-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
odnosnie tego terminu u fryzjera to sprobuje pomoc.... kolo mnie jest nowo otwarty salon, tylko musze wiedziec dokladnie... -
huuuuu.....napiecie opadlo, a jak wrazenia??
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajny co?:bigcool::cunao: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i zabawa z winogronem, ktory został skradziony: [video=youtube;an-TIy-ntvo]http://www.youtube.com/watch?v=an-TIy-ntvo[/video] -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a oto młodziutka Liza: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ooooo i bródkę ma białą, jak w mleku zamoczoną!:loveu: Jak Miśka! No, widać szczekaczki tak mają, że szczekają, jak się można potem za kolana schować..;)[/QUOTE] Skąd ja to znam........:D -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Lady niestety nadal nie dogaduje się z moją suczką.Wczoraj wystartowała do niej z zębami.Myślę,że w przyszłym domku nasza dama powinna być jedynym psiakiem.Lady jest zazdrosna i okazuje to w sposób niewybredny.[/QUOTE] oooool......piekna, ale "bestia"......humorzasta dama :) -
ojojoj....kciuki zacisniete
-
Szczecin - 8 miesięczny anioł nie pies ma dom :)
magdola replied to MagdaNS's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaNS']No i w tym problem - młody kumpluje się z drugim młodym, któremu musimy na gwałt znaleźć dom, bo inaczej pierwszy młody go nie puści, a my będziemy robić zbiórkę na karmę :) Nie ma go nawet gdzie na stałe zakwaterować w domu, bo korytarz okupuje domownik Łatek, a siostra ma silną alergię m.in na psa i astmę na tym podłożu :([/QUOTE] ach.....szkoda..... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze nie ;) ale tak na serio to nagusy trzeba kremowac :) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
suuuuuper:D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
opalam sie: -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
poznałam amanta...jest grzeczniusi, i caly czas podstawia łepek do miziania. Jest arcywesoły i taki milusi...uwielbia jezdzic autem....mógłby w nim zamieszkac ;) i dowiedzialam sie, ze z dnia na dzien jest bardziej obojetny do innych psow. reszte niech pisza nowe wlascicielki:) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/706/baka262092258.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6923/baka262092259.jpg[/IMG] i w aucie: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2555/baka262092260.jpg[/IMG] -
czekamy na fotki....berety tez pooglądam....:diabloti:
- 78403 replies
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
No i co się gapisz? :D [url]http://img18.imageshack.us/img18/8282/obraz256gi.jpg[/url] -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']A jaki milutki :megagrin:[/QUOTE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif[/IMG][/URL].......... -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Jakim piękny sznup!!![/QUOTE] Nie pisac jeszcze! :D Juz mozna podziwiac :loveu::loveu::loveu::diabloti: -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
z ciotką Dorotką;) : [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/152/obraz142h.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1425/obraz146y.jpg[/IMG] koniec ;) CUDO !!!!! -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zaraz zdjecia beda.... [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9052/obraz130pd.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6206/obraz131n.jpg[/IMG] z ciocią Martą: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5736/obraz135o.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3562/obraz141.jpg[/IMG] -
[quote name='migdalena']Ok.trzymamy za słowo;)O sterylce dowiem się już w środę,a transport...?[/QUOTE] dokladniej chodzilo mi o to, zeby napisac, ze sunia jest spoza Sz-na i czy byłby mozliwy transport dla 'zdesperowanego' nowego potencjalnego wlasciciela :D niekoniecznie free;)