-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Hmmm... to akurat po świętach, bo sterylka była 17. Szkoda, a już myślałam, że będzie "pachnąca " na święta :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Powiedzcie mi kiedy najwcześniej mogłabym wykąpać małą, bo strasznie się iska, drapie, gryzie, szczypie, itp :) Nie chciałabym jej zaszkodzić, ale sądzę, że kąpiel mogłaby jej przynieść ulgę.... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
No właśnie ciekawe co tam u Lenki? Każdy psiak bez "domowego SPA" wygląda jak czupurek :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A ja sie jeszcze nad tym zastanawiam, pan nie pracuje, a jak zacznie pracować albo do innego miasta wyjedzie pracować to wtedy Baka zostanie z babcią ? A Babcia sobie poradzi ? I jeszcze jedno, a jak pan sobie znajdzie dziewczyne/narzeczoną/żonę a potem dzieci będą, to jak potoczą się losy suni ?[/QUOTE] Dlatego się sprawdza domki:) I wypytuje:) Wiem, że jego mama jest bardzo małą też zainteresowana, ale zobaczymy jak się potoczy ta historia....Teoretycznie mam jeszcze jeden domek, ale na razie czekam na kontakt bo nic nie wiem. Poza tym dlatego piszę tu i teraz bo to mój "pierwszy raz" i nie chcę, żeby mała trafiła tam gdzie nie trzeba:):mad: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Gdyby coś to piszcie mi tutaj co się sprawdza i na co zwraca uwagę to jakby mnie ktoś "przeszkolił", to ja bym mogła jeszcze dzisiaj sprawdzić, bo mam czas wolny :) a jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłam..... Chyba że ktoś chce ze mną... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jest sunia malutka (5-6 kg) i młodziutka (1-2 latka) , ale bardzo kudłata. Ja takie lubie najbardziej ;) Śliczna -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Tak, ze Szczecina są jakieś osoby, można poprosić o pomoc. Wizyta przedadopcyjna to bardzo ważna rzecz.[/QUOTE] Znasz kogoś? -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']To Pan czy Państwo ? A czy Bakusia nie za mała na wycieczki do lasu ? Poza tym w lesie psów spuszczać nie wolno, myśliwi mogą nawet niechcący upolować psiaka.[/QUOTE] Ona by tylko na smyczy chodziła i oczywiście trasy w miarę możliwości dla wielkości :) Dlatego Pan się cieszył, że mała bo można na rękach nosić. To młody Pan(ok25 l) i jego babcia. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Pan mieszka z babcią, która jest cały czas w domu, zgodził sie na wizyty przed i po. Umowa będzie podpisana. Pan jest młody, nie pracuje - uczy się. W razie czego w domu jest babcia. Pan by ją chętnie zabrał od razu, widać było w jego oczach takie coś.... Cały czas ją głaskał a ona nie protestowała:evil_lol: Mieszka w bloku, obok Puszczy Bukowej (czyt. lasu), mówił, że często chodzi na dłuższe spacery samotnie i już mu się znudziło bez towarzysza. Z poprzednia sunią, którą dostał od dziadka tez chodził. Wyraźnie był zadowolony, i cieszył się, że Baka jest taka mała, bo będzie mógł ją nosić na rękach:cool3: Brzmi tak pięknie, że aż nieprawdziwie. Jego mama też nie może się doczekać kiedy zobaczy Bakusię, w razie czego jest kilka osób, które zajmą się nią w czasie dluższej nieobecności.... Cos jeszcze? Prześwietliłam faceta na RTG:diabloti::diabloti::diabloti: Fajnie by było jakby maleńka poszła do kochającego domu na Gwiazdkę :loveu: I Pan był bardzo zadowolony że jest wysterylizowana..... a może by tak powiedzieć, żeby wpłacił jakis grosik na kudłacze za Bakę?:diabloti::diabloti::diabloti: -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='lena13']Spokojnie, zadzwonią, nadajesz się po 30 będzie lepiej, pomyśl że on ma dom jest kochany, a w Twoim domu jest miejsce na następnego psa w potrzebie, którego przygotujesz do nowego życia i znów będziesz płakać jak pojedzie i po raz kolejny weźmiesz psiaka bo kto odważył się raz z tego zrezygnować już nie potrafi bo to jest jak narkotyk.