-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wierzę w region...ma już na tablicy ponad 50 wyświetleń, jak do tygodnia nie będzie odzewu to pójdziemy w Polskę ;) -
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Aj em :) mam ndzieje, że to będzie jeden z tych naszych jednostronicowych wątków ;) robię dziś mu ogłoszonka w każdej wolnej chwili ;) -
jakby miało byc -15 to mozna go na noc wrzucić do tego boksu z budą, trudno , najwyżej ja napocznie, bo całej zjeśc nie da rady przez jedna noc, co do sraczki...zawsze wiem jak zbieram kupy która jest Elvisa, jest w niej milion drzazg myślałam, że jak jest dużo słomy to można by mu było tam wrzucić jej bardzo dużo, żeby sie zagrzebał, ale to też nie za bardzo go ogrzeje....no kosmos z tym głupkiem:shake:
-
[quote name='karolciasz28']Dziewczyny jak Wilma do innych psów? Zgadza się z nimi no nie? Bo na zdjęciach z Mikim szaleje ;).[/QUOTE] Karolciu Wilma wycięła mi dziś niezły numer, potrafi spryciula nosem podnosic zamknięcia bramek, to, że tą na zewnątrz to wiem, zawiązałam sznurkiem, ale jeszcze wewnętrzną, z którą ja mam problem też otworzyła, wychodze z kanciapy, a na wspólnym wybiegu: Wilma , Kaja, Debi, Terry i MIki...krew mi z mózgu odpłynęła, ale udało sie bez rozlewu krwi rozparcelowac towarzystwo po boksach, mam wrażenie, że Wilma jednak zgodliwa jest ;)
-
Super, że jest wreszcie słoma, bo katastrofa z tym była.... Dziewczyny zrobiły niezłą akcję z tą zbiórką, pochwała im sie należy, tymi rzeczami co zebrały to z kolei zapakowałyśmy całe moje auto, więc kocy mamy full, poduchy, kołdry. jak kto ma siłę i wolną chwilkę to poprosze o kilka ogłoszonek Homera z kontaktem na mnie. Tekst prosty , ale myślę, że on na "urodę " pójdzie ;) [I]Homer to przesłodkie psie dziecko, własnie skończył 4 miesiące, już teraz jest spory, więc urośnie na pewno na dużego psa. Jest rezolutnym, wpatrzonym w człowieka psiakiem. Pełen radości, gotowości do nauki, łagodny i przyjacielski słodziak spędza całe dnie zamknięty w boksie, w samotności, na mrozie...Pilnie szukamy dla tego młodziaka odpowiedzialnego domku. Homer zachowuje w boksie czystość, jest posłuszny, dogaduję sie z innymi psiakami, uwielbia zabawy z piłką i spacery. Każdy kolejny dzień w schronisku jest dla niego prawdziwą katastrofą. Przebywa w przytulisku W Boguchwale pod Rzeszowem, jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Kontakt 727 906 679[/I]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jeny Flo współczuję, to Beza u nas strasznie nie lubi kąpieli, ile ja się z nią umorduję zawsze, a co dopiero takie tybetaniszcze:shake::lol: Figuś Ty chora??, czy klientów nie ogarniacie?....faktycznie w tym roku jest jakas masakra, a jeszcze media podgrzewaja atmosferę, co mnie strasznie wkurza:shake: -
Karolciu tego już nikt nie ogarnia, to żyje swoim życiem.... :D Tak mna powaznie, pamiętacie, jak u nas po 5, 6 psiaków było, byłysmy w stanie każdego dopieścić, skupić się na każdym, zaksymalizować wysiłki na szukanie domu, a teraz jest dwa razy więcej psiaków, a jak szczeniakami dowali to już wogóle, rąk do pracy wciąż tyle samo....na prawdę chwilami łapiemy doły, ale co zrobić trzeba się dostosowywać do sytuacji ;)
-
Karolciu ja ją sprawdzałam tylko z Terrym i Mikim i się zgadza, trochę strach eksperymentować , bo to jednak duży pies, w razie jakiejś "jatki" mogłoby się krwawo skończyć i strach rozdzielać ...myślę, że jest duża szansa , że z samcami raczej wszystkimi sie zgadza ;) Co do suk nie wiem, czasem wydziera japę na szalejącą Majkę, ale może to po to, aby sie ogarnęła :) :D
-
Na prawdę u nas wypiękniała, była taka śmierdząca, ze sterczącą przerzedzoną sierścia, teraz połysk, miękkośc, sama przyjemnośc ja głaskać, wogóle jest taką dystyngowaną damą, grzecznie czeka w kojcu na michę, nie rzuca sie na żarcie, pomalutku sobie ząbkami wszystko wygryza, nie awanturuje sie na inne kundle, w boksie porządek i czysto ,ktoś będzie miał z niej więlką pociechę, tylko niech sie odezwie ten ktoś....
