[SIZE=4][COLOR=blue][B]BARI PSIAK KTOREGO WLASCICIELE JUZ NIE CHCA...[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=blue]MA TRUDNOSCI Z CHODZENIEM!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]POTRZEBUJEMY [SIZE=5]DEKLARACJI[/SIZE][SIZE=4] STALYCH NA OPACENIE DT[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]150 ZL PLUS KARMA.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PIENIAZKI POTRZEBNE NAM BEDA ROWNIEZ NA LECZENIE LAPEK .[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue][U]WET UWAZA ZE TO DYSPLAZJA JEDNAK POTWIERDZI TO DZISIEJSZE PRZESWIETLENIE POD KONTEM DYSPLAZJI...[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][U][SIZE=3][COLOR=#0000ff]JESTESMY JUZ PO KONSULTACJI Z INNYM WETEM KTORY WYKRYL U PSIAKA [/COLOR][COLOR=red]OBYSTRONNE ZWICHNIECIE RZEPKI[/COLOR][COLOR=black].[/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=3]BARIEGO CZEKAJA DWIE POWAZNE OPERACJE JEDNAK PO TYCH OPERACJACH BEDZIE CALKOWIECIE ZDROWY:multi::multi::multi:[/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=3][COLOR=red]DLATEGO ZWRACAM SIE Z UPRZEJMA PROZBA O STALE DEKLARACJE LUB WPLATY JEDNORAZOWE NA JEGO ZYWIENIE LEKI...[/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=3][COLOR=darkgreen]ZAPRASZAMY NA BAZAREK:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179627-ZA-oty-wisiorek-kolczyki-ciuszki-i-inne-dla-Bariego-Do-16-02-2010r-do-24-tej?p=14076367#post14076367"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1796...7#post14076367[/COLOR][/URL]
[B][U][SIZE=3][COLOR=#ff0000]dla jego usmiechnietego pyszczka naprwde warto mu pomagac..... zeby zawsze takie pozycje robil..[/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=3][COLOR=#ff0000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/257/fd2f60beebd5faf9med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[SIZE=3][COLOR=indigo][B][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]OTO HISTORIA BAREGO!....[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=indigo][B]15. 01 ,.2010kolo poludnia dostalysmy telefon od PAna ktory twierdzil ze od kilku dni jadac do pracy spotyka lezacego na poboczu huskiego..[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=indigo][B]Kolezanka pojechala zobaczyc co sie stalo , faktycznie na poboczu byl czarno-bialy hasior, jednak mial duze problemy ze wstaniem oraz chodzeniem, padlo podejrzenie ze psaik zosatal potracony.. Jak najszybciej pojechalam zobaczyc tego psa okazalo sie ze to piekny husky bardzo duzy uroda hasiora ale masa wieksza..[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=indigo][B]psiak zaciaga tylknymi lapkami :placz: Wyglada to na dysplazje:placz: NA grzbiecie ma garba chyba probowal ciezar ciala przenosic na przednie lapy.... nie moze dlugo na nich ustac zaraz siada albo sie kladzie... mozliwe ze to z przemarzniecia... musimy zabrac go do weta a na to beda potrzebne nam pieniazki i wasze wsparcie... nie znamy sie na dysplazjii psiak jest nadal na dworze nie may gdzie go trzymac , on powinien byc teraz w cieple:angryy::angryy: [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=indigo][B]W NIEDZIELE TJ. 07.02 ODEBRALAM WRAZ Z MARTYNA BARIEGO OD WLASCICIELI, WJEZDZAJAC NA PLAC ZAUWAZYLAM GO LEZACEGO W BUDZIE WYSZEDL A TU LANCUCH 40 CM NA SZYJI NIE MIAL OBROZY TYLKO ROWNIEZ LANCUCH , ZAROPIALE OCZKA.WLASCICIELKA DALA MI KARME PUFFY , I SIE POPLAKALA ZE BARI ODCHODZI OD NIEJ....[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]a CO DO STANU JEGO LAPEK JESZCZE POL GODZINY PRZED PRZYJAZDEM MOWILA NIE NIEJMU NIC NIE JEST ...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#4b0082]NA MIEJSCU SIE OKAZALO ZE PIES LEDWO CHODZI:angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Odnalazl sie wlasciciel ktory odebral psa ze schroniska , jednak pies jest do oddania z powodu przepowadzki :([/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Troche info na temat psiaka[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Imie-Bari[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]wiek 5 lat[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]waga 35 kg[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]oczy- brozowe z plamka na prawym oku.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Umaszczenie - czarno-biale[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]charakter- pies spokojny nadaje sie do domu z dziecmi poniewaz caly czas ma z nimi kontakt..[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]mieszka w domu nie niszczy, mozliwe ze nie akceptuje innych psow( to jeszcze sprawdze).[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]uciekinier wykorzystuje kazda okazje zeby uciec..[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=indigo][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/248/ef9fdb776a5d3e6cmed.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/248/00cdd7fecc9b0a67med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]POMOZMY MU ... ON CHCE ZYC NORMALNIE...[/COLOR][/SIZE]