pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
a teraz foteczki ,zeby bylo wiadomo ze dla tego usmiechu pyszczka walczymy!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/257/fd2f60beebd5faf9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/254/69fd3a0308ee9ad5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/259/0208b4b34cdbda59med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jolek68']Pati a szanowna mam nadzieję była właścicielka tak nic się nie poczuwa :mad: zadzwoń i powiedz do czego doprowadziła, bo ja to świr i mogę krzywdę zrobić :angryy: dziewczyny jak już zrobicie jakiś bazarek to podajcie linka ;)[/QU Jolek czy ty uwazasz ze ja nie jestem w stanie jej krzywdy zrobic??juz wtedy mialam ochote.. zadzonie do niej jak bede wszystko wiedziala i jej powiem co mysle o niej i jej postepowaniu i nie bede przebierac w slowach!!!!! Ja mam pare fantow na bazarki jak by ktos chcial zrobic:) bo ja nie umiem:(
-
[quote name='obraczus87']Ja sie znowu powtórze - Skarbonka pomoże Bariemu ;) juz zapadła decyzja o kwocie. Pati mam do Ciebie przeogromna prosbe - ja mam bzika na punkcie 1 postu i informacji zawartych w nim. :evil_lol: no co ja poradze, że tak juz mam :roll: Uaktualnij proszę 1 post. Pies juz jest w DT, juz miał wizyty u weta, ma inne imię itd itd. Mega duzym drukiem napisz ile potrzebujemy i na co itd. Dajmy na to, że jestem guupppiiiaaa kompletnie i wszystko musze miec napisane czarno na bialym, tym bardziej, że należy szukac nowych osób, które mogłyby pomóc.[/QUOTE] Oczywiscie dzis to zrobie wczoraj za duzo wrazen , zastanawiam sie czy dopisac co trzeba czy usunac i pisac opd nowa??hm... Troszeke mi zejdzie bo ja niestety jestem malo spolszczona , i napisenie czegos konktetnego fajnego idzie mi jak krew z nosa:( ale dam rade obiecuje dzis bedzie:)
-
A droga z czestochowy hm... ciekawie bylo :D jest wszystko ok::):):) Aha ten pies o ktorym pisalam wczesniej dostal odemnie imie SPIDER to ten ktory jest chyba 2 boksy wczesniej od AMI:):):):)
-
[quote name='Schronisko-czest']Po raz kolejny zakładasz, że ni byłoby problemu, gdyby ogłaszana przez Ciebie psia dusza znalazła dom - dla psa nie byłoby problemu i my byśmy się cieszyli, ale chyba zaufanie do Ciebie i schroniska na dogomanii zostałoby nadszarpnięte, prawda? Tylko o to chodzi, a wrażenie mamy takie, że do Ciebie to nie dociera.... Ze względu na duży nawał biurowej roboty, a tylko 4 ręce do pracy i 1 komputer, psy zaadoptowane ściągąmy ze strony zawsze na przełomie miesięcy - także może się zdarzyć, że pies jest na stronie, mimo, że nie ma go w schronisku. A teraz na prośbę Pati kolejny "husky" schroniskowy, [B]MINI[/B]. Mini dlatego, ze to niewielki husky, taki do kolana. To jest sunia, ma około 3 lata, niestety niewysterylizowana jeszcze. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_zPteBnv-RBA/S2mCHQGNwKI/AAAAAAAAARU/a5P4__Vi54M/s512/P1080252.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_zPteBnv-RBA/S2mB4HmnjiI/AAAAAAAAARQ/eB4wp4an9kk/s512/P1080251.JPG[/IMG] Natomiast wypadkowicze nasi dochodzą do siebie, obrażenia nie były ciężkie, ale psy są w szoku i obolałe, więc potrzebują czasu i spokoju. Jeden z nich to starszy piesek, trzymamy za niego kciuki, bo może mu być ciężko, żeby się pozbierać.[/QUOTE] My nazwalismy ja MALENSTWO , jest ogloszona juz:D A pytanie mam apropo innego husky tego ktorego pani oddala od schroniska , mamy dla niego na 90 % chetnego na DT ci panstwo sa maszerami pracuja z takimi psami jak on:) mysle ze dobry domek to by byl dla niego moze potem DS??
