-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Naposz do kiedy bedą Cie trzymać i gdzie to Cie odwiedze i dam Ci Mikolajkowy prezent ;)
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
No to mi nie pomoglas ;) hihihi ale pomysł super ;) -
[quote name='Hałabajówka']Wcale tak nie myślę no coś Ty!!!! Dzisiaj umarły 2 dziewczynki Jagódka i Kalinka... rano wydawało się że jest lepiej a po 13 wszystko się rypło....Kalinka dostała zawału krezki z martwicą jelita....po sekcji wyszło że jelito było strasznie zmienione przez parwo....a Jagódka slabła w oczach....ksiązkowe statystyki się jak do teh pory sprawdziły....40%przeżywalności u osobników leczonych :-([/QUOTE] O matko!!!! Kolejne dwa :(:(:(
-
[quote name='Cudak']Szkoda, bo fajny psiak byłby z niej w odpowiednich rękach....[/QUOTE]Jeszcze w Tozach popytam.....
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Ja też mam awers do kolnierza....jak kastrowałam mojego Karmasia to dostał najwiekszy kołnież i nie dość że przez drwi z nim nie mógł wejść bo ciągle gdzieś nim chaczyl to jeszcze mi ściany obdrapał z farby zwłaszcza na rogach...to były najdłuzsze 2 dni..bo tylko tyle wytzymałam z nim w tym kołnieżu :angryy: nieszczęsne ustrojstwo :angryy: suczki po sterylce zawsze w ubranko pakuję tylko że większość je pożera...fFiga 2 pożarła i 3 uszyte przez mnie z koszulek :mad:[/QUOTE]Bo trzeba dobrać kolnierz;) ja tam nie narzekam, ale myśle ze Aira myśli inaczej. U nas to nie tylko przepukliny i musieliśmy uwzględnić mega szwy na pachwinie, więc,....;( -
[quote name='Cudak']Podniosę... może ktoś zechce zrobić Perełce świąteczny prezent i przygarnie ją tymczasowo...[/QUOTE] Oj ja bym bardzo chciała, ale .... Moze sie coś załatwi..... Nic na pewno, ale .....
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Juska27']Magda - w materiale zrobilam 2 dziurki na male koleczka i przypielam do lancuszka :) to jest mieszaniec jego mama to ruda z puszysta sierscia sunia a tata to mieszaniec szarpeia :) Victoria - fajnie ze ci sie podoba :)[/QUOTE]mi chodziło o złączenie dwóch konców łancuszka:) Czy on ma niespawane ogniwa? Maluszek przecudowny;) -
[quote name='Asiaczek']Wczoraj (8.12.2012) zakończylismy nasz sezon wystawowy 2012. Oto nasze ostatnie w tym roku wyniki: [COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS [/B][/COLOR]- dosk. 1, CAC, BOS. [COLOR=#ff0000][B]SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAJC, Naj. Junior, przeszła pierwszą selekcję! [COLOR=#800080][B]Nowy [SIZE=4]Młodzieżowy Champion Polski!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI [/COLOR][/B]- dosk.1, CAC [B] [COLOR=#ff0000]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/COLOR][/B]- dosk.1, CAC, BOS, BOB!!! [COLOR=#ff0000][B] FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Naj.Weteran. Na finałach tylko Sue udało się "coś" zdziałać, tzn. wyszła z grupy, ale potem juz nie miała tyle szczęścia. Ja się ciesze, że sue coraz piękniej się pokazuje i przyciąga uwage sędziów. Ma dziewczyna to cos, co trudno nazwac.... Pzdr.[/QUOTE]Gratki, gratki, gratki :) [quote name='Asiaczek']Może komus choineczkę...?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/430896_487230677996822_93605773_n.jpg[/IMG] Pzdr.[/QUOTE] A to ściągnięte z fb z Handimania:diabloti:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='katlis']no właśnie ja mam awers do kołnierza, bo przy małej suczy dużo kłopotów przez to mieliśmy :([/QUOTE] No co Ty mówisz???? Ja tam jestem zadowolona od dwóch dni.... A mamy dwa wielkie szwy, z czego jeden na zgieciu pachwiny i odpada Ubranko :( poza tym zaraz wlos by sie pocil i lipa by była, a Ubranko pogryzione hihi -
[quote name='whiteterrier']Niestety przez jakiś czas nie będę pisać na forum, ponieważ leże w szpitalu i mam słaby dostęp do internetu.. Przepraszam :-([/QUOTE]Ojejejej co sie stało????????? W Sz-nie? Zdrowka duuuuzo:)
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[B]Juska27 [/B]jak zlaczylas łańcuszek? Co to za psiak? Basek????? -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
U nas Ubranko sie nie sprawdziło, bo była za duża rana po przepuklinie pachwinowej, ale jakby co to służę kolnierzem ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
No to pomylilam sie:D ale juz wszystko jasne, jutro wszystko poprawie i zrobię przelew a dzisiaj znikam do męża;) -
[quote name='Angi'] [SIZE=1]( kiedyś sama podałaś link, w sprawie łobróżek :eviltong: )[/SIZE][/QUOTE] Wiem :p a jakie cuda dzisiaj uzylam.......
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Czyli w sumie jakby Lupi oddała i będzie kasa z bazarku uczciwości, to suńki będą mniej więcej na zero?[/QUOTE] Tak by było mniej wiecej ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000]Halabakjowko, ile w koncu za weta? Bo pisałam wcześniej 400, a faktura na 230 zł ? [/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]Nr konta ten z faktury? Napisz to zrobię jak najszybciej przelew. Ps. Jaki koszt salami na cały miesiąc?:diabloti: ( to oczywiście żart ;)) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Kruca, nijak się nie mogę rozeznać w poście skarbonkowym :( , bardzo są zawikłane te zapiski - dlaczego tam ten minus jest taki wielki??? :( Kasy z bazarku uczciwości tam jeszcze nie ma, tak? A Lupi w końcu oddała/odda pieniądze czy nie? Przepraszam, że pytam, ale bardzo bym chciała wiedzieć, ile suńcie są w końcu "faktycznie" w plecy... - od tego zależy, co i kiedy będę mogła dla nich zorganizować w sensie bazarkowym :([/QUOTE] Lupi nie oddała na razie nic, z bazarku uczciwości nie ma jeszcze $ bo nie wszyscy wpłacili... Wpłaty są uwzględnione jednorazowe i deklaracje stałe . Ja jestem skarbnikiem od kilku tygodni i mam właśnie wpłaty z tego okresu. Kasy mamy na razie ok 400 zł ale 400 trzeba za veta zapłacić, ale na razie nie mam nowego nr konta Halabajowki i dlatego wpisałem 1200 zł na minusie. W rzeczywistości jest 900 na minusie razem z opłata za grudzień za dt (400) oraz dwa miesiące za czasów Lupi (500z), które powinna oddać. -
[quote name='Angi']no, przypadkiem cię znalazłam. ;)[/QUOTE] Przypadkiem?:cool3: A zaproszenie gdzie :D?
-
[quote name='Angi'][SIZE=1]( magdola - masz ładne nazwisko :D ) [/SIZE][/QUOTE]Czyzbys mnie znalazła na fb???????:mad:
-
Moze jeszcze jeden prezencik:cool3: dostałam material w kolorowe grupie czaszki....błękitny..... Juz mam zamówienie dla buldożka fr.:diabloti:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='yoshi22']O ! Ja też dziś zajdłam kanapki z salami i były pyszne, także rozumiem Inez ;) Mam nadzieję, że to był tylko taki chwilowy kryzys i będzie ok. Jak wszyscy to wszyscy - przetrzymuje dzikiego kota po kastracji i małe kocie maleństwo, które jakiś czas chyba u mnie zostanie...[/QUOTE] A ja lubię salami z pieprzem :diabloti: