-
Posts
10631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magolek
-
Dobre wieści bardzo mile widziane, :) Chyba naprawdę można odetchnąć i cieszyć się, że będzie już wszystko dobrze. Co do rzeczy zostawianych na wierzchu - moje psy nie ruszają niczego (no, poza bieżnikiem wełnianym, który ostatnio ściągnęły ze stołu i wygryzły w nim dziurę wielkości dobrej pięści). Ale moja kotka, tylko kiedy nie ma nas w domu, znaczy wszystko co leży na fotelach (ubrania), buty, kapcie stojące na podłodze, psie poduszki na ich posłaniach. Nie mam pojęcia o co jej chodzi, to chyba na tle nerwowym, tak jakby nie chciała zostawać sama w domu. Moich domowników nauczyło to tylko jednego - chowania butów do szafki, ale już ciuchów w swoich pokojach - niestety nie. Zmądrzyli się i zamykają drzwi zamiast pochować ciuchy.
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Mizianka dla wszystkich psiaków i powodzenia na wystawie. :) -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
Magolek replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Zaglądamy tu i cieszymy się razem z Tobą, bo piszesz to co myślisz, od serca, bez fajerwerków, achów i ochów, prawdziwie po prostu. Zdjęcia cudne. A najlepszy - Murzynek-ratownik. :) -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Maryna, wielkie dzięki :loveu:, kiedyś marzyłam o domu dla samego domu. Teraz, kiedy zwierza wybrały mnie sobie za pańcię potrzebuję głównie ogrodu do biegania dla nich. No i do bloku też więcej zwierzaków nie bardzo mogę wziąć, to byłby dla nich dyskomfort. Uważam, że lepiej zapewnić dobre warunki mniejszej ilości, móc się nimi lepiej zająć i nacieszyć wzajemnie, niż wielką sforą i tylko je karmić i na spacery wyprowadzać. Teraz mam komfortową sytuację, bo 2 psy mogą być cały czas ze mną, nie muszą zostawać same w mieszkaniu, ale przy jeszcze jednym psie nie wchodziłoby to w rachubę. W swoim domu z ogrodem są inne warunki. @_Dunaj_, Ty i tak masz już niezłą sforę. :loveu: -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
Magolek replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Wspaniały wątek. :loveu: Trafiłam tu całkiem przypadkowo, a tak mnie wciągnęło, że przeczytałam wszystko, od początku do końca. Bardzo potrzebne są takie wątki i historie zwyczajnych-niezwyczajnych zwierzaków i ludzi. Niby nic nadzwyczajnego - codzienne życie w stadzie zwierzo-ludzkim, ale opowiedziane z humorem i przede wszystkim z miłością, którą nie tylko widać na zdjęciach, ale można wyczytać między wierszami. Nasza pomoc jest konieczna - tym potrzebującym i niechcianym i o tym głównie na dogomanii się pisze, ale jakże miło jest dla odmiany poczytać o [B]już [/B]chcianych i kochanych, naszych pieszczochach. Piękne dzięki Tłamsiku, że chciało Ci się podzielić z nami Twoją radością. :loveu: -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Trochę szkoda, że ludzie nie ten tego, ale lepiej teraz, niż mieliby dziewczynkę, choćby nieświadomie, traktować nie tak jak się należy. Gdybym miała dom z ogrodem to nie zastanawiałabym się ani chwili. Tajga z Sabinką byłyby jak bliźniaczki. :) -
Ja też zakręcona byłam przez ostatnie dni, dopiero oddech łapię. Jak tam piesiule się mają? :)
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści. Też bardzo się cieszę, że chłopak tak dobrze się zaaklimatyzował. Tu widać, co to znaczy normalny dom i odpowiednie traktowanie, a do tego jeszcze takie fantastyczne towarzystwo. Zdjęcia cudne. :) -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
Magolek replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Pewnie nie tacy źli, tylko nieświadomi potrzeb takich zwierząt. Sabinka w locie Podgryzanie Zuli Zmęczyłam się -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, takie dobre wieści przed nocką. :) Niech mu się wiedzie. :) Dla mnie dogi też są po prostu duże, ale ciekawa jestem co myśli moja kotka jak Sabinka nad nią staje? :) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Lucky już jedzie. Czekam i ja na wieści. -
Tak mi przykro Atko. Dla Łapka [*] [*] [*].
-
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki za domek Tajgi i za kociaka. :) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Magolek replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Fajnie czytać o takich normalnych zachowaniach psa, o radości. Też trzymam mocno kciuki za wspaniały dom dla Sambuni. :) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Też trzymam kciuki i będę zaglądać. -
Tak jest, teraz będzie coraz lepiej. :)
-
Och, Atko, nie puszczamy kciuków; jesteśmy z nim, ale i z Tobą. Tak ciężko jest patrzeć na cierpienie kogoś bliskiego, a jeszcze trudniej na maluszka. Trzymaj się kochanie. :)
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Magolek replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
I tutaj dobre wieści przed snem. Oby to byli ci właściwi, którzy pokochają sunię. :) -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to ci właściwi. Też trzymam kciuki. :) -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Magolek replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki, żeby to byli właściwi ludzie. -
I moje też zaciśnięte, i pozytywne myśli i życzenia im wysyłam ciągle. Tyle życzliwości od cioteczek i opieka Szami i Atki muszą dać dobre efekty. :)
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Magolek replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']Therion to już staruszek jest ;) a Rita (czarna z pod płyt betonowych) w niedzielę pojechała do DS. Samba buziaki Wam przesyła: Oby i Sambusia szybko domek znalazła i swojego ludzia. :)