Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Bakusia jest u mnie:) Na razie jest osowiała, i pewnie zła, że ją ana zostawiła w obcym miejscu... Leży za mną i grzeje mi plecy...
  2. Gwiazdka jest śliczna i napewno znajdzie "swój" domek, zwyły, albo super, ale na pewno swój i dla niej będzie najlepszy. Wszyscy by chcieli super domki, ale czasem tak bywa że te super okazują sie nie być takie super. A normalne, zwykłe okazują się byc najlepsze. Dla Gwiadzki znajdzie sie dom, który będzie najlepszy dla niej, i własciciel, który będzie wiedział jak zapewnić jej wszystko czego potrzebuje i otoczy czułością i miłością, bo jej sie to należy! I ja w to wierzę. Czasem trzeba poczekać, ale to kwestia czasu...i niestety pieniędzy... ;(
  3. [quote name='magdola']Wg mnie wyglada, tzn wiadomo, że nie jest "czystej krwi", ale w typie owszem. Tylko troszkę większa. W grzywaczach nie jest napisane, że tylko grzywacze, bo tam sa ogólnie kudłatki w typie rasy, a wydaje mi się, że Lenka po zabiegach pielęgnacyjnych będzie wyglądać bardzo przekonująco. W każdym bądź razie warto spróbować...a może. Nic nie kosztuje. Mi sie wydaje, że warto. Ja mam do Lenki jakiś sentyment. Wydaje mi się bardzo podobna do mojej grzywki, tyle tylko, że ja w większości widzę grzywki w typie rasy ;) I uwierz mi grzywacze niewystawowe, albo nie tak wychuchane i wydmuchane, wcale nie wyglądaja jak "z obrazka" i na wiekszości zdjęć z netu. Najlepiej zaglądnąć do ich galerii i tam oglądnąć "domowe" zdjęcia. Naprawdę Lenka wg mnie ma domieszkę, ale na razie jest to niewyeksponowane, że tak powiem i wcale nie próbuje doszukiwać się w niej rasowca, ale warto próbowac wszędzie, a nóż się trafi cudowny domek ;)))[/QUOTE] Ten psiak tez niewyglądal na grzywka: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2270ac34b904190d.html[/url] A teraz wygląda tak: [url]http://images49.fotosik.pl/205/ff0fa180d2e21ef6.jpg[/url] i tak: [url]http://images50.fotosik.pl/177/9d4b1961d5bebc0f.jpg[/url]
  4. Wg mnie wyglada, tzn wiadomo, że nie jest "czystej krwi", ale w typie owszem. Tylko troszkę większa. W grzywaczach nie jest napisane, że tylko grzywacze, bo tam sa ogólnie kudłatki w typie rasy, a wydaje mi się, że Lenka po zabiegach pielęgnacyjnych będzie wyglądać bardzo przekonująco. W każdym bądź razie warto spróbować...a może. Nic nie kosztuje. Mi sie wydaje, że warto. Ja mam do Lenki jakiś sentyment. Wydaje mi się bardzo podobna do mojej grzywki, tyle tylko, że ja w większości widzę grzywki w typie rasy ;) I uwierz mi grzywacze niewystawowe, albo nie tak wychuchane i wydmuchane, wcale nie wyglądaja jak "z obrazka" i na wiekszości zdjęć z netu. Najlepiej zaglądnąć do ich galerii i tam oglądnąć "domowe" zdjęcia. Naprawdę Lenka wg mnie ma domieszkę, ale na razie jest to niewyeksponowane, że tak powiem i wcale nie próbuje doszukiwać się w niej rasowca, ale warto próbowac wszędzie, a nóż się trafi cudowny domek ;)))
  5. Megi będzie dobrze zobaczysz. ;) Z czasem lęk da sie zwalczyć, ale nigdy do końca...
  6. Coś mi się wydaje, że albo Bakusia wychowa moja małą albo na odwrót ;) I oby nie było na odwrót bo 2 psów na stole bym nie zniosła...:diabloti: A jak ranka po sterylce?
