-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Ja mam fuchę dla Baronka... wynajmujcie go na sesje foto młodym gniewnym - szpanerom z blokowisk, niech sobie zrobią zdjęcie z amstaffem na naszą klasę, zamiast kupować sobie szczeniaka z pseudo, źle go wychować i psuć opinię rasie :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] oooooo....jestem za!! -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Bo to wielka kooooooopa jest dla mnie juz....tez myslalam, ze nie przyjmuja zrzeczonych.... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] wścibskich sąsiadów? :evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti: :[/QUOTE] ja mam, ja mam sąsiadke! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooo tu cię złapałam, a mi to trzeciego karzesz zostawiać :lol:[/QUOTE] no baaaardzo smieszne :D -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']I będziesz miała jednego psa, zamiast trzech :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] bo zje moje dwa !!! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']co? moją etnę tez chcesz? [SIZE=4][B]wiem! [/B][/SIZE][B]damy ci baronka![/B]:jumpie::laugh2_2::jumpie:[/QUOTE] moja miłosc... [CENTER] [CENTER][FONT=verdana][B]Baron[/B][/FONT] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cus/e_1_42.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [/CENTER] ....... wredota z Ciebie!:diabloti: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
oj tak........... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Już widzę miny naszych TZów :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] oplułam monitor....hahaha.....:D -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']magdola, mało astków do adopcji?:cool3::cool3::cool3:znajdziemy ci jak chcesz jakąś fajną sunię:lol: co ty na to?:razz:[/QUOTE] na wymiane chetnie:) bo 3 psy to w domu o 4 za duzo :D a moze chcesz sie 'wymienic'?:diabloti::diabloti::diabloti: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ludzie sie boja stereotypow.... kazdy tylko okami przewraca jak pokazuje fotki takich psow....masakra... -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak magdola wyslala 'porzadnego' sms-a to i fotki beda :D -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']I to jednojajowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .[/QUOTE] to co? wymiana?:cool3::cool3::cool3: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nooo/......ale nie tak jak moja Lizi....MOJA! TYLKO MOJA! -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
fergilka nie daj sie! -
[U][B]18go kwietnia najprawdopodobniej znow bedzie dr Garncarz-bad.oczu i jego zona-bad.serca.chetni musieliby zglaszc sie jak najszybciej.badz to mailowo do mnie badz na tel.503196107 [/B][/U] Lecznica na Parkowej
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola'] Innych domów brak; mialam 2 tel ze Szczecina, ale ludzie zrezygnowali, jak uslyszeli, ze sunia jest Zamosciu. [/QUOTE] shit !!!!!!..... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
będzie kidnaping:D albo podmiana..... [url]http://img256.imageshack.us/img256/1629/obraz257n.jpg[/url] = [url]http://img709.imageshack.us/img709/6922/baka262092233.jpg[/url] normalnie jak bliźniaczki :D