-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ulka 1108']Tolu nie szukaj pieniędzy na Bakusie ja dam 30 zł na wyciągnięcie jej ze schronu i strasznie się cieszę że znalazła domek[/QUOTE] Ten domek to na razie tylko tymczas , ale biore pod uwagę opcje, że mogę jej nie oddać, ale na razie DT! :))) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Szukamy transportu:) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']To tak mamy już: [U][B]lika1771[/B][/U] [B]- 50zł[/B] [U][B]magdola[/B][/U] [B]- 10zł[/B] [U][B]tola^^[/B][/U] [B]- 10zł/30zł[/B] (ja daje 10zł na wyciągniecie Bakusi ze schronu i te 20 zł będę szukać wśród innych wolontariuszy schroniska mam nadzieje że się złożą) Czy ktoś jeszcze się dokładał??[/QUOTE] To Bakusia jedna łapką juz u mnie :) Trzymaj się maleńka... :))) A ona jeszcze nic nie wie:diabloti: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']no pewnie ze może :) a może zawiezc ja pociągiem? Co myślisz Tolu?[/QUOTE] Ja już (z racji tego, że mam dzisiaj wolne) obadałam wszystkie opcje dowozu (dostaje obłędu) i pocią wydaje się być najtańszy... Gratis dorzucam ciepły obiad i kawę dla "dowożącego" :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Niech mi ktoś wyleje kubeł zimnej wody! Zakochałam się z zdjęciach... Baki... Boję sie tego dt...:cool3: a czy w razie czego może u mnie zostać na stałe???:diabloti: :diabloti::diabloti: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Właśnie spojrzałam w pierwszy post - uwierzycie że jutro mija 3 miesiące od założenia wątku kudłaczy?? A ja się czuję jakby był co najmniej od roku, już żyję tylko kudłaczami.. A tak w ogóle 13 to moja szczęśliwa liczba :) Oby przyniosła szczęście innym kudłaczom[/QUOTE] No i przyniosła. Zapadła decyzja Toli że Bakusia jedzie do mnie na DT. O ile sie sytuacja nie zmieni to ja już sie doczekac nie mogę...bo na dworze coraz zimniej. PS. A Gucio tak "pi razy oko" ile waży??? Bo ja go znajomym jako grzywacza przedstawiam bo strasznie podobny jest i żeby wiedzieli jak wygląda to upodabniam go do mojej Airy.......i boję sie że jest za duży... Jest szansa dla Gucia, ale nie zapeszam... -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
asia2405 chciała dać dt dla Baki to może by wzięła Gucia , nie wiem skąd jest? -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Teraz to chyba nie można golić psiaka, tylko na lato.[/QUOTE] Ja tylko pysio golę :) -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='emdziolek']Gucio lubi inne psy u mnie swietnie sie dogadywał z piętką małych 5 tygodniowych bąbli , super sie dogaduje z moim wolliem , nawet z dogami i puli mrowy23 :) Jakby co to mogłabym do zawieźć 20 ale byłoby trzeba zrobić zrzutke na bilety ja jeszcze wisze 100 dla behawiorystki.........[/QUOTE] Kasa by się znalazła bo jest jeszcze jedna niunia do dowiezienia:), tylko wszystkie opcje powiadomione maja mi dac znać jutro jak popytają... Jeden domek by go wziął ale wyjeżdża na święta ponad 600 km !!! -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Jutro wieczorem będe wiedziała cos więcej.. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ja też 10 :) Więc brakuje 10 :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Magdola, na początku to trzeba z Bakusią ostrożnie. Jeśli w ogóle sobie pozwoli to delikatna kąpiel na pozbycie się zapaszków i brudków schroniskowych, a potem po jakimś czasie dopiero , jak już sunia się oswoi , to wtedy dopiero jakieś większe zabiegi pielęgnacyjno - fryzjerskie (czytaj domowe SPA).[/QUOTE] hehehe, Tak wiem, tylko juz sobie wyobrażam... Swoje malizny (pierwszą i aktualną) tez kąpałam i goliłam po kilku dniach (nawet prosiłam Pania z hodowli, żeby ogoliła przed podróżą do mnie a teraz jak jest zimno to nie gole bo zmarznie i mój TZ nie chce się z nią "całować" bo "się nie ogoliła" ;) Kiedyś była taka piosenka dla dzieci "Marzenia..." -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Ja moge się popytać o transport dla suni :) Więc jak będę coś wiedzieć o transporcie...