  7. I różową czapkę z daszkiem ocieplaną... oczywiście Barbie... ;))) Moje dziecko to "rozpieszczona różowa landrynka";) Mam nadzieję, że Baka nie jest szkodnikiem w domu, bo to by była tragedia, moja Aira już mi tyle rzeczy "zjadła".........
  8. Będę, będę. Z małym białym (prawie) kudłaczem i z sześciolatką, na pewno ubrana na różowo;) Na pewno się poznamy;)
  9. Ana, wiem, że pewnie nie ma Cę na necie, ale czy mogłabyś coś skrobnąć? Nie chcę Cię też zamęczać sms-ami :) Co u małej, jak się ma, jak sie czuje po sterylce? W końcu jestem chyba juz za nia odpowiedzialna... Przynajmniej tak się czuję... :) Tak sobie myślę, że jak byśmy zdążyły to jeszcze w sobotę byśmy do weta poszły, ale wątpliwe to jest...żeby zdążyć oczywiście... Jak z jedzeniem? Pewnie nie ma apetytu...
  10. [quote name='MyszkaMiki']W schronisku we Wrześni jest piękny wyżełek. Ma ok 9 lat. Został adoptowany 3 tygodnie temu. Jednak wczoraj wrócił !!! Na zimę go wywalili z domu. Te 3 tygodnie był w domu a teraz siedzi na dworze i cały się trzęsie z zimna. Sopelki lody zwisają mu z bródki. Strasznie wyje. Posiedziałam z nich trochę i starałam się trochę ogrzać :placz: Pilnie potrzebny dla niego nowy dom, chociażby tymczasowy. Boję się, że nie przeżyje długo .. Założyłam mu wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/175826-Pilne-ZamarzniAE-ty-wyA-eA-WrzeA-nia[/url] Straszne !!! :(
  11. [quote name='ata']Nie wyobrażam sobie, jak przy takiej minusowej temperaturze Samsung mógłby przetrwać leżąc we własnych sikach. Przecież on by zamarzł:shake:. Ludziska, wielkie dzięki, że udało się go wyciągnąć w porę ze schronu:loveu:[/QUOTE] Chętnie bym coś wpłaciła, ale jedzie do mnie tymczasowiczka, która też mogła zamarznąc w schronie.....
  12. Słuchajcie ja proponuję, żeby napisać w "grzywaczach w potrzebie". Tam dziewczyny powinny cos zadziałać, chociaż ostatnio coś tam cicho. I napiszcie do rosy. Ona Lenkę zamieści na swojej stronie: [url]http://www.rosathea.com/home_ramki.htm[/url]
  13. [quote name='leni356'][B] Oprócz dt fundusze w grudniu pójdą na transport Baki do dt - 30 zł. Ukłon w stronę Magdoli, która bierze małą do siebie :loveu: Bardzo proszę nie pisac o mnie publicznie bo mi głupio. Nic takiego nie robię... Każdy zrobiłby tak samo na moim miejscu ;) A tak na marginesie to stronka która powstaje jest rewelacyjna. A dzięki wysiłkowi leni i innych będzie jeszcze lepsza:evil_lol:
  14. Tak sobie patrzę na te zdjęcia już z 10 minut i albo mi się wydaje (na zdjęciach za bardzo nie widać) albo Bakusia już kiedyś była strzyżona??? Poza tym kiedy ona trafiła do schronu i w jakich okolicznościach? Wiadomo coś? Wogóle czy wiadomo cokolwiek o jej przeszłości?
  15. [quote name='ana666']napewno skorzystamy z zaproszenia:evil_lol: no jedynie że sie odmyślisz do tego czasu....[/QUOTE] Bardzo chętnie bo nie ma kto dywanu wyprać.....:diabloti:
  16. Hmmmm.... Chyba się skuszę i jej pyszczek ogolę :diabloti: Uwielbiam takie gładziutkie gotowe do całusków :loveu: Wstępnie, ale to bardzo wstępnie mam jeden chętny domek na nasze cudo. Rozmowy trwają:) PS. teraz to juz będzie tylko "z górki" Jak tam mała??????? Po sterylce????
