-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Odwiedzam Lenkę często -ale ostatnio sporo nowych wieści- jutro poczytam dokladniej.Sliczna panna z naszej Lenki . Doczeka jeszcze swego domu ,gdy będzie bardziej na to przygotowana .[/QUOTE] Ja myślę, że bardzo szybko znajdzie domek:) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nie chcę być nachalna, ale przypominam się. DT aktualny (mam już jedną małą sunię) -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Pewnie mieszkam za daleko ale gdyby coś to pamiętajcie o mnie... :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Byłoby cudownie :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Co z Guciem? Czy szukacie na "stałe" tymczasu, czy ds? i czy jest jakieś jego nowsze zdjęcie? :) Wykastrowany jest? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[url]http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=111118[/url] toz w Ełku -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O Boshe !!!!!!!:angryy::placz::placz::placz: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Bajeczko rewelacyjne fotki, zwłaszcza, jak mały śpi na ogonie :))) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
A ja znalazłam takiego kudłacza: [url]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/38452.jpg[/url] w kolorach yorka [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 2 lata 1 miesiąc [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] K-1 [B]numer:[/B] 1456/09 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Zniedbana sunia trafiła do naszego Schroniska 15.11.2009, została dowieziona przez nasz samochód interwencyjny z ul.Przyszłości. Po zakończonej kwarantannie sunia została poddana zabiegom pielęgnacyjnym m.in.strzyżeniu. Czeka na nowy dom. -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
[quote name='Canaveral-staff'] a kolejne podziekowania należą sie obsłudze schroniska w Szczecinie - tak nie przesłyszeliście się - suczka oprócz psiego zapachu jest w doskonałym stanie fizycznym i psychicznym ,czysta skóra bez oznak jakichkolwiek chorób ,sierść błyszcząca ,suczka została zaszcepiona na wściekliznę i choroby zakaźne - to wielki plus ,w tym przypadku naprawdę nalezy się im pochwała[/QUOTE] Jestem mile zaskoczona......... -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Nie jestem ekspertem ale sunia jest rzeczywiście piękna...Nie wyobrażam sobie że ktoś mógłby takie cudo porzucić... usteczka rózowiutkie jakby pomadka musniete...:evil_lol: ...a z tych udek to byłby niezły rosołek:diabloti: Naprawdę śliczna i przede wszystkim szczęsliwa:loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O Bakunie to ja bym sie nie martwiła ;) Ale na razie ciii.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']ja tez od razu miałam takie skojarzenie :) nawet ma pyszczek przycięty[/QUOTE] Widać, że ma przycięty włos, pyszczek ogolić, uszka podgolić na czubkach, żeby stanęły (widać że staną), wykąpać w szamponie, dobra odżywka do włosów, kuracja olejem palmowym i grzywka że ho ho! Ale się rozpisałam :) Ciekawe jaka jest jej wielkość i ile ma latek bo chyba mloda jest... Czemu ten Elbląg tak daleko jest ode mnie :( -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
[quote name='Canaveral-staff'] jutro w godzinach popołudniowych Gwiazdeczka wyrusza w podróż do swojego domu rodzinnego ,niestey Jej mamy już nie ma w swiecie żywych ,nie planowałam juz mieć amstaffów jednak los chciał inaczej - mam nadzieję że się obie dogadamy :) jak tylko dziewczyna bedzie u mnie zaraz wstawię zdjecia dzieki wszystkim za trzymanie kciuków[/QUOTE] A ja myślę, że to jakiś znak, może czas żeby znowu amstaffy zagościły u Was na dłużej :)? Czekamy na fotki -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Tak, to sunia z Elbląga Czy ona jest podobna do tego: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/zdjecie/1826962_1.html albo tego: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/zdjecie/2011990_1.html Kolory są dopuszczalne różne. Czy jakieś info bardziej szczgółowe by było o niej? Bo można by jej zrobić wątek i napewno szybko znalazła by nowy dom, bo na 100% ma w sobie rasową grzywkę :) Nie chcę robić zamieszania, ale może warto.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czy Tuja z nr 78 nadal aktualna? -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Czekam czy coś z tego wyjdzie to gdyby odległość nie była przeszkodą to na zimę mała by miała gdzie się podziać...EDIT ...u mnie :oops: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
magdola replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Cudowna historia..... Tamisia śliczna... -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, wzruszające..... -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']:kciuki: za spokojne przyjęcie do stada[/QUOTE] Ja też w to wierzę:cool3: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam te małe stopki :loveu: jestem w fanclubie ... wszystkich maluchów... nie mogę się zdecydować:diabloti: -
AMSTAFF suczka z tatuażem - PODJUCHY. Ma dom.
magdola replied to Canaveral-staff's topic in Już w nowym domu
Canaveral sunia ma szczęście, że urodziła się u Ciebie... Szczęście w nieszczęściu... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Cudowny...Wielki Błękit... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Mam sukieneczkę dla dziewczynki ok 6 lat karnawałową. Może ktoś zrobiłby bazarek?