[/QUOTE] To czekamy. A może by zebrać jakieś deklaracje na transport i "wykup"? Było juz o tym na wątku... Ja mogę przeznaczyć maskotki, w tym dużego misia i nie za dużo , ale zawsze parę groszy. Jak zostana jakies fundusze to zawsze inne kudłacze czekają... -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata,Sonia']Witajcie, Dochodzę do siebie po 17-sto godzinnej podróży:crazyeye:(wyjechałam z Poznania o 7:20,a byłam o 00:20)... Jestem szczęśliwa,że pieski są już bezpieczne.Myślę,że Opera szybciej nabierze zaufania,ale wierzę,że Samsung wyjdzie na prostą:lol: Czuję,że tak będzie.On jest taki kochany:loveu: Przez całą drogę leżał w jednej pozycji i patrzył się na mnie tymi swoimi pięknymi oczętami. Lena i jej mąż to wspaniali ludzie...i wiem,że pod ich opieką pieski dojdą do siebie. P.S.Szczeniora Husky przekazałam wczoraj bardzo fajnej rodzinie.Sunia pojechała(słodziak,słodziak jeszcze raz słodziak),aż do Słupska i towarzyszył jej czarny kolega:cool3:(też słodziak). Papillonkę zawiozłam dzisiaj.Śliczna i grzeczna sunia:loveu: [COLOR=Red]Lena[/COLOR], mnie również bardzo miło było poznać;) Ucałuj ode mnie całą ekipę:eviltong:[/QUOTE] Hmmm Czy ty dowozisz psiaki? -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^'] Bakusia ma raczej gładką sierść tylko bardzo zniszczoną :([/QUOTE] Więc na poczatek trzeba by spróbowac odratować:) Mam regenerujący szampon i odżywkę ale ceny nie piszę bo mnie też szokuje (nie piszę po to żeby komuś zaimponować-ja mam fioła:) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ja w Szczecinie... Czy to aż tak źle....:( Można zorganizowac kasę na wykup , transport i ew. leczenie potem, a jedzonko i tak kupuje(RC), więc chyba bym "z torbami nie poszła"... :) Z Poznania (koło Poznania) miałam swoja pierwszą grzywkę :) Była cudowna... więc te poznanianki mają chyba coś w sobie.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Odkąd czekam stałam sie niewolnikiem internetu...:-( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']jednym z pierwszych był OREN[/QUOTE] Hmmm Ja Orenka pamietam, ale na watek kudłaczy trafiłam niedawno i przypadkiem.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']mysle ze tola sie odezwie, dziś jeden z psiaków z naszego schroniu jedzie do kilec, nie wiem czy tola nie jest w to zaangażowana i może temu nie ma czasu wejść na dogo.[/QUOTE] Raczej się odezwie;) Tola to dobry ludek :evil_lol: Ale zrozum też mnie.... A nie da rady Baki pocztą wysłać???:diabloti: Byłoby taniej:diabloti: :diabloti::diabloti: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Gdybym miała auto, to już bym tam była, ale niestety... Pociąg kosztuje ok 45 zł w jedna stronę... dzisiaj miał ktoś jechać z Poznania w moim kierunki,więc koszty by odpadły albo znacząco sie zmniejszyły, ale niestety juz za późno... cisza na wątku, a może po prostu się nie "zakwalifikowałam":), źle to brzmi ale biore pod uwagę różne możliwośći, mam nadzieję, że Tola się wkrótce odezwie... Tylko Bakusia by biedna była w moich rękach...Najpierw wymizianie, potem szmpon, odżywka, olej palmowy, suszarka, grzebień (o ile oczywiście by sobie na to pozwoliła:)- nic na siłę:))) A na drugi dzień maszynka i nożyczki co by podrażnień nie było... (mam nadzieje, że to nikogo nie zraziło... w każdym bądź razie to czeka każdego potencjalnego kudłacza jaki by do mnie trafił :diabloti: Zapomniałam dodać, że czas też kosztuje.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Śnieg właśnie u nas pada.[/QUOTE] Jak czytam te posty... i ta bezsilność i czekanie... ciarki mnie przechodzą... nic mi sie nie klei, zwłaszcza, że mam doła bo wczoraj odeszła na zawsze moja ciocia... Tola daj jakiś znak życia... -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Jaki on ma smukły pysio. Śliczny:) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w nocy było zimo, bardzo zimno... W parku rano chrupała ziemia pod stopami... Ciekawe co tam u naszej małej kruszynki...:shake: -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Suuuuper!!! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Już za 9 minut przyniesie i wydaje mi się że poszczęści się chociaż jednemu... W tym roku miałam juz dwa kudłacze i wydaje mi się, że do trzech razy sztuka...