Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Zapomniałam napisać, bo dzisiaj zabiegają jestem. Jutro na 17.
  2. [quote name='Cudak']Ważne, że w domu nie rozrabia :) a że pewnie się czuje, to...cieszy mnie to, bo jak sobie przypomnę go u nas pod tym krzaczkiem, takiego przestraszonego i nieufnego... Do psów się sadzi, czy do ludzi?[/QUOTE] Do psow... Nawet ulubiona psia sąsiadka jest niemile widziana :D (doberman)
  3. Z tego co wiem to rozdania na dworze ;) broni swojego terenu i Patrycja musi mu kupić kaganiec. Zrobił sie bardzo pewny siebie, dlatego nie jest na razie spuszczany ze smyczy ;)
  4. Zapomniałam napisać, ze sunia ma mała przepukline, ale na razie mamy sie tym nie martwić....
  5. [quote name='Buszki']Wybuchowy? Aż się boję ;). Gdzie ta jamnicze niech się pochwali :cool3:. Moje maluchy są tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197601-Basenji-i-my-African-Elite-FCI?p=19989355#post19989355[/URL][/QUOTE] Na razie planuje ;) juz lece do galerii....
  6. [quote name='Buszki']A bo się chwaliłam u [B]JAMNICZE [/B];). Dzięki jeszcze raz :).[/QUOTE] Hahaha, cudowna fotka :loveu:
  7. Czesc Noreczku, jakieś zdjęcie by sie przydało, bo słyszałam, ze lepiej Cie przeskoczyć niż obejść :diabloti:
  8. [quote name='Cudak'] Zaklepałam u [B]magdoli [/B]fanty na bazarki dla kotów, ale gdyby Ktoś ze Szczecina mógł odebrać je i wystawić dla szczeniaków, to byłabym ogromnie wdzięczna...[/QUOTE]Oj, będzie tego z pól ciężarówki ;):D
  9. [quote name='Buszki']Dzięki:). Jamnicze,musisz sobie szczeniaczki zrobić bo Ci swoimi galerie zaśmiecam ;).[/QUOTE] Gdzie te szczeniaczki, bo nie widzę.....:crazyeye: A jamnicze to na razie planuje wybuchowy miocik :diabloti:
  10. [quote name='Buszki']A my się pochwalimy,Szepsi w nocy urodziła :cool3:.[/QUOTE] Gratuluje ;)
  11. Teczowy Most Dokładnie ta strona Nieba jest zwana Tęczowym Mostem. Kiedy zwierzę umiera, udaje się w to specjalne miejsce, które dla nas pozostających tutaj jest niedostępne. Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół, więc mogą razem bawić się i biegać. Jest mnóstwo jedzenia, wody i słońca - nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i stare, zostaje przywrócone zdrowie i wigor; ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, dokładnie takie, jakie pozostały w naszych wspomnieniach i w snach z dni minionych. Są tam szczęśliwe i zadowolone, z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym, za kimś kto pozostał. Razem bawią się i biegają, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego błyszczące oczy patrzą uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. Raptem oddziela się od innych, leci przez zieloną trawę, szybciej i szybciej... Poznał Cię! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia - nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce tulą ukochaną głowę, znów patrzysz w te ufne oczy, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale na zawsze pozostały w sercu... Razem przechodzicie przez Tęczowy Most... Paul C. Dahm "The Rainbow Bridge"
  12. Halabajowka obraziła sie na dgm chyba ;)
  13. [quote name='betty_labrador']OMG! hm ale jest tam jakis cennik polski? bom ślepa? Możemy sie złączyć :evil_lol: w zamówieniu :) aha czy przesyłka gratis? od tych 65zl?[/QUOTE] 65 zł to najtańsza opcja przesyłki do pl....;) najlepiej jakby sie 3-4 osoby zebrały.... cennik trzeba sobie przeliczyć na korony czeskie ;)
  14. [quote name='betty_labrador']znalazłam taka stronke -można sie tam nieźle zaopatrzyć :cool3: [URL]http://www.pethardware.com/pl/[/URL] ale jakos cennika po polsku nie widze - tylko dolary i po czesku :roll:[/QUOTE]Ja jestem tam zalogowana i chetnie z kimś sie polacze, bo fajne rzeczy maja, ale przesyłka od 65 zł !!!!
  15. Taaa ja szyje od około miesiąca dwa dni w tygodniu.....;)
  16. ASP jest fajny ale dość drogi, tanie sa niezgrzewane okucia, a taśmy kupuje do 4 cm szer i grubości 3 mm :)
  17. [quote name='Laylachihuahua']Klamerek zatrzaskowych z Fleka osobiście nie polecam - parę dni temu odebrałam, po zrobieniu obroży sprawdzałam wytrzymałość - rozpadło się w rękach, a siły wcale jakoś dużo nie włożyłam. Edit: Ale reszta jest ok, mają np. bardzo porządne metalowe półkółka.[/QUOTE]To ja polecam z ASP.
  18. [quote name='Cudak']Co się stało?[/QUOTE] Dzisiaj odeszła od nas moja kochana sunia.... A muszę przeprowadzić wizytę pa dla terierka....
  19. Ja jeszcze moge polecić to: [url]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=924[/url]
  20. [B]w związku z moimi dzisiejszymi przeżyciami nie wiem czy będę w stanie obiektywnie przeprowadzić wizytę i bardzo proszę o pomoc w przyszłym tygodniu...[/B]
  21. [quote name='Metheora']Ja uważam że półzacisk te najlepszy wynalazek- obroze na miarę są wykonane tak że pasek pod szyję jest równy obwodowi szyji czyli jak Alice ma 27 to 27 obrózka. Wygodnie się zakłada i zdejmuje. Nigdy mi psy nie zgubiły obroży biegając luźno, no i nie wyciera zie sierść, obroża jest luźna gdy pies nie ciagnie a zaciska się jak szarpie, zaciśnięta obroża ma jeszcze z 1cm luzu i psy się nie duszą na takich obrozkach, naprawde wygodne. Rami ucieka z każdych szelek i z każdej obroży a z tych nigdy nie uciekła :) Do tego łatwo się zmienia na spacerze w rigówkę :P [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548780_437238176312779_1886501749_n.jpg[/IMG] i na modelu luźno :) [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/547733_412719625431301_717736777_n.jpg[/IMG][/QUOTE]Ale piękne psy..... Zakochalam sie.....:loveu:
  22. [quote name='Kirinna']Magdola bardzo ładne; skąd miałaś klamerki i regulatory?[/QUOTE] Trochę z Allegro, trochę ze sklepów, trochę z netu.... Ale stwierdzam, ze flek jest najtańszy.... A ja jeszcze wtedy nie wiedziałam o jego istnieniu....
  23. [quote name='jamnicze']Co za oszczerstwa :mad:, jemu tylko prążki na mordce wyskoczyły :lol:[/QUOTE] :D mój TZ ma to samo, więc to chyba z doświadczenia :D
  24. To i ja sie pochwale: [COLOR=#222222][FONT=Times] [IMG]http://i48.tinypic.com/n3668x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ekky9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ao4ylj.jpg[/IMG] Coś dla partiotów: [IMG]http://i45.tinypic.com/29uzrdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vmx7oh.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...