-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Maleństwo z parwo...może przeżyje... Fiona za TM
magdola replied to zerojeden's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co z malusia????? -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dodalam 32,70 z mojego bazarku ;) -
[quote name='Anula']Może to nie zupełnie maltańczyk ale podobny.Przebywa w Inowrocławiu i czeka na pomoc.Może komuś wpadnie w oko? [IMG]http://s1.pokazywarka.pl/i/1551947/519977/img-0071.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236950-On-wpadnie-komuś-w-oko!?p=20098323#post20098323[/URL][/QUOTE] Anula, a na pudelkach jest???
-
[quote name='phase']Z przyszłym mężem. :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hehehehe dobre :D
-
[quote name='Hałabajówka']A gdzie masz szczeniora małego ? Aż muszę na wątek się udać......o Ty...a może chcesz cudnego maluszka na DT to byś mnie poratowała bo ta chorda mnie zamęczy ;) i możesz sobie wybrać :)[/QUOTE] Na razie walczę z TZem bo nie chce dać sie przekonać a muszę od Marty wziąć, albo szybko coś wykombinowac...... Moja w pn poszła do domu:)
-
[quote name='Zuza i Noddy']Korzystając z tego że mam łączność ze światem (czyt. internet) przyszłam pochwalić się naszą niedawną przesyłką. [IMG]http://www.picshot.pl/pthumbs/small/261405/Interchampionat.jpg[/IMG][/QUOTE]Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:(
-
[quote name='Hałabajówka']Oj nie wiem czy damy radę bo misja jest mega połączona....odwiezienie Zuzi, zabranie polarków dla Cudak, przekazanie na DT szczeniaka, zrobienie wizyty poadopcyjnej dla spokoju sumienia, odebranie kotów od Cudak i przekazanie ich do DT na miejscu....a moje maluszki okruszki będą za mną tęsknić strasznie poza tym mogę siać parwo a masz malucha pewnie nie szczepionego więc lepiej dmuchać...ale dzięki wielkie "next tajm" się wproszę ;)[/QUOTE] Nie mam malucha :diabloti:
-
[quote name='Hałabajówka']Ja odwiedzam Szczecin w przyszłą sobotę bo wiozę moją Zuzię bezoczkową do nowego domu ;)[/QUOTE] To kawka????:cool3:
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Muszę namówić koleżankę;) i myśle, ze zamówienie najlepiej po Nowym Roku zrobic....moze jakieś wyprzedaże bedą????? -
[quote name='Hałabajówka']hehe też tak myślę ale już się nie odzywam ;) A Nesia coraz lepiej łapkę obciąża i coraz lepiej się czuje psychicznie otwiera się i bawi z taką stareńką sunia na leżąco :) cudnie to wygląda i jest już wielka i zmieniła się na pysiu ;)[/QUOTE] Normalnie chyba Koszlin odwiedze:mad::evil_lol:
-
[quote name='Hałabajówka']A ja nie wiem Magdola czemu Cię nie ma na wątku Dexterka.....:mad: Jest Pani zainteresowana Dexterem.....zaraz opowiem jak do tego doszlo...jest zainteresowana jeszcze innym psiakiem na DT u mnie ale z racji tego że mieszkają w bloku i są dość żywiołową rodziną odradzam im tego pieska zaproponowałam Dexa i Pani on się bardzo podoba...ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie na razie. Jutro Pani ma przyjechać i go poznać. Pani mieszka w Koszalinie, mieli wcześniej dużego psa teraz mają jakiegoś mikro okruszka i chcą drugiego. Pani brzmi bardzo ciepło więc trzymajcie kciuki za mojego znaczy naszego maluszka :loveu:[/QUOTE] No i przynioslam szczęście???????????? Trzymam :kciuki:
-
Maleństwo z parwo...może przeżyje... Fiona za TM
magdola replied to zerojeden's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczna dziewczynka. Trzymam kciuki.... Potrzeba $.... -
[quote name='kinga']W aparacie :niewiem:. Myślisz, że z aparatu do komputera taka krótka droga? :shake:[/QUOTE]Ale tydzień to chyba aż za długa droga?????:cool3:
-
Co u małej??????
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
magdola replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zaglosowane ;)- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ania0902']Z przyjemnością i wielką radością przyjmę młodego Maltańczyka lub Yorka:).[/QUOTE] I najlepiej z rodowodem:angryy:
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Kirinna']będzie ktoś coś brał z tego sklepu? miało być wspólne zamówienie?[/QUOTE] Ja czekam.... -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='understandme']a tu patrzyłaś? [URL]http://www.pethardware.com/pl/towary-lancuszkowe-lancuchy-do-budy/[/URL][/QUOTE] To właśnie ten sklep:D -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Ja widziałam w sklepie czeskim;) -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Super! Hmmmm pachnie kryptoreklama:diabloti: