-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Oooooooooooo.... Zazdroszczę :) Rewelacyjne fotki,:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='michal_sm']Niedługo co drugi pies na osiedlu będzie yorkiem albo yorko podobnym.[/quote] Hahahahaha... U mnie na nowym osiedlu w każdym bloku 4-pietrowym mieszka od 1 do 3 yorków, albo podobnych :))) Uśmiałam się, bo to już ten czas. Tak szczerze to baaardzo przykre :mad: Poza tym york to terier o czym ludzie zapominają i robią z nich kaleki, które trzeba nosić na rękach albo w torebeczkach :shake: Może to i modne, ale.....
-
Jasne, że masz rację, dlatego napisalam, żeby się wstrzymała. Moim zdaniem za rok okaże się czy to nie była chwilowa zachcianka, a poza tym miłość do danej rasy wzrośnie (i fundusze też). Być może jakaś hodowla pomoże jej i odda pieska symbolicznie (znam taką, która tak zrobiła). Cierpliwość popłaca. Każdy pies jest inny. Niedawno odszedł od nas 7 miesięczny szczeniak, Takie rzeczy tez trzeba przewidzieć. Boję się pomyśleć, że gdyby ten potencjalny york nie spełnił oczekiwań to ... Bo to pies 200 zł tylko... To sa moje prywatne spostrzeżenia i przemyślenia. Sama jak jestem zła na swoją małą (grzywacz chiński) to mówie jej że ją "uduszę":diabloti:, ale jak tu gniewać się na psa swoich marzeń :loveu::loveu::loveu: i za chwilę lądują w jej misce smakołyki, a mala pakuje sie na kolana.............. w końcu tyle czasu na nią czekałam..... Co prawda może w jednym przyznam jej rację, że chce sunie a nie psa - ja też się uparłam, ale jeszcze nie wiem czy chcę robić hodowlankę - wyjdzie w praniu, ale to w końcu pies z papiurami:P, ale gdyby była w typie to sterylka... albo prezerwatywy hahaha:evil_lol: Sama sie boję, że mogę nie upilnować (mam dziecko, które nieświadome może wyjśc z pieskiem nie w tym czasie i co??? Ale biorąc pod swój dach taką małą kulke miłości trzeba wszystko, WSZYSTKO i jeszcze raz wszystko przewidzieć i mieć oczy dookoła glowy :))) Pzdr
-
My uczęszczamy do lecznicy na Parkowej. Pani doktor baaaardzo fajna, miła i cierpliwa. Z podejściem do zwierząt i zna z imion pieski (przynajmniej moja zapamiętała po pierwszej wizycie). Pan doktor bardziej doświadczony, zawsze pod telefonem.
-
[quote name='rufus295']Oby nie po pociąg:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czytam i czytam i postanowiłam się wtrącić. Nie mam yorka, ale coś podobnego w utrzymaniu. jestem straszną przeciwniczką hodofffców, i jeśli nawet dziewczyna znajdzie tą sunię bez papierów, albo i z papierami ale "pet" to na pierwszym miejscu wypadałoby wysterylizować - koszt ok 170 zł, potem szampon i odżywka renomowanej firmy - ok 160 zł, legowisko 50 zł, olej palmowy lub nerkowy - ok 120 zł, papiloty - (nie mam pojęcia ;p), fryzjer co jakiś czas - 50 - 100 zł. i tak sobie myślę, że kupując psa (jak go oczywiście znajdzie) to trzeba potem wydać 500 zł + fryzjer psi, no chyba, że ktoś potrafi sam to trzeba kupić grzebień, szczotkę, nożyczki, i maszynkę - koszt duuuuży. Poza tym dobrą szczotkę i grzebień też trzeba mieć na codzień! Koszt ok 100 zł. I tak sobie myślę... że biorąc psa np za 1000 zł to trzeba wydać drugie tyle na wyposażenie... Ale to są właśnie 'zachcianki' ludzi, którzy sa w stanie poświęcić pupilowi swój czas i pieniądze! Aaaa, zapomniałam dodać weterynarza (odrobaczania i szczepienia i nie daj boże choroby albo wypadki, brrr). Wiem, że yoreczki mają bardzo duże potrzeby i same kokardki nie wystarczą im do normalnego funkcjonowania, a wiem o ząbkach, które nie chcą się wyrżnąć, o cesarkach dośc kosztownych... Ufff ale się rozpisałam :P .Nie chcąc nikogo urazić, a mając szkaba w domu i wiedząc jakie wydatki są na początku bardzo proszę dobrze zastanów sie nad przyjęciem do domu yorka mając w kieszeni 200 zł :) Może po prostu poczekasz, uzbierasz więcej i za rok kupisz, a przez ten czas szukaj, rozmawiaj z hodowcami i czytaj, interesuj się, bądź na bieżąco. Sama nie wiedziałam ile ciekawych rzeczy i porad można uzyskać czytając i udzielając sie na forum :). Ja na swoje maleńkie szczęście czekałam prawie 30 lat :))) Powiem jedno: WARTO CZEKAĆ!!!
