-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
w pociągu ok 2,5 godz... wg mnie nie jest tak długo, no ale....gdyby ni ebyło przed świętami to bym sama pojechała, buuuuw tym tyg tylko czwartek i niedzielę mam wolną i jeszcze porządki świąteczne....i kąpiel, golenie, itp... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Wzruszyłam się .... a Lenka jest mixem rasowego psa... te oczy, ta postawa...I zasługuje na najlepszy dom! -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Specjalnie tak napisałam, bo białasek miał łatwiej :( Bo był w ciapki, a takich rudasków to wiele... Ale te dwa diamenty .... są niepowtarzalne... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Co do alergii to powiem , że psa biorąc z hodowli trzeba wykąpać! Moja mama i babcia dwie różne alergie - nie mogły mieć ze mną kontaktu dopóki nie wykapałam małej - teraz to ulubienica rodziny... a za jakiś czas mogę powiedzieć czy Baka uczula ......... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']jeszcze nie wiadomo ile brakuje bo nie ma tego transportu, a sprawdzaliście ile jest z Obornik do Szczecina? Bo te 0,50 zł za kilometr trzeba policzyć.[/QUOTE] Z tego co wiem ok 250 km -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
To ubranko da się załatwić, lecz zaczynam się martwić z tym spokojem z moim :muppetem :) Hehe Damy radę. Na szczęście ma rewelacyjną panią wet :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dowóz Gucia gdyby coś to już jest na 20, więc myślałam, że to ta sama osoba, po co płacic za dwa transporty i z tą samą drogę:) :) Tylko szukamy DT na te kilka dni :) Jeszcze nic nie wiadomo -
[quote name='Faerie']Mamcia jest urocza, pozwoliłam sobie zawiadomić Ciotki od Kudłaczy! Moje allegro dla glutów, nazwanych roboczo Bezdomną Drużyną Zbójecką (bo odnalazłam ich an forum rekonstrukcji historycznych, ale na rycerzy mi nie wyglądają, bardziej na Rozkosznych Rozbójników :D) [URL]http://www.allegro.pl/item852834574_ang_scandinavian_arts_hildebrand_dla_zbojow.html[/URL] ;) Gdyby Zbójów przygarnęła jakaś Fundacja, możnaby allegro cegiełkowe itp... Haaaaalo?[/QUOTE] Bardzo dobrze, że powiadomiłaś "kudłaczy". Maluchy zawsze znajdą domki, a mamusia troszkę później , ale też:) Śliczna jest:) Jak z wielkością i wagą bo szczerze nie przeczytałąm wątku...
-
Jak mi się uda coś załawić to dam znać...
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Mam domek w Warszawie w bloku dla kudłacza waga do 10 kg płeć obojętna. Państwo pożegnali tydzień temu swojego wieloletniego przyjaciela. Pies ma być młody ale nie szczeniak. Podpowiedzcie jak znależć kandydatów na wątku , chciałabym wysłać zdjęcia .[/QUOTE] Ja mogę zaproponowac: [url]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/150/38452.jpg[/url] Zniedbana sunia trafiła do naszego Schroniska 15.11.2009, została dowieziona przez nasz samochód interwencyjny z ul.Przyszłości. Po zakończonej kwarantannie sunia została poddana zabiegom pielęgnacyjnym m.in.strzyżeniu. Czeka na nowy dom. albo: [url]http://www.szczecin.schronisko.net/adopcja-id-37703.html[/url] żadnych konkretnych info ze strony schroniska, ale wszystko do "obcykania":) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Na kudłaczach szukamy dt chociaż na tydzień dla Gucia z Poznania. Zaraz poszukam wątku... I ja bardzo bym mu chciała znaleźć jakiś domek..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-PILNIE-SZUKAMY-TYMCZASU-NA-KILKA-DNI-dla-Gucia-PoznaA[/url] -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Ale tak szczerze to w budzie był ładniejszy :) A teraz to Samsung mi się podoba bardziej.... Obydwa znajdą domki, wierzę w to...:) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='emdziolek']właśnie , moze Gucio, on wazy niecałe 10 kg,jest małym puchatym , wesołym psiakiem ma 2 latka[/QUOTE] Bo Gucio to Grzywacz troszke przerosnięty,ale jak bym go dorwała w swoje amatorskie ręce.... achhhh byłby idealny:) I proponuje go wrzucić na grzywacze chińskie PP :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Najpierw będzie trzeba poszukać kasy żeby Bakusia mogła do ciebie pojechać bo narazie mamy zadeklarowane 120zł więc jeszcze brakuje.[/QUOTE]Gdyby brakowało to ja założę, potem jakoś się załatwi... mam parę rzeczy na bazarek więc powinno starczyć z zakladką....na kudłacze;) Najważniejsze, żeby niunia trafiła do mnie, a potem zajmiemy sie kosztami. Jestem sceptyczna odnośnie oddawania zwierząt przed świętami... jako prezenty, więc mamy czas na znalezienie idealnego domku.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ja tylko wykąpię córcię i mogę wpłacić :) Przepraszam za moje wcześniejsze posty... Nie wim co ze mną ostatnio się dzieje... to chyba wina Toli... Jutro będę po pracy... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Nie mam pojęcia o szwach znikających bo mi po porodzie usuwali :( wrrr A czemu mała ma dopiero w sobotę dojechać? :( Ja mam wolne w czwartek jeszcze.................... Wiem, wiem.... ale nie mogę się doczekać..... Przez tydzień chyba może jeść RC dla szczeniąt? I ugotuję łapki kurze na powitanie , żeby uszy lepiej stały :) Czyli czwartek pełen pracy.... piatek rano do pracy pogonić podwładnych i sobotaaaaaaaaaaaaa....................................ale mnie trzasło......... sie czuje młodsza niż moja córka...... Może dlatego , że to mój pierwszy raz...[/QUOTE] Prosze nie piszcie, że głupia baba ze mnie bo mi wstyd.............Tak strasznie się cieszę że pomogę .... a na swojego psa czekałam ...29 lat... to teraz dam upust swojej miłości... (pierwszego mi ukradli-to był prezent od cioci, która wczoraj zmarła- rugi zmarł nam śmiecią tragiczną, a trzeci.... trzeci ma lepiej niż człowiek... pije ze szklanki, śpi na poduszce...i chyba kupię kuwetę bo jak jest za zimno to za zimno jej na "siusiu") -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Sterylka ma być do tego wtorku:) Ja nie mam pojęcia czy są jakieś zalecenia dla suń po sterylce. Nasza malutka będzie miała szczęście że będzie miała taki wspaniały DTu ciebie :) Nie będziesz musiała iść też ściągnąć szwów bo Bakusia będzie miała takie co zanikają...[/QUOTE] Nie mam pojęcia o szwach znikających bo mi po porodzie usuwali :( wrrr A czemu mała ma dopiero w sobotę dojechać? :( Ja mam wolne w czwartek jeszcze.................... Wiem, wiem.... ale nie mogę się doczekać..... Przez tydzień chyba może jeść RC dla szczeniąt? I ugotuję łapki kurze na powitanie , żeby uszy lepiej stały :) Czyli czwartek pełen pracy.... piatek rano do pracy pogonić podwładnych i sobotaaaaaaaaaaaaa....................................ale mnie trzasło......... sie czuje młodsza niż moja córka...... Może dlatego , że to mój pierwszy raz... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Ja od pon do piątku jestem w szkole a potem jeszcze mam treningi więc około 18:00 jestem w domu :/ A w sobote Baka miała by jechać z rana a pieniądze na transport by były potrzebne przed wyjazdem Bakusi. Może ana666 będzie miała konto to na jej byś wpłaciła ? Ano666 masz konto żeby ulka 1108 mgła pieniądze na Bakusiowy transport dać?[/QUOTE] O Boshe w sobotę... Ja chcę już sobotę.... Może przyjedzie z Guciem............................................... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Co z tą sterylką ? Wiadomo kiedy będzie? I czy będzie? (Mi w zasadzie to nie przeszkadza, ale...zawsze lepiej po... I czy są jakieś specjalne zalecenia dla suń po sterylce? ) Baka ja Ci obiecuję, że trafisz do najwspanialszego domku pod słońcem, albo zostaniesz u nas maleństwo! Juz nigdy w życiu nie zaznasz złego, a jeśli ktoś ci coś to będzie miała ze mną do czynienia , a ja nie ważę 40 czy 50 kg!!! Maleńka ty sie juz pakuj! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Wiecie, tak sobie myślę, że trzeba by jakoś tak te info o psiakach zebrać, żeby było przy psiaku wiek i wielkość. Bo jak sie szuka na szybkiego to niewiadomo. Np. podzielić że te to do 10 kg, itp. itd. A tutaj to duże. Rita coś podobnego proponowała. Wtedy i nam i chętnym bedzie łatwiej wyszukać odpowiedniego psiaka.[/QUOTE] Jestem za... ale by było fajnie jakby któraś malizna znalazła domek.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Szukam kogoś kto zajmuje sie bazarkami, ew. doradcy: [URL="http://img51.imageshack.us/img51/2346/dsc00042w.jpg"]http://img51.imageshack.us/img51/2346/dsc00042w.jpg [/URL] I misio: [URL]http://img31.imageshack.us/img31/1580/dsc00033i.jpg[/URL] i 2 dywaniki: [URL="http://img51.imageshack.us/img51/3403/dsc00035p.jpg%5C"]http://img51.imageshack.us/img51/3403/dsc00035p.jpg[/URL] Niestety zdjęcia robione wieczorem telefonem:) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Może Gucio :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Toluniu moja najdroższa dodaj jeszcze odbiad i kawę :) Obiecane:) A tak na marginesie to moja Aira uwielbia yorkowate cuda - reszty sie boi... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^'][B]Pieniążki [/B][B]dla Bakusi :)[/B] [U][B]lika1771[/B][/U] [B]- 50zł[/B] [U][B]magdola[/B][/U] [B]- 10zł[/B] [U][B]ulka 1108[/B][/U] [B]- 30zł[/B] [U][B]tola^^[/B][/U] [B]- 30zł[/B] (kasa na wyciągnięcie ze schronu) _______________ Razem: 120zł :multi: [U]Czy ktoś jeszcze się dokładał??[/U][/QUOTE] Ja mam parę rzeczy na bazarek, ale muszę najpierw wyprać i wyczyścić...Trzeba napisać na kudłaczach że zberamy... co zostanie to dla innych będzie... -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam w jedno miejsce i dowiedziałam się, że jeśli ta konkretna osoba by sie zdecydowała na Gucia, to mogłoby tak być, że jak sie przyzwyczai to go sobie zostawi, a na razie czekamy na decyzję . Oczywiście na DT na ok 2 tyg, a potem ten ktoś sie boi, że jak się przyzwyczai... Acha transport by był bo organizujemy go dla innego kudłaczka na tej trasie... Na razie czekamy, jak dostane wiadomości to się odezwę...