  17. Chciałam się pochwalić, że chyba w sobotę przyjedzie moja potencjalna tymczasowiczka :)
  18. [quote name='ana666']tolu to bedziemy lepiej czekać te 2 godziny niż 4. a zobacz połaczenia z Szamotuł, ja teraz sobie przypomniałam ze jak w niedziele jechałam do niemiec, jechałam z Szamotuł do szczecina bez przesiadek- wolalabym bez tych przesiadek a napewno do Szamtuł ktoś nas podżuci albo z Pamiątkowa byśmy jechały ;)[/QUOTE] Szamotuły -szczecin główny: odj. 09:59- przyj. 12:40 i jest jeszcze ranny: odj.07:06 -przyj. 09:50 Sz-n gł.- szamotuły: odj. 15:05- przyj. 18:04 Bez przesiadek a bilet norm w jedną strone ok 22 zł (!)
  19. Spokojnie możecie u mnie posiedzieć, pomożecie mi w porządkach świątecznych ;):diabloti: Ana zaraz wyślę Ci nr tel. do mnie tak na wszelki wypadek a z tel. do schroniska się wstrzymam. :razz:
  20. Jutro będę dzwonić, ale nie wiem czy się wyrobię żeby do domu zawitać i skoczyć na neta. Podam Toli swój nr tel na priv, co byśmy były w kontakcie. Sobotę mam wolną:evil_lol:A z tym przejazdem to nie ma nic bez przesiadki? Pewnie przesiadka w Poznaniu?
  21. [quote name='leni356']Ja myślę że Magdola najlepiej żeby zadzwoniła do kierownika i powiedziała że chce wziąć Bakę, podała swoje dane i wypisałby papiery od razu na Magdolę, a Tola by ją tylko zawiozła. Tak zrobiliśmy z Otosem, bo pani mieszka na południu Polski, a Otos był w Elblągu. Pani ustaliła wszystko ze schroniskiem i na nią był wypisany Otos. Tutaj też nie widzę innej możliwości, Tola nie jest pełnoletnia, a szukać kogoś kto weźmie na siebie odpowiedzialność za psiaka to trochę trudno. A od piątku ma być -8 stopni :shake: Magdola, zadzwonisz do kiero?[/QUOTE] Zadzwonię jutro po pgrzebie... Chyba mnie nie będzie jutro na necie... bo po południu do pracy, chyba że w międzyczasie , ale czwartek wolny :)
  22. [quote name='leni356'][COLOR=Red][B]POZA TYM END OF TOPIC - szukamy na tym wątku domów dla psów, inne dyskusje są zbędne, wiec wystarczy[/B][/COLOR] [B] Magdola[/B], jakieś info o tym dt dla Gucia? czy zgodzili się go wziąć? Pan zainteresowany Guciem się nie odezwał, a wiem od innej osoby ze szuka dalej psa :roll: czyli chyba na niego nie ma co liczyć[/QUOTE] Cholera, zapomniałam zadzwonić, ale to wina tego, że jutro czeka mnie ciężki dzień (pogrzeb). A o ludziach: Małżeństwo ok 40-tki dwie córki dorosłe od 14 do 20 lat, synuś ok 9 lat (uwielbia psy, nawet wyprowadzał psy z okolicy za darmo sąsiadom, jego mam się śmieje, że jakby mógł to by wszystkie na świecie przygarnął:)). Strasznie mu się imię podobało Gucia :). W domu jest kot przybłęda i pies znaleziony w śmietniku. Ma teraz ok 1 roku i jest na lekach do końca życia bo ma padaczkę, ale odkąd bierze leki to nie ma ataków. I to by było na tyle.
×
×
  • Create New...