-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Do nas jeszcze nie doszedł ten deszcz.... Dziewczyny czy Wy tez macie straszne smaki na słodkie ?? mi juz troche przeszło, właściwie całkiem mi przeszło, ale jak intensywnie karmiłam, to musiałam żreć słodkie, no musiałam i koniec, wpierniczałam mnóstwo jogurtów i biszkoptów,ciaqsteczek owsianych,czekolade tylko sobie odpuszczałam bo Paćkę uczulała, ale po prostu miałam ślinotok na słodkie, na szczęście juz mam z tym spokój :) Paćka uwielbia się bawić z suczami, walają się we trzy po łóżku, a ja boki zrywam, Maja jest bardzo tolerancyjna, a Beza jak akurat chce spać, to nie ma za bardzo weny i zawarczała raz na Paćkę..będziem chyba budkę i łańcuch szykować....Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie nie mieć psów, podczas gdy moje dziecię uczy się samodzielnie jeść i podłoga wokół krzesełka do karmienia to jedna wielka sodoma i gomora :D Jadę jutro na trzydniowy kurs asystenta kynoterapii, będę wracać co prawda na spanie do domu, ale cały dzionek, łącznie z kąpielą tatuś będzie musiał sam ogarnąć...zobaczymy jak to przeżyją :D:D -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu jest napisane, że wysterylizowana ;) -
Dziś widziałam się z Justynką, mówiła, że Minni jest po tym zabiegu "jak nowy pies" . To w takim razie tylko jeszcze nam potrzebny do pełni szczęścia "nowy dom" no ale to wszystko w zasięgu już :)
-
Może na FB spróbować, jak z Minni , chociaz wiadomo, Dingo większy, szanse mniejsze, ale nie zerowe ;)
-
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Karolciu odrobinke zmodyfikowany tekst z pierwszego postu i jedziemy...:) [B]Kesza to wspaniała, przepiękna , około 2-letnia sunia. Jest niezwykle mądra i pojętna, pięknie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. Bedzie wspaniałym towarzyszem dla rodzin z dziećmi, gdyż jest niezwykle delikatna względem nich i łagodna. Kesza ma wspaniały charakter, jest całuśna, bardzo towarzyska i wpatrzona w człowieka. Szukamy dla niej domu z ogrodem i możliwością przebywania w domu ze względu na jej zrównoważony charakter i potrzebę bliskiego kontaktu z człowiekiem. Sunia jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, oraz wysterylizowana. Przebywa w przytulisku w Boguchwale. Nie wydajemy psów do kojców, ani na łańcuch, przeprowadzamy wizyty przedopcyjne.[/B] Myślę, że ten ostatni dopisek w przypadku Keszy jest potrzebny aby zaoszczędzić sobie dzwoniących "oszołomów" ;) -
ten miś mnie "rozwalił" Figuś :D
-
Trzymam dziś kciuki za pomyślny zabieg
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No co tu tak cichutko??? U nas wyszły 3 zęby, czekamy jeszcze na kolejne 2 i może da chwilę odpocząć. Zaglądnęlam na onet, a tu na głównej stronie nius dnia....nius, niusem, ale patrzcie co z tego wózeczka wypadło oprócz bachora:D:D [url]http://dziecko.onet.pl/1945,1,1,mloda_gwiazda_upuscila_dziecko_na_ulicy,galeria.html[/url] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja se moje kundle podaruję, wystarczy bachor:eviltong: Asiu na prawdę bardzo ładna fura:p -
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3148/stylowiplfotografiafoto.jpg[/IMG]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jestem w szoku jaki Maks już duży, strasznie ten czas leci, śliczny chłopaczek :) Matka z synem na tle nowej fury bomba :D Co to za fura, bo ja się nie znam? Ja też oczywiście się dostosuję, czy przyjeżdżamy tylko z bachorami czy targamy również ze sobą psy ? :D Asiu jak długo Adam się z tym zlotem "godził " ?? :D -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']wczoraj Kesza miała sterylke więc może wstrzymajmy sie parę dni. Zresztą najpierw należy skontaktować sie z ludźmi którzy ją wcześniej oglądali i spytać czy nadal są nia zainteresowani bo to wydaje się b.dobry domek.[/QUOTE] No a co z tym domkiem??? nieaktualne ? ktoś rozmawiał ? -
No Andzike, wg mnie niesprawiedliwe byłoby gdybyś posiadała 2 zupełnie bezproblemowe, besmyczowe, kochane i w pełni przewidywalne suczki...a miej tak jak ja ja np., a co :D A jak reakcja na "dziada" z dużą szeleszczącą torbą??...bo u mnie do zagryzienia jest :D
-
Pięknie, po prostu pięknie :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A u nas w tym roku o dziwo nie ma komarów.... -
Myślę, że wolność...czyli wypuszczenie z boksu dużo zrobiło..no i oczywiście miłość :)
-
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kesza po sterylce przybywała u p. Jadwigi w hoteliku ( tam gdzie Kala i Eska ) dziś wróciła do przytuliska, jest podobno w bardzo dobrej formie. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] Film o Kevinie wypożyczyliśmy - sprawdzę, bo może Bobasy też mają :) [/QUOTE] aha..myślałam, że można go jakoś z netu ściągnąć, bez wychodzenia z domu ;)