Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Do nas jeszcze nie doszedł ten deszcz.... Dziewczyny czy Wy tez macie straszne smaki na słodkie ?? mi juz troche przeszło, właściwie całkiem mi przeszło, ale jak intensywnie karmiłam, to musiałam żreć słodkie, no musiałam i koniec, wpierniczałam mnóstwo jogurtów i biszkoptów,ciaqsteczek owsianych,czekolade tylko sobie odpuszczałam bo Paćkę uczulała, ale po prostu miałam ślinotok na słodkie, na szczęście juz mam z tym spokój :) Paćka uwielbia się bawić z suczami, walają się we trzy po łóżku, a ja boki zrywam, Maja jest bardzo tolerancyjna, a Beza jak akurat chce spać, to nie ma za bardzo weny i zawarczała raz na Paćkę..będziem chyba budkę i łańcuch szykować....Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie nie mieć psów, podczas gdy moje dziecię uczy się samodzielnie jeść i podłoga wokół krzesełka do karmienia to jedna wielka sodoma i gomora :D Jadę jutro na trzydniowy kurs asystenta kynoterapii, będę wracać co prawda na spanie do domu, ale cały dzionek, łącznie z kąpielą tatuś będzie musiał sam ogarnąć...zobaczymy jak to przeżyją :D:D
  2. Beciu jest napisane, że wysterylizowana ;)
  3. Ale nie rozpacza jakoś strasznie po dzieciakach??
  4. Dziś widziałam się z Justynką, mówiła, że Minni jest po tym zabiegu "jak nowy pies" . To w takim razie tylko jeszcze nam potrzebny do pełni szczęścia "nowy dom" no ale to wszystko w zasięgu już :)
  5. To chyba będzie lepiej na adres gabinetu weterynaryjnego Justynki, bo w przytulisku przez większośc dnia nikogo nie ma.
  6. Może na FB spróbować, jak z Minni , chociaz wiadomo, Dingo większy, szanse mniejsze, ale nie zerowe ;)
  7. Karolciu odrobinke zmodyfikowany tekst z pierwszego postu i jedziemy...:) [B]Kesza to wspaniała, przepiękna , około 2-letnia sunia. Jest niezwykle mądra i pojętna, pięknie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. Bedzie wspaniałym towarzyszem dla rodzin z dziećmi, gdyż jest niezwykle delikatna względem nich i łagodna. Kesza ma wspaniały charakter, jest całuśna, bardzo towarzyska i wpatrzona w człowieka. Szukamy dla niej domu z ogrodem i możliwością przebywania w domu ze względu na jej zrównoważony charakter i potrzebę bliskiego kontaktu z człowiekiem. Sunia jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, oraz wysterylizowana. Przebywa w przytulisku w Boguchwale. Nie wydajemy psów do kojców, ani na łańcuch, przeprowadzamy wizyty przedopcyjne.[/B] Myślę, że ten ostatni dopisek w przypadku Keszy jest potrzebny aby zaoszczędzić sobie dzwoniących "oszołomów" ;)
  8. dziewczyneczki tu jest link do poprzedniej edycji plakatów produkcji Dzikej Figi, niestety niektóre mordki już nieaktualne no i brak tych nowszych psiaków: [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/PLAKATYULOTKIETC[/url]
  9. ten miś mnie "rozwalił" Figuś :D
  10. Trzymam dziś kciuki za pomyślny zabieg
  11. No co tu tak cichutko??? U nas wyszły 3 zęby, czekamy jeszcze na kolejne 2 i może da chwilę odpocząć. Zaglądnęlam na onet, a tu na głównej stronie nius dnia....nius, niusem, ale patrzcie co z tego wózeczka wypadło oprócz bachora:D:D [url]http://dziecko.onet.pl/1945,1,1,mloda_gwiazda_upuscila_dziecko_na_ulicy,galeria.html[/url]
  12. Ja se moje kundle podaruję, wystarczy bachor:eviltong: Asiu na prawdę bardzo ładna fura:p
  13. [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3148/stylowiplfotografiafoto.jpg[/IMG]
  14. Jestem w szoku jaki Maks już duży, strasznie ten czas leci, śliczny chłopaczek :) Matka z synem na tle nowej fury bomba :D Co to za fura, bo ja się nie znam? Ja też oczywiście się dostosuję, czy przyjeżdżamy tylko z bachorami czy targamy również ze sobą psy ? :D Asiu jak długo Adam się z tym zlotem "godził " ?? :D
  15. [quote name='Becia66']wczoraj Kesza miała sterylke więc może wstrzymajmy sie parę dni. Zresztą najpierw należy skontaktować sie z ludźmi którzy ją wcześniej oglądali i spytać czy nadal są nia zainteresowani bo to wydaje się b.dobry domek.[/QUOTE] No a co z tym domkiem??? nieaktualne ? ktoś rozmawiał ?
  16. No Andzike, wg mnie niesprawiedliwe byłoby gdybyś posiadała 2 zupełnie bezproblemowe, besmyczowe, kochane i w pełni przewidywalne suczki...a miej tak jak ja ja np., a co :D A jak reakcja na "dziada" z dużą szeleszczącą torbą??...bo u mnie do zagryzienia jest :D
  17. Dziś za kilka chwil Pepe opuiści przytulisko, póki co wiem, że wczoraj przez cały dzień jego nowi Państwo kupowali wyprawkę :D ...Pepe czeka jeszcze podróż do swojego domu, bo to kawałek...więc trzymajcie kciukasy :)
  18. Pięknie, po prostu pięknie :)
  19. A u nas w tym roku o dziwo nie ma komarów....
  20. Myślę, że wolność...czyli wypuszczenie z boksu dużo zrobiło..no i oczywiście miłość :)
  21. Kesza po sterylce przybywała u p. Jadwigi w hoteliku ( tam gdzie Kala i Eska ) dziś wróciła do przytuliska, jest podobno w bardzo dobrej formie.
  22. Karolciu na razie nie marnuj energii na Pepe..klaruje się bardzo dobry domek dla niego ;) Może jakiś mały pakiecik dla Wioli:cool3:
  23. [quote name='GuniaP']Minni zamiesciłam u nas i na fejsie. Czy zółw i kotki z gabinetu jeszcze domu szukają ?[/QUOTE] Guniu, zauważyłam, że w dziale szukających domu jest jeszcze Frotka, a jej też juz nie ma w przytulisku.
  24. [quote name='Andzike'] Film o Kevinie wypożyczyliśmy - sprawdzę, bo może Bobasy też mają :) [/QUOTE] aha..myślałam, że można go jakoś z netu ściągnąć, bez wychodzenia z domu ;)
×
×
  • Create New...