[quote name='gallegro']Jeśli chcesz, abym przestał Ci wierzyć w cokolwiek ;), napisz jeszcze, że również same psiaki w niej uczestniczyły, choćby na dziedzińcu :crazyeye:.
Jeśli jednak tworzone są podobne precedensy, to nam "wieśniakom" daje to potężny oręż do ręki w walce z wszechobecnym ciemnogrodem.[/QUOTE]
Potwierdzam i ja, w Białymstoku, a konkretnie w Choroszczy pod Białymstokiem co roku od 11 lat odbywa się taka msza, oto link: [URL]http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/ciekawostki/id/68047[/URL]