Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='phase']O matko, się nazbierało. :) Jak coś to wklej link z miła chęcią wpadnę do Waszej galeryjki. ;)[/QUOTE] Trzymam za słowo :)
  2. A ja widziałam na fb takie białe cudo.......
  3. [quote name='Asiaczek'] No tak. życie... Pzdr.[/QUOTE] Ale czy musi być tak okrutne???? :(:(:( to ja sobie kupię yorka "miniaturke" bez rodowodu :diabloti:
  4. [quote name='Monika i Max :)']Parcianą w różne wzorki :cool3:tylko nie chodzi mi o łapki[/QUOTE] To nie wiem????
  5. [quote name='Monika i Max :)']Gdzie mogę kupic taką taśmę jak np. ma Lupine?[/QUOTE] A jaka ma Lupine.????
  6. To dam znać, ale nie wiem kiedy bo w pn ja lekarzy mam a we wtorek Aira ma zabieg.....sterylka, przepuklina, kamień i operacja nosa, bo ma krzywy :diabloti:( żart)
  7. [quote name='Asiaczek']a ja się zgadzam, że maluchy sa wstrętne.... Bo kazdego chciałoby się zostawić, każdego wycałowac... a tu jeszcze kicie tez i... casu i rąk brakje... Pzdr.[/QUOTE] Asiaczku, muszę, bo zapesze, a mi sie tak ppodobają:loveu:... Uczulenie opanowane farmakologicznie, ale nie chciałabym ,aby psiak miał podobna historie do Albisi od jamnicze, więc sobie wmawiam ze paskudne paskudy....... Buuuuuuuuu.... Ale moj następny nabytek to będzie typowo wystawowy.... O ile znowu jakaś Łysa dupa nie będzie potrzebowała pomocy:diabloti:
  8. Elinko, teraz widzę.... Toz to pudelek morelowy.....mix ;)
  9. Chyba muszę założyć galerie?! ????.....hmmmmm
  10. [quote name='*anusia&ajlu*']:mad::diabloti:[/QUOTE] Ale maluchy po Boooo to dopiero są piepiękne:loveu: :diabloti:
  11. [quote name='Angi']no z tego, że ma? Może już nie mieć :evil_lol:[/QUOTE] Zle!!! Moze mieć juz inna:) :diabloti:
  12. [quote name='jamnicze']To jest dyplom Interchampiona :loveu: Gratuluję [B]Zuzka [/B]:klacz::klacz::klacz: i oczywiście głaski dla inter-ofiego ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']No, prosze, jakie popularne imię:) Tak, Ofik jest juz oficjalnie Interem!!!! Brawo dla Zuzki i dla Ofika:) To pierwszy Inter z miotu n a"O", brawo!!!! pzdr.[/QUOTE] [quote name='magdola']Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:([/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Hahaha, spox. Pzdr.[/QUOTE] Hahaha, śmieszne bardzo!:mad:
  13. [quote name='jamnicze']To jest dyplom Interchampiona :loveu: Gratuluję [B]Zuzka [/B]:klacz::klacz::klacz: i oczywiście głaski dla inter-ofiego ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']No, prosze, jakie popularne imię:) Tak, Ofik jest juz oficjalnie Interem!!!! Brawo dla Zuzki i dla Ofika:) To pierwszy Inter z miotu n a"O", brawo!!!! pzdr.[/QUOTE] [quote name='magdola']Kurcze za małe i nie moge powiększyć.....:([/QUOTE] Bo ja nigdy nie wystawialam.....jeszcze.....GRATULACJE !!!!!!! Ale zaliczylam fopaUx:oops: A wogule to wstretne i paskudne te maluchy ! pa zeby nie płakać to kto zna hurtownie z lekami przeciwhistaminowymi????????:diabloti: Bo ta czworeczka...................
  14. [quote name='Cudak']Ależ niesłowna jestem..... Przelew oczywiście doszedł, bardzo w imieniu kociaków dziękuję i przepraszam za opóźnienie :)[/QUOTE] Nie ma problemu, nawet nie zauważyłam :diabloti:
  15. [quote name='Angi']u męża jest :evil_lol:[/QUOTE] Hmmmm moze dzieci z tego bedą?????:diabloti:
  16. [quote name='Cudak'][B]Myngey[/B] - rozpiszesz mi, co w rozliczeniu dopisać? Wpływy - od kogo, kiedy i wydatki? Bo się potem pogubimy ;) Urgo dostał 10 zł od [B]lusia99[/B] :)[/QUOTE] Z mojego bazarku 32,70.;)
  17. [quote name='malagos']Nasza Grosia miała pod pacha i to był śrut, usunięty podczas sterylki...........[/QUOTE] Lo, to pewnie tu tez będzie srut....:( u nas nie było takiej okazji....:)
  18. [quote name='elinka']magdola, nie wiem, o którego pytasz, ale oba psiaki mają założone już swoje wątki. Zapraszam!:smile: pszeniczny - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236950-może-wpadnie-komuś-w-oko?p=20105607#post20105607[/URL] czarniutki VIPO - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237022-VIPO-z-Inowrocławia-prosi-o-DT?p=20103872#post20103872[/URL][/QUOTE] No to lece :) Dzieki
  19. [quote name='Hałabajówka']A no pewnie że się uśmiechają :)[/QUOTE] Jak to u Magdy :diabloti:
  20. Ja bym go podpiela pod grzywacze;) zreszta ja wszystkie kudlacze pod grzywki wrzucam :diabloti:alemwg mnie na pewno mni PON taki cudny kundelek.... Ma wątek??
  21. [quote name='Hałabajówka']Nie ma już Fiony :-([/QUOTE] O jaaaaaa :( biedulka....jedyne to to, ze ktoś o nią walczył, ze nie odeszła w zimnym betonowym boksie :( (') dla Fiony
  22. [quote name='Hałabajówka']Zbieraj zbieraj ;) Nie uwierzycie wymacałam u Inez ciało obce na boku obok sutka...wet macał i mówi że to chip ale tak myślimy że aż tak by się przemieścił... no i czytnik nie reagował...trzeba będzie to usunąć mam nadzieję że to nie jakiś śrut... małe twarde pałeczkowate jakby jakiś metal...chcemy to zrobić w znieczuleniu miejscowym bo jest płytko pod skórą.[/QUOTE] :crazyeye: Moja Aira tez ma takie coś, ale to chip i bliżej karku jest..... Kurcze.... Trzymam kciuki.
  23. Wszystko super, ale kto ma konto, gdzie mozna płacić np euro?????:D
  24. [quote name='Hałabajówka']Cała ekipa ;) [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4315/snieznaekipa.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy mi sie wydaje, czy te psiaki sie uśmiechają??????:loveu:
  25. Potrzebna by była krew z ozdrowienca......
×
×
  • Create New...