bazarek z mojego podpisu:) Trzeba sobie umilić to czekanie;)
-
szukamy dalej.... Może któraś z ciotek jest spragniona? :cool3: Zapraszam na bazarek z mojego podpisu:)
-
Może ktoś ma ochotę poczęstować się bannerkiem na bazarek dla szczylków?Podlinkowany;) Kiedyś już robiłam podobny i trochę się uzbierało : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236188-II-EDYCJA-Piwnego-Bazarku-z-poszerzon%C4%85-ofert%C4%85-Do-01-12-2012r?p=20013771#post20013771"][IMG]http://i48.tinypic.com/2uo5u1c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='whiteterrier']i mam wybraną mamusię dla mojego nowego szczylka :D[/QUOTE] ????????? Czekam????????? Moze chcesz mojego:cool3:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Polecialo 250 zł do Halabajowki -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaerjot']Chyba mam, tylko to zlecenie stałe jest ustawione na 24 każdego miesiąca :)[/QUOTE]Łeeeee, to co się pytasz? hihihi:D -
[quote name='YxNinaxY']Ojj niee, bez takich proszę ;) Cały czas wbijam sobie do głowy, że jestem tylko tymczasem :P[/QUOTE] Też bym się zakochała w tych oczach....Kurcze, to efekt lampy, czy on ma oczy haszczakowe????? A z tymi kupami to one chyba wszystkie tak mają...Trzeba powtórnie odrobaczyć wg mnie....
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaerjot']Niezbyt często się odzywam, przepraszam, ale wątek śledzę. Hałabajówko nie choruj, cóż to za pomysły? Przyłączam się do wniosku o fotki, napewno dziewczyny mają już inne oczy. Trochę się w tych finansach pogubiłam, moje zlecenie stałe w banku chyba działa, mogę prosić o informację czy dziewczyny dostają kasę ode mnie?[/QUOTE]Ostatnio płaciłaś za październik ;) Masz nowy nr konta? Bo wysyłałam wszystkim ? -
Ale tu cicho... No to musimy przyciągnąć whiteteriera: [IMG]http://i47.tinypic.com/2zten88.jpg[/IMG]
-
[quote name='retmed500']Radę dam. Problem jedynie w tym, że Magda mieszka na drugim końcu miasta, rzeczy ma milion trzysta, a ja mam problem z dotarciem do niej :/ Dzisiaj miała mnie koleżanka podwieźć, ale w ostatniej chwili coś jej wypadło i lipa :/[/QUOTE] Osiolek czeka ;) Poza tym mam otwieracz do butelek w pilocie do tv, ale niestety mój TZ go nie odda ;)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Halabajowka nie ma problema;) tylko jakbym jeszcze adres dostała byłoby super :D nr konta chyba ma Cudak? -
[quote name='Rita91']Jeżeli jest nadal potrzeba przewiezienia jakiś fantów na terenie szczecina to moge pomoc:) Mam auto i czas jakis sie tez znajdzie. A tak apropos to moj "debiut" na dogomanii:P Pierwszy post:) No i poza tym Magda mieszka niedaleko mojej siostry Lazy i tez prawie mnie to moge podjechac w kazdej chwili:)[/QUOTE] Witaj Rito :) Fanty juz przewieziony, mam nadzieje, ze Marta na zawał nie zeszła :D
-
Niestety , musiałam odradzic adopcje.... Będziemy szukać czegoś większego :D min. 10-15 kg lub kilka lat zwłoki ;) Pani wydawała sie być bardzo rozsądna... pan...raczej malomownAniele nic nie mówili jak moja sunia ochrzcila pokój syna;) Hihi. Będziemy szukać czegoś bliżej.... Ale będę kibicować małemu. <3
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Dostałam wiadomość od [B]Lupi[/B], że być może w weekend część pieniążków uzbieranych na jej konto dla suniek, będzie mogła oddać. [B]Sunie tak, czy inaczej zadłużone i bardzo prosimy o wsparcie dla nich na DT i jedzonko...[/B] [B]Każdy grosik się przyda. [/B][/QUOTE] Byłoby super;) dostałam Cudak 50 zł ale zabiegana jestem, jutro uzupelnie. I coś Halabajowka sie nie odzywa:( Ani nie mam jej konta, ani nie moge zakończyć bazarku..... -
Wezmę ze sobą szczeniaka, którego mam na dt i zobaczę reakcje.... Co do posikiwan to myśle, ze po kastracji problem sie zmniejszy. Poza tym podam Pani nr do Ciebie, ok? W koncu dłużej go znasz ;) A poza tym jeszcze nie wiadomo jak wypadnie wizyta......:roll: