-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Hmmm... Nieśmiało zauważam, że w tym wątku prawie same "basecicowe ciotki" :lol: i tylko ja taka nieśmiało zagrzywaczona :evil_lol: A jeśli nasza mała jest mała to moja mała jest maleńka????:diabloti: -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
[quote name='ronja']magdaola, jeżeli Kajtek dostanie duży worek 15kg karmy, to mu wystarczy na bardzo bardzo długo. jeżeli z ta karmą nie wyjdzie, wtedy dam Ci znać na pw, dobrze?[/quote] Ha ha moja Aira 3 kg worek źre od 3 miesięcy i jeszcze nie koniec, więc wiem o co chodzi.... :evil_lol: Ale jeśli znajdzie się inne maleństwo potrzebujące to... zresztą wiecie co i jak:)
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dawaj linka!!! Bo zagryzę!!! Już znalazłam.... ;P -
[quote name='Szarotka']Och widze, ze Kajtusiowi swietnie idzie :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote] Bo Kajtuś to podróbka grzywki :diabloti: tylko, że wcale nie podobna :eviltong: Ale jak chwyta za serce......... To po prostu "chłopak z grzywką". Róbcie co chcecie, myślcie co chcecie , ale dla mnie już tak zostanie :cool3:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia "ukradzione na własny pożytek" :eviltong: Dzięki:modla: Ona musi mieć najlepszy domek na świecie... Frogg działaj.... ja działam w sprawie pudelka... i mojego kochanego Sznurka...... Jest cudowna <3 -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='A.R.S.']Sandra idealnie opisała charakter Sandi. Pierwszy raz miałam do czynienia z bassetem i jak ją zobaczyłam to myślałam, że będzie taka.. hmmm.. pokraczna, TYLE skóry i jeszcze ta listwa mleczna. Ale jej to w niczym nie przeszkadza! Jest sprytna, chętna do biegania, węszenia i bardzo radosna. Zrobiłam zdjęcia :evil_lol: Uszko [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/PICT4053.jpg[/IMG] Oczko [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/PICT4054.jpg[/IMG] Ząbki [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/PICT4056.jpg[/IMG] Jak widać nie ciekawie to wygląda :shake:[/quote] A gdzie miśka w całości???????????????????????????????????? :shake: -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Ja sama nieśmiało zastanawiam się nad adopcją Sandi... ale niczego nie obiecuję, bo muszę przekonać męża... trzeci basset w domu, chyba się popuka w głowę :D, ale popracuję nad tym. Jak na razie najważniejsze zdrowie suni, poźniej będziemy myśleć. :megagrin:[/quote] Kotek, ja trzymam za Ciebie kciuki:loveu: Niunia nie będzie miała nigdzie lepiej.... Gdyby to była grzywka to już by była u mnie...:loveu: -
[quote name='Evelin']Magdola, oczywiscie moze być,tylko nie wiem czy dla szczeniat,bo Kajtus ma 2 latka[/quote] No dobra, to jeśli może być to prosze adres na PW, jeśli nie to dam innemu ślicznotkowi :P A to , że ma 2 latka to nie ważne tylko że może po tym troszkę przybrać i witaminy tam są w większej ilości.... To jak czekam na PW????????
-
[quote name='irenaka']Witam i dziękuję LadyBell za znalezienie tego wątku i zamieszczenie informacji o Łatce. Obawiam się tylko, że DT w Szczecinie odpada, zbyt daleko. Sunia jest pod opieką krakowskiego TOZ. Na dodatek godzinę temu dowiedziałam się, że ma cieczkę. Dom z psami odpada. Może z sunią, ale małą, dużych psów Łatka się boi. Pomóżcie, ona nie może wrócić do schronu czy hotelu bo w kojcu się samookalecza:-(.[/quote] Po 1 mam sunię 6 miesięczną rasową (ale wg mnie to nie ma znaczenia) ważącą 4100, no może 4200 Po 2 niedługo być może koleżanka będzie kupowała psa z Zakopanego, więc transport by był może... Po 3 DT raczej na 99% jest ale właśnie w Sz-nie :( Szkoda....
