Nie wiem co napisać, jestem przerażona bezdusznością tak zwanych "ludzi". Bo przecież to nie są ludzie w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie ma w nich odrobiny człowieczeństwa, jest tylko okrucieństwo. W takich chwilach nasuwa mi się jedno, że człowiek to nie brzmi dumnie, niestety. :-(
Żyj pieseczku, znajdź w sobie chęć do życia. Nie odchodź w przekonaniu, że człowiek to tylko zło. Zostań z nami, żeby przekonać się, że są też inni, którzy potrafią kochać i bronić słabszych. :loveu: