Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. Widzę, że Lucky ma się świetnie. Fajne zdjęcia. Pozdrowienia. :)
  2. Poznajemy też nowych kolegów. Kolega to czarny labek o wdzięcznym imieniu Wedel.
  3. Sambusiu, szukaj domku dziewczyno. :)
  4. Witam całe towarzystwo - czworo- i dwunożne. Piękne to Twoje towarzystwo Tłamsiku, dawno nie byłam i przeleciałam jeszcze raz przez wątek, aby oczy napaść pięknymi widokami. Pozdrawiam pięknie. Wymiziaj ode mnie cały zwierzyniec. :)
  5. Mili, dzięki za fotki :). No piękna jest dziewczynka, taka delikatna. Trzymam kciuki najmocniej jak się da, aby to był najlepszy domek dla Saruni, tak bardzo jej się to należy. :) Zdróweczka dla Nadisia i bardzo proszę wymiziaj go ode mnie. :)
  6. Rzeczywiście fantastyczny pies! Oby innym też trafiły się takie domki. :)
  7. Cudna dziewczynka, taka delikatna i urocza, a i facecik niczego sobie. :)
  8. Wspaniałe dziewczynki i zdjęcia piękne. Dlaczego nikt nie chce takiej kochanej suni? Sambuniu, pokazuj się, szukaj domku. :)
  9. Wspaniałe wieści o Bigusiu, więcej takich. Trzymaj się chłopaku. :)
  10. I Azulkę pokazujemy, do góry. :)
  11. I ja pokazuję chłopaka, do góry, na pierwszą. :)
  12. Biedna Sarunia, oby ten domek był tym właściwym i z Jej człowiekiem. Też trzymam kciuki. :)
  13. Cieszę się, że podróż szczęśliwie się zakończyła i psiaki już na miejscu. :)
  14. Też dopraszam się fotek szczęściarza. :)
  15. Zabawy z Zulą i koleżanką haszczanką Desti Kota-Psota pudełkowa panna
  16. Szkoda Noreczki, biedna mała. Przyzwyczajona była do ruchu, gwaru i innych stworzeń - dwu- i czworonożnych, a tu zostaje sama na kilka godzin.
  17. Jestem też u Azy. :)
  18. Dotarłam i ja na wątek Barta i zapisuję sobie. :)
  19. Moja deklaracja też poszła już na Azę i Barta.
  20. I ode mnie mizianka dla Sarci i Nadisia i zdrowia, zdrowia, zdrowia. :)
  21. Trzymam kciuki za Szilkę i jej nowy dom, niech wszystkim ułoży się w nim jak najlepiej. :)
  22. [quote name='gallegro']Jeśli chcesz, abym przestał Ci wierzyć w cokolwiek ;), napisz jeszcze, że również same psiaki w niej uczestniczyły, choćby na dziedzińcu :crazyeye:. Jeśli jednak tworzone są podobne precedensy, to nam "wieśniakom" daje to potężny oręż do ręki w walce z wszechobecnym ciemnogrodem.[/QUOTE] Potwierdzam i ja, w Białymstoku, a konkretnie w Choroszczy pod Białymstokiem co roku od 11 lat odbywa się taka msza, oto link: [URL]http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/ciekawostki/id/68047[/URL]
×
×
  • Create New...