-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Koniecznie więcej zdjęć! AAAAAle super. Ja bym mu pysio ogoliła i kokardkę zrobiła na głowie niebieską... :diabloti: :) Zresztą ja bym wszystkim psom (czyt. kudłaczom) tak zrobiła :) Ale on śliczny , zadomowiony i tak się błyszczy...lśni wręcz :crazyeye::loveu::loveu::loveu: -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Cholercia... piszcie mi tu szybko jak Gucio zareagowałby na szczenka i podchmielonego faceta... Mam sprawdzony rewelacyjny domek. Pani cudowna z synkiem ok 8 lat, spokojnym, niestety mieszka z byłym mężem... i ma szczeniaka ok 4 miesięcznego westa... I tak sobie myślę, że może by wzięła na święta Gucia... tylko musi byc pewność... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jakby co to ja mam na zbyciu nóweczkę taką na wszy u ludzi... mogę wysłac gdyby ktoś coś -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czekamy, Orenek strasznie mi się podobał... zresztą mi sie podoba wszystko co kudłate i podobne do grzywek, a wg mnie wszystko jest do nich podobne ... :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Właśnie zrobiło mi się strasznie wstyd... Przecież u Leni w sygnaturce jest do wyboru, do koloru... kudłaczy, że ho ho... chyba to są oznaki przepracowania ...;p -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Lena! Obiecaj że jeśli nawet nie wydasz tej książki to zrobisz ksero i rozprowadzisz na dogomanii :) Przynajmniej zrób bazarek !!! Ja już nie mogę się doczekać!!!!!!!!! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Fajny pomysł :) Może aukcję allegro? tam chyba więcej ludzi by zajrzało A co do kosztu wysyłki to chyba trzeba się jakoś dowiedzieć - w końcu i szafy wysyłają[/QUOTE] HAHAHA :lol: Tylko co by koszt przesyłki nie był większy niż sam miś:) Jutro zrobię foty bo "siedzi" w piwnicy w worku! Zresztą nie wiem czy ciotki na dogo nie są "hojniejsze":diabloti: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Napiszę tak : mam dużego pluszowego misia ok 1 m. i chciałabym przeznaczyc go na bazarek, ale nie mam pomysłu jak go wysłać:placz: Oczywiście robić bazarków też nie potrafię:oops: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nie mogę znaleźć wątku kudłaczy a mam miłą niespodziankę (dużego ok 1 m misia) i szukam kogoś kto wystawia bazarki :) -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj moja znajoma ma porozmawiać z mamą i ze swoim TZ, więc jest podwójna szansa... Acha ja czekam na decyzję w sprawie Bakusi, więc może u mnie będzie miejsce... Zobaczymy. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze pytanie czy mała jest lekko "szorstka" czy ma aż tak zniszczoną sierść? -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Czekam na decyzje[/QUOTE] Ja też, i dodam, że mam nadzieję na szybką decyzję bo od poniedziałku maja mocno spaść temperatury i ma padać śnieg... i chciałabym chociaż jednej kruszynce dać kawałek naszego rodzinnego serduszka i ciepła... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Czy mała jest już po sterylce? Tak ma w allegro napisane... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Megi to dzięki Tobie Lenka robi postępy. Wiem co znaczy złe zsocjalizowany pies, chociaż do naszej małej nic nie ma porównania, bo ona już nie jest małym szczeniakiem. Ja ze swoją małą pracowałam a raczej pracuje już ponad pół roku i są duuuże postępy, tylko, że ja mam o tyle lepiej, że trafiła do mnie jako kilkumiesięczniak... ale wytrwałością i zaangażowanim Lenka nam się "naprostuje" trzeba tylko czasu i miłości, a domek dla niej wcześniej czy później też się znajdzie idealny... A tak na marginesie Lenka to moja faworytka :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Bakusia do dt i dziwie sie ze jeszcze jest w schronisku w takie zimne noce jesli jest propozycja dt[/QUOTE] Na necie nie jestem non stop więc gdyby coś to podam tel na PW Gdyby ktoś miał czas i chęci i możliwości to Bakusia mogłaby grzać doopkę u mnie, no chyba, że jest juz jakis konkretny DS (na dojazd mogę dołożyć parę groszy...nie za wiele ale zawsze coś). Czekam na decyzję. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Uwielbiam Cię :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ogólnie to człowiek dewiant, ale można odnieśc się do psów... [url]http://www.define.pl/termin,Patafian,300.html[/url] :) -
