pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
pati123487 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik']Jak dla mnie Bethoven będzie duży bo już ma zapas sierści na karku i porządną posturę to jest taki niby podhalan a niby golden/labrador z pyska, ale śliczna podróbka rasówki :) Trzeba się liczyć z tym że dużo zje niedługo :) nam się wydaje ze dlatego właśnie został oddany, dziewczyna go przyniosła, że niby się przybłakał :( takich psów nie znajduje się na ulicy, jest przepiękny i kudłaty :)[/QUOTE] Mysle ze jesli chodzi o jedzenie to potencjalni wlasciciele zdaja sobie z tego sprawe , mieli wczesniej podchalana ktory zdechl ze starosci;-( Poprosze o wiecej fotek malca na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to pokaze im zdjecia psiaka, czy maluch jest na kwarantannie??? ile ma miesiecy?? psiak mial by swoj plac to dyspozycjii i kojec w ktorym bylby zamkykany wrazie potrzeby... Pozdrawiam -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
pati123487 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Czy betoven bedzie duzym psiakiem???? -
Witam moi znajomi poszukuja psiaka podchalana , wczesniej mieli juzpsa tej rasy jednak im zdechl ze starosci, psiak niebyl by na lancuchu bedzie mial plac do wybiegania sie oraz kojec w ktorym w razie koniecznosci bedziezamykany, Ich warunek zeby psiak byl mlody i nie agresywny, Kolejna kwesti to transport psiaka z pod wawy do czestochowy;/
-
Zacznijcie od dobrego weta badan od A do Z ,.... Dlaczego 2 psiak bez problemow rowniez ma zmieniana karme(tak wywionskowalam po postach)?? Moze twoj psiak powinien jesc jakas weterynaryjna karme?? ale wybierz sie do porzadnego weta do jakiegos wiekszego miasta.... JArowniez mialam problem z moja jedna malamutka ale ona byla wybredna ALE FESTIVAL JEJ PASUJE JUZ PARE MIESIECY co nigdy jej sie nie zdarzalo:D
-
Witam Moim znajomym zdechl podchalan chcieli by ta sama rase:) Dobrze by bylo zeby byl w miare mlody io nie agresywny.. moj nr gg 6996452 lub kom 603272806
-
super wiesci.... ja juz sie rozgladam za domkiem dla PATI:)) I pytanko znacie kogos od podchalanow?? moim znajomym zdechl wlasnie podchalan ze starosci, i chca ta sama rase:)
-
HALO.... czy ktos jeszcze zaglada do dziewczynki pati???? ona nadal potrzebuje pomocy!!!!!
-
[quote name='lilk_a']a ja mam pytanie podobne odnośnie bazarku który zrobiłam dla Aresa i trzech innych psiaków ...czy mogę po skończeniu bazarku rozdzielić pieniądze na trzy pozostałe psy ?[/QUOTE] Jasne ze tak:) on juz ma wspanialy dom i nasza pomoc finansowa nie jest juz potrzebna ale sa inne psiaki potrzebuace pomocy, takze smialo mozna przeznaczyc na inne bidy:-)
-
Moze pro plan lamb &rice??? albo husse tez lamb szedzka karma...
-
Buziaczki dla ciebie slonce:**
-
Aresik ma sie dobrze, juz zaczyna wymuszac od nowych wlascicieli np udaje ze mu karma nie samkuje( jadl ja wczesniej w hoteliku) pewnie swaniaczek sobie mysli moze jak nie zjem karmy to dadza mi miesko:) Pan zapina go na smycz a ten sie kladzie i nie chce isc ,ale po chwili wstaje i idzie:) Czekam na email z foteczkami . jak beda to zaraz wkleje....
-
Boze jak sie ciesze, AESIKU ty byles tym moim pierwszym od ciebie sie wszystko zaczelo , na zawsze zostaniesz gleboko w moim serduszku... mam nadzieje ze bedziesz oddany swoim nowym wlascicielom mimo ze masz swoj wiek i rowniez charakterek, to co wspolnie przezylismy zrobilo duzom rewolucje w moim zyciu w sensie pozytywnym :)pokazales mi droge ktora mam isc. Dziekuje za wszystko od dzis zaczynasz nowe zycie mam nadzieje ze do konca swoich dni....
-
dziekuje:*