Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='Hałabajówka']Przeczytałam i teraz to ja się pogubiłam... moje rozliczenie jest o wiele bardziej zrozumiałe...dla mnie :evil_lol:[/QUOTE] To jak? Robimy tak jak pisałam? ps. Zgłosiłam Lupi na CZK....
  2. [quote name='Hałabajówka']Pani Skarbnik a gdzie nowe świeżutkie zdjęcia Nesiiii hmmmm? :mad: Takie ładne fotki się marnują nieupublicznione... tylko mnie powycinaj DOKŁADANIE :cool3:[/QUOTE] Nie wycinaj Halabajowki, bo kto będzie sie opiekował psiakami?????:diabloti:
  3. [quote name='Hałabajówka']Ha to ja rozpiszę co i jak...bo mam taki tajny kajet, bez niego ani rusz :) Jedzonko Wrzesień - 150zl Październik - 120zl 22 Listopad - 250zl do 22 stycznia 2013 czyli na 2 miesiące DT lipiec 250zl sierpień 250zl wrzesień 150zl[/QUOTE]Przeczytaj PW.... :)
  4. [quote name='Hałabajówka']Potwierdzam dostałam....Magdola już wszystko wiem, za dużo tych rozliczeń pogubiłam się z matmy zawsze byłam noga... ;([/QUOTE] Jeśli dostawałaś za wrzesień i październik $ to 250, ale tego nie wiem.?
  5. [quote name='yoshi22']Magdola dosyć sprora kwota z tego bazarku uczciwości! Naprawdę świetny pomysł ;)[/QUOTE] :sweetCyb: Fajnie, co? Halabajowko przelalam Ci zaległe 150 zł za wrzesień. Proszę potwierdz :)
  6. [quote name='Nemko']poszedl przelew...135,50[/QUOTE] Dostałam, zaraz wejdę na konto i potwierdze....
  7. Idę robić rozliczenia.....:czytaj: [IMG]http://i45.tinypic.com/esm5jq.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2d284rs.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/213nuw.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Myngey']Prędzej wypuściła bym go na ulice, Ale nie ma szans żeby gdzieś poszedł - pilnuje mnie :-D[/QUOTE] Wie gdzie mu dobrze ;)
  9. Z bazarku dla uczciwych na razie jest ok 215 pln dla dziewczyn ;)
  10. [quote name='*anusia&ajlu*']Asiu wpadnę jak podrosną ;) a już wiem, że będę miała chęć uprowadzenia jednej suni :loveu: Magdola a ja cie lovciam :loveu: fotkę ci wyślę ;)[/QUOTE]Pocałuj sie! Chcesz baska?:cool3: PA juz na fb wszyscy wiedza, ze uprowadzam w czerwcu Twojego Boooo i będzie pseudo :diabloti:
  11. [quote name='whiteterrier']Pepsi? Przecież to czysty Owczar :evil_lol:[/QUOTE]Ty mnie nie denerwuj:diabloti: ja widzę w niej bulla:evil_lol:
  12. [quote name='Asiaczek']Dziękowac, dziękować:) Ja tez cały czas mam nieodparta potrzebe brania na ręce i przytulania. One sa jeszcze tak nieświadome świata...:) Ajlu, wpadaj, kiedy chcesz. Ja na razie nigdzie dalej nie wychodzę... pzdr.[/QUOTE] A ja juz Ailu nie lubię:( i miałam okazje poznać tylko/aż jednego baska :D
  13. [quote name='magdola']Cudak wpisuj tam gdzie wpisywalas, albo trzeba napisać do moda o przeniesienie wątku nr 2 na mnie;) Bo Marcie coś tam zostało, ale ja nie wiem co i jak, na razie ja wydałem 45 zł i Marta 60 na weta, reszty nie wiem kto ile i jak:) doszło:) Razem z 2 zł :p Na moim koncie jest 70 PLN wydalam 45 PLN[/QUOTE] Marta dostała 100 wydała 44na tabsy i 60 na weta. [quote name='Cudak']Kurcza, magdola napiszesz to PW, bo nie wiem do kogo :oops:[/QUOTE] Napisze :D
  14. Ale jakie cudniaste foteczki:loveu: A ten basset mnie rozwalil na łopatki :diabloti:
  15. Nudno w tej galerii.... Nie ma małych robaczkow:diabloti:
  16. Ja tak trochę jak Filip z Konopii, ale uwielbiam wszystko co lyse i inne;) dlatego chińczyki i baski . Ale ttb to moja druga miłość, zwłaszcza red nosy i staffiki:loveu: a teraz mam na dt psa rasy jeszcze nie zarejestrowanej w ZKwP:diabloti:
  17. [quote name='YxNinaxY']ja wydałam 12 na weta ale to prezencik dla Zyźka ode mnie na nową drogę życia :P[/QUOTE] Swietnie:) Dzieki :loveu:
  18. [quote name='Cudak'][B]magdola[/B], to Twoja tymczaska niewdzięczna :D [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236230-NIE-WCHODZ-!-Robiąc-to-mamy-nadzieje-ze-jesteś-uczciwy-Do-01-12-12r[/URL] - nie radzę wchodzic ;)[/QUOTE] Strasznie :) Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
  19. Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG] Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!
  20. [quote name='magdola']doszło 20 zł od [B]Rity [/B]:loveu:[/QUOTE] [quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy :) to ile na minusie są psiaki?[/QUOTE] Cudak wpisuj tam gdzie wpisywalas, albo trzeba napisać do moda o przeniesienie wątku nr 2 na mnie;) Bo Marcie coś tam zostało, ale ja nie wiem co i jak, na razie ja wydałem 45 zł i Marta 60 na weta, reszty nie wiem kto ile i jak:) [quote name='Yana']poproszę o konto, wpłacę 50 zł dla maluchów[/QUOTE] doszło:) Razem z 2 zł :p Na moim koncie jest 70 PLN wydalam 45 PLN
  21. Zagladam z ciekawością.....
  22. [quote name='Hałabajówka']no właśnie przeczytałam i odpisałam...coś się mijamy :)[/QUOTE] Zauważyłam :D hahaha
  23. [quote name='Myngey']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Puszki się kończą, ktoś jeszcze dorzuci się do konta:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE] Ja nie moge zakończyć bazarku dopóki katlis nie odbierze gry..... I Halabajowka otrzyma przesyłkę.....
  24. No właśnie tam pisałam, ze jedna z ciotek prawie dwa tyg czekala:angryy:
  25. Hehe, na moim bazarku z podpisu cosik tam będzie ;) na razie idzie jak burza:) trzymajcie kciuki :) jeszcze katlis musi odebrać grę, to będę mogła zakończyć bazarek...
×
×
  • Create New...