[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie, bo mnie TZ udusi ;) Ale ja już mam takie dziwne uczucie w piersi, bo znalazłam idealny domek. I sama sobie wmawiam, że to za szybko, i że wcale nie jest idealny.... Płakac mi się już chce a sunia jeszcze u mnie i nic nie jest przesądzone ani dogadane.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czy jest gdzieś jakaś bida podobna do Baki? Mogłabym w razie czego podsunąć propozycje chętnym, gdyby moja niunia znalazła domek :) Taka max do 5-6 kg! A Frytka jaka jest? Gdzies ją widziałam i nie mogę znaleźć.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dziewczynki... Chyba znalazłam dla Bakusi idealny domek... I tak strasznie się boję ją oddać.... W każdym bądź razie byłabym w kontakcie z tym domkiem. Sunia chodziłaby na częste wycieczki do lasu, nie siedziałaby w domu sama. W domu była już sunia taka mała, ale dwa lata temu odeszła za TM ze starości. Państwo strasznie przeżyli to zwłaszcza, że jak ją wzięli to miała 8 lat(!). Umówiłam się z tym młodym Panem, i Bakusia najpierw go obszczekała, obwarczała a potem zaczęła sie przytulać i (UWAGA) skakać na niego i merdać ogonkiem :) Jakos tak dziwnie się czuję.................Pan nie szukała psa, trafił na Bakę przypadkiem i powiedział, że takiego psa szukał(nie szukał na siłę) i miałby w końcu towarzystwo do spacerów, bo samemu juz mu smutno. A Bakunia strasznie mu się podobała.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Jeśli wszystko dobrze zrobiłam i nic nie pomieszałam to tu powinno byc moje ulubione zdjęcie: [URL]http://img695.imageshack.us/img695/4669/baka003.jpg[/URL] Udało się:) Resztę fotek wstawi Tola^^ I chciałam dodać, że Baka to "śpiewaczka". Jak Aira bawiła się piszczącą zabawką to Baka "śpiewała":cool3: Dom wariatów:diabloti: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ale ostatnio jakoś tak miło. Gucio ma dom, Baka nie marznie, Frytka w domu.... I jeszcze jakieś chyba też były, ale nie pamiętam:oops: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Po krótkiej obserwacji wydaje mi się, że Bakusia powinna trafić do domu gdzie będzie jedynym psem. Jest strasznym pieszczochem, mogłaby cały czas sie przytulać, niestety w takim przypadku jak u mnie dwa psy konkurują kogo mam pogłaskać i obydwa dostaja po równo, co wg nich jest dla każdego za mało......I panuje zasada, kto pierwszy ten lepszy... Baka juz upodobała sobie moja córcię;) Śpi z nią, leży na jej tapczanie przebywa w jej pokoju i chodzi za nią :) Nadaje się do dzieci (Baka). Pewnie pisze chaotycznie, ale chciałabym tyle napisać, że mi sie wszystko kiełbasi.... Dodam, że Bakusia poza jednym przypadkiem w pierwszy dzień to ślicznie załatwia się na dworze w przeciwieństwie do mojej Airy, która wczoraj złośliwie zrobiła siooo i kooo w domu ! -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Super!!!!!!!!:loveu::multi::multi::multi: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam do domu po pracy, wchodzę do domu a Baka leży u Oli (mojej córci) na kanapie, tzn spała z nią dopóki ja nie przyszłam :) a teraz śpi przy moich nogach. Trzeba jej dzielić jedzenie bo by jadła i jadła, a muszę jej dawać stopniowo więcej. Rana jej już chyba nie boli, jutro w dzień zobaczę jak się goi... Czy mógłby mi ktoś napisać na PW jak wyglądaja wizyty "przed" i "po"? Na co zwracać uwagę, o co pytać? Jak wygląda umowa adopcyjna? A może jest ktoś z moich okolic??? Mam jedną