-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Kurcze...... Nie wiem co będzie z moimi planami...... Na 99% jestem uczulona na siersc....
-
[quote name='Angi']a czemuż to? :lol:[/QUOTE] Bo bym Was jako modeli zatrudniła ;)
-
Ooo szkoda, ze nie mieszkasz gdzieś bliżej.....
-
Ciotki ile westy maja obwodu? W klatce piersiowej?
-
[quote name='Angi']a jakie masz? :D[/QUOTE] Ojej, duzo..... Tu są wzorki : [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.404833686252236.89559.100001768250695&type=3[/url] i na modelce[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-%29/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]: [IMG]http://i47.tinypic.com/nx4bv5.jpg[/IMG]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Tu jest jedna (kiepski aparat): a tę drugą wstawię jak skończę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-%29/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]\ [IMG]http://i46.tinypic.com/2dv5oxt.jpg[/IMG] i na modelce[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-%29/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]: [IMG]http://i47.tinypic.com/nx4bv5.jpg[/IMG] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Takie elastyczne, regulowane i z żabkami??? :cool3:[/QUOTE] Noooo, co by psiakowi portki nie spadły :D -
[quote name='whiteterrier']jeju jakie piękne! Wybaczcie byłam dziś na wywiadzie :D Jak chcecie mogę się pochwalić i wstawić zdjęcia :D[/QUOTE]Chcemy! :) [quote name='Angi']też chcę takie, jednak na cały rok :D[/QUOTE] W jakim kolorze?
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A ja zmieniam temat, bo disiaj uszylam pierwsze w życiu szelki ;) -
[quote name='Ty$ka']A idź! Nie kuś mnie więcej! :D[/QUOTE] A na jakiego psa? Obwod klatki?
-
[quote name='Ty$ka']Boskie :loveu: Chyba znów atakuje mnie choroba psiego konsumpcjonizmu :([/QUOTE] Chcesz?:cool3: ......
-
[quote name='Ty$ka'][URL]http://i46.tinypic.com/2dv5oxt.jpg[/URL] a co to za cudo? :D[/QUOTE] A uszylam dzisiaj :D
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Tu jest jedna (kiepski aparat): a tę drugą wstawię jak skończę:)\ [IMG]http://i46.tinypic.com/2dv5oxt.jpg[/IMG] i na modelce:): [IMG]http://i47.tinypic.com/nx4bv5.jpg[/IMG] -
Dobry wieczór ....Znowu ciotkę wywiało, a ja mam dla niej niespodziankę:) [IMG]http://i46.tinypic.com/2dv5oxt.jpg[/IMG]
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
A ja zrobiłam pierwsze szelki norweskie ;) ale nie mam zatrzasku ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Bazarki MUSZĄ być osobno rozliczane, nie jako oddanie tego, co ktoś już wpłacił - to by było niezgodne z regulaminem. Tym bardziej, że każdy wie ile z bazarkami dodatkowej roboty - zdjęcia, opisy, pakowanie, ważenie, adresowanie, kolejki na poczcie. Nie wiem w takim razie co z tymi bransoletkami, które wystawiłam na bazarku a przekazała je[B] Lupi[/B]? To nie będzie dodatkowy grosz dla psiaków, tylko odliczenie od jej długu????? Gdyby towar był sprzedawany np na allegro, to ok, ale na bazarkach, to musi byc dodatkowo rozliczone, a nie odliczone, od tego, co ktoś już wpłacił.[/QUOTE] Nie, nie. Bazarki jako "odsetki" a pieniążki w ratach;) ten bazarek co sie juz zakończył to oczywiście dodatek.... Zle sie wyrazilam ;) w każdym razie chciałabym juz zakończyć te sprawę do końca roku....chciałabym...... -
[quote name='Vectra']Może temu że piesek , każdy chce suczkę ;)[/QUOTE] Vectro, bez przesady.... Bierz moje tyczasy a ja biorę chłopaka :diabloti:
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz']Ostatnio nawalił mi telefon i musiałam uruchomić stary aparat. Przeglądając zdjęcia natrafiłam na te kiedy zawoziłam Dropsa (wtedy Amanta) do Szczecina. Przez głowę przeszło mi pytanie co tam u Dropsa. Wchodzę dzisiaj na forum a tu takie wiadomości, że u niego wszystko w porządku. Bardzo się cieszę z tego faktu.[/QUOTE] Asia Amant przebyl dluuuuga drogę do raju.... Ze Szczecina.....i w sumie ciesze sie ze trafił na KrYsztofa -
Cholera jasna! Zeby nie moje tyczasy,,,, juz nie wiem co jest lepsze.....kopara opada.....
-
[quote name='Buszki']Z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić :roll:. Krajowa Wystawa Psów Rasowych Świebodzice. Sędzia Janusz Opara psy,klasa championów BUNDUSTAR African Elite FCI [COLOR=#ff0000]dosk.1,CWC,BOS,BOB,BOG 2 [/COLOR] suki,klasa młodzieży CHICHA African Elite FCI [COLOR=#ff0000]dosk.1[/COLOR][COLOR=#ff0000],Zw.Mł.,NJwR[/COLOR] Tym oto sposobem Chicha ukończyła Młodzieżowego Championa Polski :multi:.[/QUOTE] Gratki :D a na baskach w potrzbie jeden z rod. Z Czech jest w schronie:(
-
[quote name='Asiaczek']Wstawiam do wszystkich zaprzyjaźnionych Galerii baskowych... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/74845-Basenji-w-potrzebie?p=20073374#post20073374"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20073374[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Teraz gryze futryne w drzwiach,,........
-
[quote name='Asiaczek']Na razie ni ema jeszcze czego zazdrościć, bo to wszystko dopiero plany... pzdr.[/QUOTE] Dlatego napisalam potencjalnej... Ps. Asiaczku, Nie katuj mnie tym rudzielcem:placz:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Lupi, Kurcze juz sama nie wiem. Będziemy w kontakcie ....Przedstawiła mi bardzo mi podobny scenariusz, tylko, ze jej sprawa wylądowała w sadzie.... Albo jestem za bardzo wiarygodna, albo za głupia.... Ale zaproponowałam jej oddańie długu w częściach, bądź w "towarze " na Bazarki.....