Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. O Boshe!!!!!! Ale metamorfoza...:crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  2. Właśnie nici... Schron nie odpowiada, a na stronie nic nie ma... a ja mam tam troche daleko...:placz:
  3. A ja Wam powiem straszną rzecz. Bardzo mnie to oburzyło... Jakieś dwa lata temu teść powiedział mi, że mało brakowało a mieliby pieska. Fajnie pomyślałam, ale zaraz zapytałam skąd. I tu pies pogrzebany. okazalo sie, że piesek wyszedł zza rogu ulicy za albo przed właścicielami podbiegł do teściów i mało brakowało, żeby go schował za kurtkę i uciekł....:angryy::angryy::angryy: na szczęście właściciele szybko zareagowali gdy pies zniknął :multi:i szukając go głośno krzyczeli i piesek się znalazł :))). Może nie powinnam tego pisać, zwłaszcza, że to moja skądinąd jakakolwiek rodzina, ale nie mogę tolerować takiego zachowania i gdyby już to sama zaczęłabym szukać właściciela, ale chciałam tylko zaznaczyc że w naszym otoczeniu są ludzie, po których się możemy dużo rzeczy nie spodziewać. Bądźmy czujni i miejmy oczy szeroko otwarte.:mad:
  4. :multi: Świetnie :)
  5. Czy wiadomo ile piesek ma miesięcy? Ile waży, jaki ma wzrost i orientacyjnie czy można określić jaki duży będzie w przyszłości? Szukam na necie i nic nie znalazłam...... a sądzę, że to dość ważne.
  6. Gdyby było jakieś małe cudo raczej niealergizujące to mam dt. Piszę raczej bo wiadomo, że u takich psów gwarancji nie ma i jestem tego świadoma, ale niestety w rodzinie mamy alergię... :( Sterylkę lub kastrację postaram się załatwić w miarę możliwości, ale byłoby fajnie gdyby już było "po". Poza tym jest jeszcze szansa na ds dla pieska lub suni w typie yorka (coś bardzo małego), bo potencjalny właściciel też jest baaardzo mały (osoba dorosła- w porywach 36-38 kg ;))), ale na razie to nic pewnego...
  7. Na stronie jest jedna psina, i chciałabym wiedzieć czy jest aktualna. chyba Megi taka rudawa. Gdyby ktoś przy okazji....
  8. [quote name='PATIszon']Hej wpadlam tu goscinnie, bo poszukuje zdjecia grzywiki vs kon Kiedys gdzies w necie widzialam takie piekne porownanie galopujacej grzywki i konika, macie moze namiary na taka fotke?[/quote] Zgłoś się do Dady...:evil_lol:
  9. [quote name='Dada']Dziękuję :lol:[/quote]' Dada nie dziękuj tylko pilnuj bo "wariat z maszynką" grasuje i Joy będzie hl-kiem :):diabloti: PS. On jak zwykle przystojny... a ten "wariat" to ja ;)))
  10. Jest przeuroczy i przesłodki. Bardzo żałuję, że w rodzinie mamy alergię bo byłby idealnym kompanem dla naszej suni...
  11. [quote name='marta23t']coś wiadomo?[/quote] Cisza... Napisałam do nich, może się czegoś dowiemy... Może już jest ze swoim panem :lol:
  12. [quote name='Eva_31']He he...sytuację "stojącą" już przerobiłam ze swoim grzywkiem. Gdy tylko zbliżam się do lodówki czy też zauważy ze mogę coś w reku trzymac...od razu staje na dwóch lapkach i czeka.Bywały momenty ze skalał...ale ja przezorna po prostu nie reagowałam...czekałam cierpliwie az mały przestanie skakać. Teraz odruchowo siup na dwie łapki :) [/quote] Eva dziewczyny pisały o staniu w pozycji wystawowej :evil_lol:
  13. czarny rasowy shar pei w szczecińskim Toz-ie
  14. [quote name='mgie'] [B]magdola[/B] w poniedziałek Chandler ma przekazać inf. ;)[/quote] Jesteś niezastapiona :loveu: Nie wiedziałam gdzie szukać wątku...:eviltong: Nie wiem czy ten DS jest aktualny, ale znajdę lepszy gdyby coś... Nie wiem co mnie urzekło, ale to jest cudo......... Ciekawa jestem jak z charakterem......
  15. [quote name='Ilka21']każdy psiak zasługuje na miłość[/quote] zgadzam się:shake: :placz::placz::placz:
  16. Szukam info o suni z Ostatniej szansy. Chciałabym, żeby szybko przyjechała do mnie na dt a potem po zabiegach fryzjerskich, manicure, pedicure, czeka na nią prawdopodobnie DT. To chyba sunia;p Ma na imię Aida , jest taka ruda :) i jest na stronie pod adopcją wirtualną. Bardzo proszę wszelkie info na PW. Gdyby coś to byłby potrzebny transport :)))
  17. czy to cudo nie zasługuje na miłość??? > Od 2006 r w schronie.... [url=http://schronisko.com/galeria.php?id=53]SCHRONISKO[/url]
  18. [quote name='gagatek2005']Mieszkam blisko schroniska i pójdę zobaczyc... Niedawno straciłam moją łysą Kelly...miała tylko 5 lat:placz:[/quote] :placz: Współczuję:placz: moja Łilunia miała tylko 7 miesięcy :placz::placz::placz: A co z tym psiakiem??? Byłaś???