-
[quote name='Evelin']Mała Kretka nieoczekiwanie zrobiła miejsce Kajtusiowi :) Kajtek transport już ma (to ja), miejsce u Ronji też :loveu:.. Bardzo byłoby miło,gdyby ktoś mógł zasposorować karmę (Kajtek dużo nie je :evil_lol:) lub szczepienia.. Serdecznie zapraszamy...[/quote] Może byc 0,5 kg dla szczeniąt ?:cool3:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Znajomy nie bardzo, bo to koleżanka koleżanki (tej od huskyego), ale nie bójcie sie ... ja naszego słoneczka byle gdzie nie oddam :diabloti::mad: Wiem tylko, że dziewczyna szuka basseta.... Bejsbola (hmmm basebola?)pożycze i pójdę na wizyte przedadopcyjną hahaha :):cool3: ( to był żart...) -
[quote name='LadyBell']dziewczyny, może tu uda się znaleźć pomoc dla tej ślicznej suńci. otychczasowe życie Łatki ślicznego pudelka , to jedna wielka sielanka. Kochający Pan, który dbał o nią jak o nikogo na świecie , zawsze najlepsze smakołyki i wygodna podusia do spania:-(. Niestety, choroba Pan sprawiała, że ta malutka, bezbronna istota została oddana do schroniska:-(. Takie psy nie mają szansy na przetrwanie w kojcu wśród szczekających psów. Cisza i łagodność z jaką do tej pory była traktowana zupełnie nie przygotowała Łatki do życia w schronisku. Szukamy dla niej domu, spokojnego i bardzo cierpliwego. Łatka jest bardzo łagodnym i spokojnym pieskiem, ale ogromnie tęskni za swoim kochającym panem. Co o niej wiemy? Łatka ma sześć lat, waży ok. 5-6 kg, jest piękna, grzeczna i bardzo posłuszna. Nauczona czystości zachowuje się w domu jak prawdziwa dama, nawet teraz kiedy przeżywa ogromny stres. Boi się dużych psów , ale jest sunią całkowicie pozbawioną agresji. Jej całe ciałko drży przy kontaktach z nowymi ludźmi, dlatego szukamy bardzo cierpliwego domku. SYTUACJA PONAGLA I SUŃCIA NIE MOŻE ZOSTAĆ W SWOIM OBECNYM DT. POTRZEBNY JEST NAJLEPIEJ [COLOR=Red][B]DOM STAŁY [/B][/COLOR]LUB CHOCIAŻBY [COLOR=Red][B]TYMCZAS NA CITO[/B][/COLOR]! INACZEJ BIAŁASKA TRAFI ZA KRATKI. jeżeli ktoś z Was drodzy Dogomaniacy wie o kimś kto chciałby takie cudo zaadoptować lub może dać DT to bardzo proszę dajcie znać! Inaczej ta bezbronna istotka trafi do psiego więzienia, do kojca pozbawiona stałego kontaktu z człowiekiem. To będzie dla niej ostatecznym wyrokiem. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/173/atka81z.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1825/atka22.jpg[/IMG] wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-pudelek-latka-pilnie-szuka-domu-146858/"]Kraków pudelek latka pilnie szuka domu[/URL][/quote] Jest szansa na dt, ale odpowiem dopiero jutro. Duża szansa, tylko jak z transportem do Szczecina? Ja nie dam rady- pracuję, a sunia zgodziła by sie z innym psem? Mam szczeniaka i czy potrafi zostać sama na jakiś czas? DT raczej bezpłatny, ew. wet...
-
Maleńki będzie dobrze :):loveu:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wstępnie mam chętną na naszą Sandi, ale to jeszcze nie dogadane i nie sprawdzone. Na szczęście mamy czas na znalezienie jej dobrego domku:) PS. Moja koleżanka zaadoptowała ostatnio husky;) Toz wiózł jej go az z Łobza nie wiedziec czemu....... może dlatego, że ona ma kota a ten toleruje kotki ;) -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Życze dużo zdrówka maleńka :) -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Chwilowo rezygnuję z uczestnictwa na forum Dogomania. Nie wiem dlaczego mnie tutaj nie lubią. Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować zapraszam na PW. Pozdrawiam. -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Na pewno przyda się fartuszek. Dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu: Fajnie, że chcesz odwiedzić sunie, ucieszy się z karmy nasz żarłoczek.[/quote] Ja mogę przekazać komuś woreczek ok. 0,531 kg karmy startera Royala dla szczeniąt ras małych.... mało, ale zawsze coś... na sniadanie na przykład... -
Jak w tytule. Bodajże zajmuja sie rottkami, buldogami i grzywkami....