-
Jest w schronie od dwóch dni. Postaram sie czegoś więcej dowiedzieć: [url=http://szczecin.schronisko.net/znaleziony31299-0.html]znaleziony - psy - 790/09 - Schronisko Dla Zwierząt w Szczecinie[/url]
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Paulina87']Na moje oko to pies bardziej w typie PONa jest, można go ogłosić w dziale PONów w potrzebie.[/quote] Tak chyba tak. Jest tam od dwóch dni i mam nadzieję, że szybko znajdzie domek. Będę w schronie to sie czegoś dowiem o niej. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Czy to może być grzywka??? [url=http://szczecin.schronisko.net/znaleziony31299-0.html]znaleziony - psy - 790/09 - Schronisko Dla Zwierząt w Szczecinie[/url] -
Trochę dziwne ogłoszenie: "Przedmiotem aukcji jest grzywacz chiński, piesek ma 8 miesięcy, kupiony był jako partner dla mojej suczki, niestety okazało się, że po przebyciu choroby moja pupilka nie może mieć szczeniąt. Piesek jest po wszystkich szczepieniach oprócz wścieklizny, jako wyprawkę otrzymuje obróżkę skórzaną z cyrkoniowymi kośćmi i kostką z jego imieniem+ubranko." Na zdjęciach psiuniek wygląda........ jak "rasowy bez rodowodu"
-
Czy bicie serca u psów zawsze bije na raz? czy zdarzaja się inne przypadki?
-
Dziękuję wam za pamięć. Jak dobrze pójdzie to niedługo zamieszka z nami śliczna panienka. Resztą pochwalę się jak juz będzie z nami, aby nie zapeszyć:)
-
Kochani Nie wiem czy to nie za szybko, ale nie możemy pogodzić się ze stratą naszego Słoneczka i pilnie szukamy suni pp. W domu jest tak pusto.. Obdzwoniłam kilkanaście hodowli i na razie nic... Może ktoś z Was coś wie... Jeszcze niedawno bło tutaj sporo maluchów, a na razie szukamy dalej i czekamy... Nic pochopnie.
-
Dzisiaj nasza Łilma kończyła 7 miesięcy i skończyła życie... Nie udało się reanimować... Nie mam siły teraz pisać o tym co się stało... [*] [*] [*] [*] [*] Kochaliśmy Cię słoneczko... [*] [*] [*] [*] [*]............ :placz:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Mam nadzieję, że znajdzie się właściciel -
Mogę użyczyć swoje szczęście, ale na razie się uczymy (6 mies).
-
Zróbcie z tym co chcecie, możecie oglądnąć albo i nie, ale mnie to wstrząsnęło...:placz: Może już ktoś to widział, może już gdzieś jest na dogo, ale... zobaczcie sami [URL= http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx][B]TUTAJ[/B][/URL]
-
[quote name='Aiste']Koty ? :angryy: Dzisiaj taki jeden jak sobie szłam spacerkiem zaatakował mi psiaka, myślałam że zawału dostanę. Zdążyłam w ostatnim momencie swojego na ręce porwać , a ten zamiast chociaż zawarczeć to piszczał do niego.[/quote] Ja miałam też takie same zdarzenie... dwukrotnie :diabloti: A dzisiaj idąc z przedszkola widziałam jak kot leżał na trawie a koło niego( jakieś 30 cm obok) skakała i "krzyczała" sroka atakując go a kot nic ! Co to się porobiło na tym świecie...
-
[quote name='Aiste']Może spróbujemy ale ja sobie tego mojego gamonia nie wyobrażam na wystawie gdzie jest tyle psów bo jak idziemy ulicą to on takiego wstydu robi za hej, piszczy , ujada i skomli jakby go mordowali a on tylko chce podejść i pobawić się , chociaż ostatnio zaczął skakać i no wiecie co ?! Napastować :oops: :evil_lol: i nie patrzy czy to piesek czy suczka. Kocha wszystkich a ja to nie wiem gdzie oczy podziać :oops:[/quote] Jakbym czytała o swojej Łili :diabloti: Ale ona "napastuje" moją nogę!!!!!!!:evil_lol: Kocha też wszystkich nawet podwórkowe koty, które nie odwzajemniają jej uczuć nie wiedzieć czemu...:cool3::cool1:
-
Ta sunia jest bardziej w typie shih-tzu, grzywacza, czy po prostu mieszaniec? : [URL=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1931805_kudlata_piekna_malenka_gina_czeka_na.html][B][COLOR=red][SIZE=4]Kudłata piękna maleńka Gina czeka[/SIZE][/COLOR][/B][/URL]
-
Gratuluję:multi: :laola: Piękny pies...:loveu: Nic dziwnego że na lokacie...
-
[URL=http://szczecin.schronisko.net/adopcja28024-1.html][B]Pudelek Szczecin[/B][/URL] oraz [URL=http://szczecin.schronisko.net/adopcja27984-1.html][B]Małe Białe - Westik?[/B][/URL]
-
[URL=http://szczecin.schronisko.net/adopcja28024-1.html]Pudelek Szczecin[/URL]
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
To coś przypomina mi PP: [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2171]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url] :placz::shake: -
Czy kupic doroslego grzywacza ?? POMOZCIE
magdola replied to Karolina_Marcel's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Karolina_Marcel']A, wiec stało sie BAD BOY od pierwszego maja zamieszka z nami :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Czyżby BAD BOY nadal szukał nowego właściciela???:shake: -
Czy nikogo nie będzie w Szczecinie? nie mam szans na podziwianie Waszych cudeniek???