Śliczności... Pozazdrościć:)
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Edit:zdublowana Leni jeśli grzywki sa spokojne to ja jestem "święty turecki". To najbardziej zwariowane psy pod słońcem. U nas w parku jeszcze żaden pies nie dogonił mojego "patafiana", ale wracajmy do tematu :cool3: To są mixy psa, kota i zająca:diabloti: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Są dwie odmiany: jedna naga, a druga owłosiona, a tak w praktyce to różnie z tym jest, niektóre są całkiem "gołe" niektóre trzeba podgalać, a niektóre zarastają, to temat jak rzeka, w każdym bądź razie odmiana owłosiona jest wg mnie bardziej absorbująca i wymagająca pielęgnacji. Niestety w chwili obecnej nie posiadam zdjęć bo mam kompa po formacie, ale postaram się pochwalic może jutro :) PS. Zaczynam się zastanawiać, czy gdybym miała jakiegoś malucha na tymczasie to czy byśmy sie we czwórkę zmieścili na łóżku ... :))) -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy poczekamy, a jak jego reakcje na dzieci i inne psy i suki. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A ja muszę zapytać: co to pp ?[/QUOTE] Zapomniałam , że na tym forum są niewtajemniczeni ;) To jest grzywacz chiński powder puff (czyli w doałownym tłumaczeniu "puszek do pudru") zaraz dam jakies przykładowe zdjęcie: [url]http://lh4.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SwFi0eK5XII/AAAAAAAARoI/Fk2ezkudUmw/s512/48.jpg[/url] -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Wróciłam z pracy i tak sobie myślę czy cokolwiek pisać... Może jestem dobrym dt, może złym, nie mnie to oceniać. Uwielbiam psy z długimi "kłakami" (mam grzywkę pp:loveu:). Uwielbiam ja kąpać, czesać i golić. Jej kosmetyki kosztują więcej niż moje, i z pracy, którą włożyłam w jej socjalizację, można powiedzieć że jest teraz innym psem. Pochodzi z dobrej hodowli ma wspaniałych przodków, jednak trafiła do mnie strasznie niezsocjalizowana. Bała się wszystkiego i wszystkich, nie odstępowała mnie na krok, i przeraźliwie wyła zostając sama, a teraz po kilku miesiącach to nie ten sam pies, chociaż nieufnośc do ludzi i większych "nachalnych"psów zostanie jej do końca życia. Moja rodzina i znajomi nie mogą się nadziwić jak moje słońce się zmieniło i "nie da sobie dmuchać w kaszę":evil_lol:. Poza tym mam córkę 6-letnią, za którą Aira przepada. Oczywiście nie piszę tego wszystkiego po to żebyście stwierdziły że to właśnie u mnie mała będzie miała najlepiej... Po prostu jest mi jej żal... dlaczego miałaby marznąć w zimnym boksie, skoro może chociaż święta spędzić w cieple, i nie będzie jej smutno, bo będzie miała koleżankę w jej rozmiarze. Co do kosztów, to nic nie wspomniałam o jakichś kosztach... Nie wiem o co niektórym chodzi... Karmię swoją royalem juniorem (jeszcze) pomieszanym z tym dla yorków, bo wspaniale wpływa na włos, kupuję czekoladę dla psów i naprawdę nie życzę sobie postów, które sugerują, że zależy mi na kasie, bo nie pozwolę na to, żeby jakiemukolwiek członkowi mojej rodziny (bez znaczenia czy na tymczasie, czy stałemu) czegokolwiek brakowało. I to by było na tyle. Nie narzucam się więcej. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dałam ofertę dla dla Baki albo Gucia, niestety mogę wziąc jednego, ale popytam znajomych. Mam nadzieję, że dogada się z moją małą "szalenicą" :))) -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='evelynka']BajkaB Twój Brajl bardzo przypomina posturą mamusie malca, może innaczej by się zachowywał przy jakiejś miniaturce... kochane:D[/QUOTE] Z ust mi to wyjęłaś..:)