  19. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................:crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  20. Napisz skąd jesteś Moja Aira też ma 4 miesiące :) A gdy będziesz chciała nastepnego "cudaka":diabloti: napisz na forum. na pewno coś się znajdzie i dla Ciebie. ja szukając swojego dostałam dużo propozycji psów "na kolanka". Nie szukałam jakiegoś cuda tylko dla zaawansowanych wystawców, ale trafiłam coś co zawsze chciałam mieć (po konkretnym psie), i po wcale niewygórowanej cenie. Poza tym jeszcze nigdy w życiu nic nie wystawiałam, więc nie jestem hodowcą;) Poproszę więcej fotek
  21. [quote name='MonikaP']Dziewczyny, przecież ten wątek mogło "potajemnie" przeczytać już ze 20 osób zainteresowanych posiadaniem takiego psa i te osoby być może już zdążyły po kilka razy zadzwonić do schroniska. Wcale bym sę nie zdziwiła, gdyby tak było, bo miałam już podobne doświadczenia.[/quote] Prawda, ale czy w schronie nie maja doświadczenia? Jeśli pies pozna właściciela to powinien się cieszyć nie tak jak na osobę, która się za niego podaje.... Tak uważam. Nie mogę się dodzwonić do hodowli pod Poznaniem :( Może ktoś z Was jeszcze spróbuje (wiem, że mieli białą sunię tylko starszą) Info na PW
  22. Witaj Na samym początku napiszę Ci, że nie masz asolutnie racji. Psa z rodowodem możesz mieć naprawdę za symboliczne pieniążki. Sama dziwię się, że można kupic psa bez rodowodu drożej niż z rodowodem. Jedna pani ze znanej hodowli szukała domku dla suni niewystawowej za 300 zł! Inna dziewczyna z renomowanej hodowli ma pieski, wystawowe i śliczne też w bardzo zbliżonej cenie do tego co zapłaciłaś. Nie prowadzę żadnej hodowli. Szukając swojej drugiej suni wiedziałam już czego chcę i czy warto wystawiać czy nie... Ja nie kupiłabym takiego psa, ale to Twój wybór! Niedługo być może sprowadzę dla znajomej ze schronu coś w tyie rasy (za darmo). Proszę Cię o jedno: nie pisz, że Cię nie stać! Jak już pisałam: WIĘKSZOŚC PSÓW BEZ RODOWODU (OWŁOSIONYCH) JEST DROŻSZA NIŻ Z RODOWODEM!!!!!!! Wiem co piszę. A poza tym to śliczny ten Twój psiak. To piesek?
  23. [quote name='marta23t']jeśli pies zaginął komuś spod Poznania może nie skojarzyć że schron jest w Poznaniu:oops: może to śmieszne ale nie każdy si orientuje-już ja coś o tym wiem. czasem ludzie nie mają pojęcia gdzie psa szukać. druga sprawa: Młyńskie Koło to prawie Swarzędz- może właściciele szukają psa w schronie w Swarzędzu? alebo myślą, że psa ktoś zabrał/ przygarnął a nie wpadli na to że taki ały kudłacz może być w schronie? mogę porobić ogłoszenia i jutro pojechać tam wywiesić. jak myślicie?[/quote] Koniecznie:mad:
  24. [quote name='marta23t']ah i jeszcze jedno; czy oni sterylizują przed upływem kwarantanny?? moim zdaniem to paranoja. pies jest zadbany, z obrożą, rasowy, młody. takich psów się nie wyrzuca. jeśli komuś taki pies nie pasuje to go sprzedaje:shake: a jeśli to sunia hodowlana i z tytułami - z hodowli to komuś takiego psa wysterylizują? przecież właściciel ma prawo 3 lata od zaginięcia do psa:shake: Bumerang jeśli masz blisko to miejsca znalezienia psa może wywiesiłabyś ogłoszenia jakieś??[/quote] Popieram Musi mieć właścicieli ( ja w to wierzę). Gdyby okazało się inaczej mogę zapewnić DT lub DS, do czasu aż właściciele się znajdą.......
  25. Kolo Poznania jest hodowla grzywaczy. Dokładnie w Popówku. na razie nie mogę się tam dodzwonić. Ta sunia nie może być w schronie! Gdyby coś to ja już mam dla niej dom (znajoma szuka podrośniętej, albo ja dla towarzystwa swojej:)
×
×
  • Create New...