-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Monika i Max :)']Wstawi ktoś instrukcję jak zrobić norwegi jak w ogóle zmierzyć do nich psa?>[/QUOTE] Spodobały Ci sie moje?:cool3: Ja robiłam na oko :0;) -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Sawmj']np. takie coś? [URL]http://allegro.pl/szczypce-do-nitow-dziurkacz-do-skory-dla-krawcowej-i2818893541.html[/URL][/QUOTE] O dokładnie. Co prawda nie jest to szczyt techniki ale jak nie robisz tego zawodowo, tylko amatorsko to na razie powinno Ci wystarczyć :) -
[quote name='Angi']podobno są sposoby . [SIZE=1][FONT=comic sans ms] Ja sama mama alergię na psy i koty :oops:[/FONT][/SIZE][/QUOTE] Moze i są, ale jakoś nie umiem ryzykować dla własnego "ja" .... ;( ale drugi psiak i tak będzie ;)
-
[quote name='Angi']ja mam dwa i nawet nie wiem gdzie nacisnęłam :lol:[/QUOTE] Widziałam, ale mnie to strasznie wkurza:/
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Sawmj']a co trzeba zakupić by w obroży zrobić takie dziurki? Czym je zrobić i jak wbić te okrągłe ramki? [IMG]http://www.sklep.mampsa.pl/books/smycze/3d_obroza_duza_red.jpg[/IMG] No i drugie pytanie, czy taka stara maszyna singer (ona jeszcze jest z tym stołem jak ja to nazywam :P ) poradzi sobie z 2-3 warstwami taśmy nośnej?[/QUOTE] Taki singer to najlepsza maszyna na świecie :) a takie DziurkimOczka to kup sobie taki sprzeciw niedrogi na Allegro do oczek i oczka do tego (czasem są w kpl) a dziurki ja robiłam rozgrzanym srubokretem:D -
[quote name='Asiaczek']U mnie z Jackiem ["] to byl Marzec:) Pzdr.[/QUOTE] Ja mam Jacka :D
-
[quote name='Angi']to chodzi o to chyba po prawej stronie, jest pod iloscia postow :D[/QUOTE] Dokładnie:) jest Dołączył, Przegląda, Posty i jakiś Wpis????????
-
[quote name='Asiaczek'][B]Styczniowy[/B] chłopak był jak bryła lodu, [B]Lutowy[/B] może milszy byl - za młidu, [B]Marcowy[/B] wkroczył w me zyhcie za późno, [B]Kwietniowy[/B] sprawę potraktował luźno. [B]Maj[/B]... [B]Czerwiec [/B]sypnął chłopcami w płóciennych ubraniach, Tak jak [B]lipiec i sierpień[/B]. Pomówmy o draniach. [B]Wrześniowy[/B] facet miał ręce jak jedwab, [B]Październik[/B] zabrał mnie pod obce nieba. [B]Listopad[/B] przyjacielem postanowił zostać, więc [B]Grudzień[/B] znów ogląda mą samotną postać... jak Wam się podoba? pzdr.[/QUOTE] Moj jest z października.... I juz tak prawie 15 lat......:D Ps. Jest sposob na odczulenie z siersci ????? Bo jak nie to "hara kiri" popelniam:(
-
[quote name='Marlena:)']Dorcia, codziennie przeglądam gumtree i tablice, mam nadzieje, że ktoś ogłosi znalezienie :shake:[/QUOTE] Je tez trzymam kciuki.
-
[quote name='Bzikowa']Bo samemu się nie da, moderator może to zrobić. Co prawda ja wchodzę na Dogo raz na sto lat ale akurat wczoraj weszłam i to przyuważyłam także spoko ;) I przy okazji powiem, że pięknego masz białasa :)[/QUOTE] Oj, a mod moze usunąć wpis, ktory mam niewiadomo skąd????? przy informacjach o postach......
-
[quote name='whiteterrier'] Ale my z Amoorem jesteśmy blisko :D [/QUOTE] To kiedy wpadacie na sesje:cool3:
-
[quote name='Asiaczek']Hanacek - my tutaj w PL wszystko rozumiemy, co piszesz :)pzdr.[/QUOTE] Ja jestem pod wrażeniem wladaniem językiem polskim ;)
-
[quote name='Asiaczek']Możesz odpuścić; basek z Czech znalazł domek w Czechach. oby to byl domek docelowy... pzdr.[/QUOTE] Wiem, jestem na bieżąco :D Mam nadzieje, ze to "ten" dom
-
Do Łilmy dołączyła nasza ukochana Eliza....17.11.2012 przegraliśmy walkę z rakiem......
-
[COLOR=#222222][FONT=Times]Proszę o nr konta. Z mojego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Rozliczam-Obroże-małe-i-duże-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r[/url] jest dla Urgo 32,70 . Proszę tez o potwierdzenie tu i na bazarku . Dziekuje:) Konto chyba Myngey????[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='dorcia44']Proszę o pomoc ,wczoraj zaginęła moja sunia. [B]W NOCY Z 3 NA 4 GRUDNIA WYSTRASZYŁA SIĘ I UCIEKŁA SUNIA RASY YORK SUNIA JEST BARDZO PRZYJACIELSKA LECZ ODROBINĘ PŁOCHLIWA. MA 5 LAT ,MAŚCI CIEMNEJ ,JEST OSTRZYŻONA. JEST TEŻ ZACZIPOWANA I WYSTERYLIZOWANA. ZNAKI SZCZEGÓLNE BAK JEDNEGO UCHA. ZNALAZCĘ BĄDŹ KOGOŚ KTO WIE COŚ O JEJ LOSIE BARDZO PROSZĘ O KONTAKT SUNIA ZAGINĘŁA Z ULICY ŚWIERSZCZA 34 TELEFON 501014862 [/B][URL="http://wstaw.org/w/1wvH/"][IMG]http://wstaw.org/m/2012/12/04/dddo_072_jpg_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dorcia napisz miasto :)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Witam,podajcie mi konto,z mojego bazarku jest dla sunieczek połowa dochodu ,czyli 102zł które moge już wpłacić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236232-Samochodziki-dla-małych-i-dużych-chłopców-na-potrzebujace-jamniki-KUP-TERAZ-Do-1-12[/URL][/QUOTE] Otrzymałam pieniążki w kwocie 102 zł :multi: