-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='phase']O matko, się nazbierało. :) Jak coś to wklej link z miła chęcią wpadnę do Waszej galeryjki. ;)[/QUOTE] Trzymam za słowo :)
-
[quote name='Asiaczek'] No tak. życie... Pzdr.[/QUOTE] Ale czy musi być tak okrutne???? :(:(:( to ja sobie kupię yorka "miniaturke" bez rodowodu :diabloti:
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Monika i Max :)']Parcianą w różne wzorki :cool3:tylko nie chodzi mi o łapki[/QUOTE] To nie wiem???? -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Monika i Max :)']Gdzie mogę kupic taką taśmę jak np. ma Lupine?[/QUOTE] A jaka ma Lupine.???? -
To dam znać, ale nie wiem kiedy bo w pn ja lekarzy mam a we wtorek Aira ma zabieg.....sterylka, przepuklina, kamień i operacja nosa, bo ma krzywy :diabloti:( żart)
-
[quote name='Asiaczek']a ja się zgadzam, że maluchy sa wstrętne.... Bo kazdego chciałoby się zostawić, każdego wycałowac... a tu jeszcze kicie tez i... casu i rąk brakje... Pzdr.[/QUOTE] Asiaczku, muszę, bo zapesze, a mi sie tak ppodobają:loveu:... Uczulenie opanowane farmakologicznie, ale nie chciałabym ,aby psiak miał podobna historie do Albisi od jamnicze, więc sobie wmawiam ze paskudne paskudy....... Buuuuuuuuu.... Ale moj następny nabytek to będzie typowo wystawowy.... O ile znowu jakaś Łysa dupa nie będzie potrzebowała pomocy:diabloti:
-
Elinko, teraz widzę.... Toz to pudelek morelowy.....mix ;)
-
Chyba muszę założyć galerie?! ????.....hmmmmm
-
[quote name='*anusia&ajlu*']:mad::diabloti:[/QUOTE] Ale maluchy po Boooo to dopiero są piepiękne:loveu: :diabloti:
-
[quote name='Angi']no z tego, że ma? Może już nie mieć :evil_lol:[/QUOTE] Zle!!! Moze mieć juz inna:) :diabloti:
-
[quote name='jamnicze']To jest dyplom Interchampiona :loveu: Gratuluję [B]Zuzka [/B]:klacz::klacz::klacz: i oczywiście głaski dla inter-ofiego ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']No, prosze, jakie popularne imię:) Tak, Ofik jest juz oficjalnie Interem!!!! Brawo dla Zuzki i dla Ofika:) To pierwszy Inter z miotu n a"O", brawo!!!! pzdr.[/QUOTE] [quote name='magdola']Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:([/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Hahaha, spox. Pzdr.[/QUOTE] Hahaha, śmieszne bardzo!:mad:
-
[quote name='jamnicze']To jest dyplom Interchampiona :loveu: Gratuluję [B]Zuzka [/B]:klacz::klacz::klacz: i oczywiście głaski dla inter-ofiego ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']No, prosze, jakie popularne imię:) Tak, Ofik jest juz oficjalnie Interem!!!! Brawo dla Zuzki i dla Ofika:) To pierwszy Inter z miotu n a"O", brawo!!!! pzdr.[/QUOTE] [quote name='magdola']Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:([/QUOTE] Bo ja nigdy nie wystawialam.....jeszcze.....GRATULACJE !!!!!!! Ale zaliczylam fopaUx:oops: A wogule to wstretne i paskudne te maluchy ! pa zeby nie płakać to kto zna hurtownie z lekami przeciwhistaminowymi????????:diabloti: Bo ta czworeczka...................
-
[quote name='Angi']u męża jest :evil_lol:[/QUOTE] Hmmmm moze dzieci z tego bedą?????:diabloti:
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Nasza Grosia miała pod pacha i to był śrut, usunięty podczas sterylki...........[/QUOTE] Lo, to pewnie tu tez będzie srut....:( u nas nie było takiej okazji....:) -
[quote name='elinka']magdola, nie wiem, o którego pytasz, ale oba psiaki mają założone już swoje wątki. Zapraszam!:smile: pszeniczny - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236950-może-wpadnie-komuś-w-oko?p=20105607#post20105607[/URL] czarniutki VIPO - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237022-VIPO-z-Inowrocławia-prosi-o-DT?p=20103872#post20103872[/URL][/QUOTE] No to lece :) Dzieki
-
Ja bym go podpiela pod grzywacze;) zreszta ja wszystkie kudlacze pod grzywki wrzucam :diabloti:alemwg mnie na pewno mni PON taki cudny kundelek.... Ma wątek??
-
Maleństwo z parwo...może przeżyje... Fiona za TM
magdola replied to zerojeden's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Hałabajówka']Nie ma już Fiony :-([/QUOTE] O jaaaaaa :( biedulka....jedyne to to, ze ktoś o nią walczył, ze nie odeszła w zimnym betonowym boksie :( (') dla Fiony -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Zbieraj zbieraj ;) Nie uwierzycie wymacałam u Inez ciało obce na boku obok sutka...wet macał i mówi że to chip ale tak myślimy że aż tak by się przemieścił... no i czytnik nie reagował...trzeba będzie to usunąć mam nadzieję że to nie jakiś śrut... małe twarde pałeczkowate jakby jakiś metal...chcemy to zrobić w znieczuleniu miejscowym bo jest płytko pod skórą.[/QUOTE] :crazyeye: Moja Aira tez ma takie coś, ale to chip i bliżej karku jest..... Kurcze.... Trzymam kciuki. -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Wszystko super, ale kto ma konto, gdzie mozna płacić np euro?????:D -
Maleństwo z parwo...może przeżyje... Fiona za TM
magdola replied to zerojeden's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potrzebna by była krew z ozdrowienca......