-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Vectra']od 4 tygodni :grins: a Rekin rodziła rok temu ;) z 28/29 , jutro kończą rok dzieciaki ;)[/QUOTE] Aaaaaa, no spóźnione gratki:loveu:
-
[quote name='Vectra']Bo to taki dzień na baby , uwierz mi :wink: Rekin zaczęła rodzić tego dziś dnia i też same suczki.[/QUOTE] Łaaaaaa...to Ty tez babcia???????
-
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Dyziulek z chorym serduszkiem - potrzebne wsparcie na leki i weta.
magdola replied to BeaBono's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
magdola replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
magdola replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
magdola replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdola replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Mikołaja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! Oj, Angi nie zauważyłam Twojego postu:)
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
magdola replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
magdola replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
magdola replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
-
Hope-młody malamutek potrzebuje wsparcia na hotelik
magdola replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
magdola replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
CELINKA prosi o adopcję - Schronisko "Kundelek" - Rzeszów
magdola replied to nikita1978's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
magdola replied to Estel's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
magdola replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych! -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
magdola replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!