-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Wiesz co...a ja sobie myślę, że właścicielom wcale nie zależy na psie... zwłaszcza, że schronisko i toz jest na 1 miejscu gdy zgubi sie pies. A tu cisza już tydzień. Trochę to dziwne i wydaje mi się, że nawet plakaty nie pomogą. Szkoda suni... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Melduję, że pojawiły się pieniążki od [B]olgi7 [/B]dla Lenki - Dziękuję :) (Tylko jak ja mam to teraz do pierwszego postu dopisać, skoro nie działa mi funkcja ich edytowania ???????????[/QUOTE] Niektórzy jakoś edytują... może trzeba by ich zapytać? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Ja wpłaciłam na razie jednorazowo 10 zł (kończy mi sie umowa o pracę ale jak mi przedłużą to miesięcznie też deklaruję 10). Jeszcze się odezwę. -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Hmmm... Tak sobie myślę, że jakby mi mojej Airy "nie zjadła" to bym ją wzięła do siebie na ten tydzień do przyszłej niedzieli... Szkoda jej zwłaszcza w tym schronie... -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Oj Greven ty to masz życie... Ale pomimo wszystkich przeciwności, ty zawsze jesteś zwarta i gotowa. Trzymam kciuki! -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jesteś aniołem!:modla::Rose: Wiem, że słowami nic nie zdziałam, ale jesteś wielka. Wielkie uznanie! -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nie nadążam czytać wątku... Działacie jak błyskawica. Bajka jesteś WIELKA!!! Ja proponuję zrobić kolejne allegro cegiełkowe bo tamto rozeszło sie jak ciepłe bułeczki, a pieniądze zawsze się przydadzą... Co do sprawy to brak mi słów... Nie ma takich słów na świecie, którymi można opisać takie bestialstwo!!!!!!!! -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
[quote name='Canaveral-staff']nie widac aby miała małe a ma juz 3,5 roku wiec nie wydaje mi sie ,cycuchy są opuchnięte pewnie po cieczce[/QUOTE] Ja się na tym kompletnie nie znam ;) Acha, napiszcie do mnie na pw jak miałoby wyglądać ogłoszenie to wyskrobie coś (niestety ręcznie bo nie posiadam drukarki...) a koleżanka z Podjuch obiecała powiesić. Jutro po południu będę się z nią widziała. -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Mam koleżanke w pracy z Podjuch. Zapytam, może widziała kiedyś kogoś z takim psem a teraz bez... Może dziwnie to zabrzmi, ale wydaje mi się, że była wykorzystywana do pseudo? Jeśli nie miała wyrobionego rodowodu... wrrr... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A ja wiem, że pomoże ;) Czy z lekiem czy bez ja wiem, że Lenka "wyjdzie na ludzi" :))) Można to wyczytać z jej oczu. -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']Jak dla mnie , rewelacja :cool3: Samsung to ten rudy, a Siemens to łaciatek :evil_lol:[/QUOTE] Super! Jednak ja myślę, że lepszy byłby Sony i Ericsson ;):D:D:D Jak mamy Nokię to zaraz za nią w czołówce jest właśnie SE, a i te dwa niuńki są tak do siebie na tym zdjęciu "przytulone" - jak jedno. Podajcie nr konta, bo nie zauważyłam... PS. No i offy działają... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']A jak z tym psychologiem? Ja żadnego osobiście nie znam ale widziałam że był polecany chyba trzy strony wstecz:) a Lenka ma jakies ogłoszenia - może ktoś już się w niej zakocha:loveu:[/QUOTE] I co tu robić ... ja sie zakochałam i co??? Nie mam szansy na jej zatrzymanie, al postaram się coś dla niej zrobić :loveu:. Poza tym może to zbyt proste i za łatwe, ale kiedyś był taki program w TV o psychologach "psowych" i tamtejsza pani jeździła do swoich pacjentów... Poza tym nie pomogę w tej kwestii... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Halo! Halo! Jest tu kto ??? :candle:[/QUOTE] Jak będę miała chwilkę i znajdę kogoś kto wystawi bazarek to się odezwę :) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jakies bazarki dla Lenki są? -
[quote name='Anna_33']Ten konkretny hotel ma zajac sie socjalizacja suni przez miesiac. W sumie nie wiem czy dt w Szczecinie wyszloby taniej, biorac pod uwage transport. Szczecin daleko, koszt transportu pewnie bylby ok 200 zl plus karma.. Ale Twoja propozycja jest bardzo dobra. Czy bylabys zainteresowana daniem dt jakiemus innemu bardzo potrzebujacemy psu z Boguszyc? Mamy tam malego 2 letniego pieska, ktoremu trzeba znalezc dt, a ze jest maly moze udaloby sie go wyekspediowac z dziewczyna z wybrzeza, ktora bedzie w polowie pazdziernika w Warszawie.Chyba przyjedzie pociagiem, ale jak sie psiak zmiesci do transportera to byloby do zrobienia. A jesli nawet nie ten piesek o ktorym mysle, to moze jakis inny malutki.? Co o tym myslisz?[/quote] Tak jak pisałam już kiedyś u mnie odpada bo sa dwie różne alergie... i było by to na chybił-trafił, ale podniosłam apel wśród sąsiadów i w pracy. Nic nie obiecuję, ale postaram się. dzisiaj jeszcze popytam bo będą w pracy inne osoby. Po prostu pytałam teoretycznie, a nuż widelec...