-
Sytuacja jest dobra, Wilma chyba zakańcza cieczke, jest przekochna, grzeczna sunią, tylko dom potrzebny na gwałt dzis poszalała z Mikim po wybiegu [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/ZimoweWariactwo[/url]
-
:loveu::loveu::multi::multi:Super
-
jak nie ma błocka i spadnie troche sniegu, to psiaki dostają głupawki, oczywiście nie wszystkie, stały zestaw Elvis + Majka+ Maczo ma głupawkę zawsze, ale np. zrównoważona Wilma zakochany w niej Miki poszaleli dziś razem po śniegu chyba po raz pierwszy [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/ZimoweWariactwo[/url]
-
A nasz Homciu dalej tkwi za kratami, szkoda go, tydzień juz minał i nikt go nie szuka, są też w Boguchwale plakaty rozwieszone.....może by tak juz pomalutku zacząć go ogłaszać..marnuje sie psisko, widac, że chce sie uczyc i być przy człowieku, warto byłoby, aby ktoś fajny " z głową" się nim już zajął.. [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8995/dscf2312w.jpg[/IMG]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No a gdzie mógłby sie królik usadowić, ponoc króliki lubię tę czynność :D Foka, fajna, wsadziłam tylko na minute, a ona trzymała ciepło bardzo długo, na pewno do chwili kiedy zasnęłam :D Paćka znow spała ponad 12 godzin, lecimy teraz do żłoba, a ja do przytuliska...na szczęście dziś zawieje i zamiecie śnieżne odpuściły :) Wczoraj mieli w żłobku zajęcia muzyczne, pani miała gitarę i dzieciom grała, szkoda, że ja tego nie widzę...ciekawe co dziś, bo codziennie są jakieś inne zajęcia tematyczne... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A narobiłaś mi smaka, wkładam fokę do mikrofali i idę się grzać do wyrka, dobranoc!! :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike nie panikuj, daj mu spokój przez kilka dni i zaatakuj po weekendzie, będzie dobrze ;) Nie używałam na razie foczki jako termoforka, chociaż mikrofalę juz mam, ale spróbuję, pewnie koty polubią foczki :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a foczkę z twojego bazarku poznajesz? :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
długie i nudne zimowe wieczory : [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1091/dscf2300u.jpg[/IMG] i zbliżenie drugiego planu: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9246/dscf2296br.jpg[/IMG] -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
majuska replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, nie posiadam obecnie płynności finansowej, więc się troche opóźniłam z deklaracjami, wpłaciłam 40 zł, to chyba za grudzień i za styczeń, potwierdźcie, że dobrze myślę ;) -
[quote name='GuniaP'][B]W dniu 27-12-2012 Boguchwała, zaginął pies rasy seter irlandzki. Wabi się Cezar, bardzo słabo widzi, wiek 10 lat. Przyjazny,nie groźny. kontakt tel. 504282147 [/B][/QUOTE] Ci państwo byli w gabinecie i zgłaszali zaginięcie....póki co nic nie wiadomo. Na wątku Mukiego wkleiłam jego dzisiejsze fotki, które można na FB wrzucić.
-
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1760/dscf2284i.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6364/dscf2287n.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8069/dscf2290.jpg[/IMG]