-
Juz po wizycie jestemy... sprawa wyglada nastepujaco : Na 99% procent to DYSPLAZJA ktora wyglad nieciecikawie(wet mowi ze takiej dysplazji nie widzial) jutro o 15.30 jedziemy na przeswietlenie.. sa 3 obcje: -podleczenie psa lekami typu artro... i leki przeciwbolowe - zabieg poluzniania miesni ktore u Bariego sa caly czas napiete koszt jak dla nas ok 300zl -operacja zmiany konta miednicy wstawianie blaszek koszt ok 2 tys jednak bardzo ryzykowny jest ta operacja dzis wet dal zastrzyk przeciwbolowy i przeciwzapalny odrobaczyl dal nam 20 tabletek artro... i przepisal leki przeciwbolowe i przeciw zapalne... zaplacilam za wizyte 48 zl i za leki na recepte 5 zl jutro czeka nas koszt ok 50 zl moze wiecej bo to u innego weta:) wiec moze nie bedziemy miec:znizki" jak u mojego.. Wet mowi ze pies generalnie nadaje sie do uspienia! ale wie ze bedziemy go ratowac:))
-
Witam suczka jest w juz w DT... szczesliwa i ma kolege rowniez adoptowanego malamuta:):) Jeszcze jeden hasiorek w sobote tego schroniska trafil do wlascicieli poniewaz jakis czas temu zaginol :lol::lol: Nadal pracujemy nad domkiem dla AMI - husky Moja kolezanka rowniez zglosila sie jako chetna na DT dla jednego z polnocniakow w schronisku dlatego prosila bym o zdjecia wszystkich pozostalych psiakow jesli oczywiscie jest to mozliwe:):) pozdrawiam PAtrycja
-
[quote name='pati123487']I jeszcze jedna[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/144/45e6ec5474ee09ccmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a to filmik :( nie dobrze to wyglada... jutro czym predzej do weta!!!![COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.youtube.com/watch?v=NsChOReV0gM[/url][/U][/FONT][/COLOR]
-
jestesmy:):):) jezu co to za cudo... mizia sie caly czas , lezy wlasnie na plecach i blaga o mizianie po brzuszku!!!!! szczepienia owszem ma ale odrobaczany byl w 2005 roku:o ;/;/ Zajechalysmy tam w budzie lezal bari na lancuchu skreconym wsumie mial okolo 40 cm :(:( nie mial obrozy tylko lancuch na szyjii zapiety:// Pierwszy raz poplakalam sie widzac placz kobiety z bezradnosci i bariego smutnego ktory sprawial wrazenie ze wie ze juz nigdy sie nie spotkaja:((( oto bari z pierwszysch chiwil u nas: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/257/95647ac5ea7a18afmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzis o 15 na 99% zabieram BARIEGO od wlascicieli:):) Juz sie nie moge doczekac, tylko niewiem jakabedzie moja reakcja na spotkanie z wlascicielami , bo za takie traktowanie psa powinni isc siedziec albo chociaz zaplacic tys grzywnej!!!!! Teraz Bari bedzie mial jak w niebie bedzie reka do glaskania osoba do przytulania porzadna karma spacerki dlugie no i przedewszystkim wet!!! juz w poniedzialek pojedziemy z Martyna do mojego weta i sie dowiemy co mu jest:)) Dzwonilam wczoraj do wlascicielki bariego mowie jaka sprawa byla w niebo wzieta poprosilam ja zeby dala miske obroze itd A ona mi mowie ze owszem miske ma ale obrozy nie bo zgubil jak uciekl!!!! kiedy to bylo?? uswiadomilam sobie wtedy ze pies przez caly ten czas nie byl na spacerze az mi gardlo scislo!!!!:( BARI PAKUJ SIE JUZ PO CIEBIE JADE:):):)
-
Emigrantka nie mamy zielonego pojecia ile wyjdzie za weta:/ Mam nadzieje na DT u MArtyny za nie wielkie pieniadze i z dobrym wetem pod nosem... Niewiemy co mu jest , a zeby sie dowiedziec to musze miec DT lub hotelik w dzien zabrania psa od wlacicieli :( Wet nawet po moim slownym opisie nie byl w stanie ocenic co to moze byc , musi psa zobaczyc przebadac!!!!
-
Sunia-FREYA jutro rano jedzie do domu tymczasowego:)
-
A psiak dostaje od nas imie Fado:):):)