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='tigrunia']York wg wzorca powinien ważyć max 3,1 kg ;) [/quote] Kilo w tą, kilko w tamtą... :diabloti: Grzywacze też powinny jakoś 4 czy 5,a sa championy powyżej 6! Więcej kg miłości w domu i tyle:) A tak serio to jest teoria, że większe daja liczniejsze mioty, więc może dlatego one sa tam większe? w każdym razie ja mam w domu ponad 4 kg szczęścia (nie yorka), a najgorsze jest to, że wolę kąpać i czesać psa niż odkurzać w domu :eviltong::evil_lol:. -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gustaw']Frogg, kochanie czy mogę mieć prośbę, zaglądam na bazarki, i tak sobie pomyślałam, czy nie ogłosiłabyś na naszej stronie tej sprawy. Może basseciarze mają jakieś rzeczy do wrzucenia na bazarek. Oni nie wiedzą o tym, a myślę, że coś znajdą. Jeśli oczywiście możesz i dalej się tym zająć. Przepraszam, że Cie tym fatyguję, ale ja na tych bazarkach się nie znam. I sama też coś poszukam dziś w domu. Możesz o tym napisać w temacie suni na naszym forum. :buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] a ja proponuję (tylko nie bijcie), żeby dochód z bazarków chociaż częścioo poszedł też na jamnisia... w końcu oboje sa u naszej Greven na tymczasie, a jamniś juz wiekowy... i obydwoje są "dłudzy" i "kłapouszni" ;p -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']z tymi alergiami to faktycznie różnie bywa, bo na sierść to tylko jedna z wielu... poza tym czystej krwi York to inna kwestia niż niewiadomo jaki - bo taki już może mieć taki włos, który alergizuje... z domkami to problemu nie będzie, raczej z ich nadmiarem - ozdóbki to ozdóbki... dobrze, że te przynajmniej mają normalna wagę, bo jak się ogląda wątki tych 1,5 kg yorków - schorowanych, to serce się ściska... magdola - jak masz już jednego psiaka, to drugi jest świetnym rozwiązaniem - będzie im razem fajnie w życiu :diabloti::loveu:[/quote] Nie wiedzieć czemu ale mam "alergię" na skarłowaciałe psy:diabloti: Nienawidzę ogłoszeń typu: miniaturka yorka, miniaturka grzywacza, bo takowych po prostu nie ma!!! Wrrrrr. Te psy są chore genetycznie bardzo często, albo w przyszłości będą miały problemy. Wg mnie york o wadze 3-5 kg jest ideałem, a to, że ludzie zrobili z tych (!)terierów (!) kaleki nosząc ich na rękach to już inna bajka. To sa przecież teriery, które kiedyś były psami polującymi!!! No... Ulżyło mi;) A ostatnio widziałam chomika, albo świnke morską na smyczy...podchodzę a to yorkowate coś...Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, bo wiem że niektóre psy się takie rodzą z tego albo innego powodu, al żeby na nich zarabiać i żeby kosztowały 2 razy tyle niż normalne? Często takie psiaki szybko umierają ... PS. czy karłowaci ludzie (bez urazy) też są miniaturkami???????:crazyeye: