I ja trzymam kciuki z nadzieją, że moc przekonywania będzie wielka i TZ ulegnie. :) A jeszcze lepiej by było, gdyby myślał, że to jego własny pomysł. :evil_lol:
Buziaki dla Bigusia ode mnie i moich dziewczyn też. Bigu jesteś naprawdę wielki, chylę czoła i podziwiam Twoją wolę życia. Pozdrowienia dla całej Furciaczkowej wielkiej rodzinki - wszystkich dwu- i czworonożnych. :)
Ciasteczka cioci Alli wszystkie psiule kochają! :) Jak dobrze widzieć spokojny pyś Bigusia, wspaniały chłopak. Buziaki i mizianka dla Bigusia i całej ferajny Furciaczkowej. :)
Tajga do domu!!! Jak to możliwe, że taki wspaniały pies nie znalazł jeszcze swojego człowieka? Normalnie jakąś akcję chyba zacznę w Białymstoku robić - moją Sabinkę pokazywać ludziom i pytać czy bliźniaczki nie chcą pokochać i dać jej domu. :) Jak idę z Sabiną, to większość ludzi zachwyca się, że taka piękna i przytulasta.
Dziewczynka śliczna, ale chudziutka. Coraz gorzej znoszę złe wieści. Dzisiejsza wiadomość o Lali Krzyśka rozkleiła mnie. W pracy jakoś się trzymałam, ale w domu, jak weszłam na wątki, rozryczałam się z chole.rnej bezsilności.