Panią chętną na Bakusię, nawet jej nie widziała, a już chciała po nia przyjechać,. Dzwoniła do mnie już dwa razy...Powiedziałam jej że to nie jest takie proste i zgodziła się na wizyty... Powiedziałam, że bym ją odwiedzała czasami i że za żadne skarby nie pozwolę, "żeby źle trafiła". I że musi trochę na nią "poczekać"... Pani powiedziała, że pies przecież nie jest zabawką i nie odda jej nigdy... Pomóżcie co dalej... A jak wyszłam z domu do pracy (w domu była Ola i babcia) to słyszałam jak Baka piszczy, a na spacerze zrobiła się "groźna" do innych psów:crazyeye:. Juro porobie zdjęcia w dzień:) Aha I uwielbia się przytulać:loveu: Taka przytulanka........ -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dostaje odmierzone porcje:) Nie daję jej za dużo bo domyślam się że mało jadła ostatnio, ale o malutku będę zwiększała porcje. Wczoraj wieczorem dostała parę suchych kulek , dzisiaj rano też, i gotuję im kurczaka z marchewką i odrobiną ryżu:) OOOOOOOOOOoooooodziewczyny zaczęły się bawić!!!!!!!!!!!!! W tym momencie..... Na razie delikatnie to chyba dobry znak :razz: i na łóżku z pościelą, bo na podłodze za twardo......:evil_lol: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Na razie nie robiłam fotek, bo mała prawie cały czas śpi, zrobiła siooona dywan po dwóch godzinach od spaceru i "wychowuje" moja Airę, pewnie jest za bardzo nachalna bo dostała po uszach ;) (Aira dostała od Baki, a nie Baka od nas) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ale Baka chyba nie chodzi na spacerki bez smyczy ?[/QUOTE] Chyba żartujecie? Oczywiście, że nie!!!:crazyeye: Na flexi, dlatego ma swobodę ruchu, ale chyba jej przyzwyczajać nie będę... Z minuty na minutę robi się coraz fajniejsza. jak poprzednio weszłam na neta to ukradła mi kanapkę ze stołu!Zjadła szynkę, zlizała masełko a reszta sobie leżała. Teraz już wiem, że na stole i na wysokości mniejszej niż 1,5 metra nic nie może leżeć... i zgodzę się z tym, że Bakusia nie przepada za mężczyznami, ale da sie to obejść smakołykami i słodkimi słówkami... Najpierw chciała zjeśc mojego TZ jak wrócił z pracy, ale przekonał ja do siebie i dała się wymiziać... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Aha i proponuję zmienić tytuł wątku;) bo Baka juz bezpieczna i nam nie zamarznie, no chyba że na balkon ją wygonię :diabloti::diabloti::diabloti:. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Tak, kąpać nie wolno po sterylce. Można umyć tylko gąbką, nie zamaczając rany[/QUOTE] Spokojnie;) Napisałam, że nie mogę się doczekać :))) Wyszłam na chwilę do sklepu, wracam a Bakusia merda ogonkiem. Byłyśmy we trzy na spacerku...i chyba nie będę jej przyzwyczajać do flexi bo zapierdzielała i nie straszny jej żaden pies. Nawet chciała pobiec do nowofunlanda olbrzyma:) Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne:) Fajnie było poznać anę i Tolę :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że Baka ma domieszkę krwi Norwich teriera..... a prawie idealna jest jak Cairn terier, chociaż do przerośniętego yorka też jest podobieństwo....;)W każdym razie terier :) który teraz śpi na kanapie....... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Wiem właśnie :) Nie mogę się doczekac kąpieli... Nowi właściciele będą mieli się czym chwalić :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bakusia dopiero teraz postawiła ogon... zobaczymy jak się zaklimatyzuje, bo na razie powarkuje i lekko złapała zębami córcię ale to chyba przez stres, bo jest w centrum zainteresowania ;) Dziewczyny między 17 a 18 powinny dotrzeć do domu to ana pewnie wstawi zdjęcia bo ja nie umiem wstawiać:oops: Apetyt jej w każdym razie dopisuje :evil_lol: