Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Super dziekuje w imieniu tytusa i for animals:):cool3:
  2. Mam prawie 300 znajomych na nk i nikt sie nie zlitowal a w opisie mam link i prośbe o pomoc:angryy: a to ja na forum chyba trafilam na tych co interesuja ich czyste wykapane zdrowe amsaffy, chętnie pokazala bym wam moja Malamucia suczke ale jako nowy uzytkownik nie umie wkleic sobiee foty:oops:
  3. Niby na Naszej klasie jest tyle forum milosników amstafów a jak dalam info to nikt sie nie zainteresował, porazka jakas:placz: moi znajomi tez patrza na foty i oo jaki biedny a jak przychodzi dac 10 zł na cegielke to odpadaja:shake: Porazka jakas;/ trudno czekamy co sie bedzie dzialo
  4. Jasne ja rozumie wszystko ale trzeba mu pomóc jak sie dowiedzialam to pies jest zabrany 10 km od mojej miejscowosci , moze dlatego tak mnie boli to co ci ludzie zrobili temu psiakowi hmm.. sama niewiem:placz: ja bede dokupywala cegielki jak bede miala tylko taka mozliwosc pokochalam tego psiaczka na odleglosc:loveu:
  5. Jest nas tutaj tylu a mamy tylko 100zł:angryy:
  6. Fioneczko absolutnie mnie nie uraziłas:eviltong: wszyscy znajomi wiedza, co z tego wyniknie zobaczymy:cool3: Rozmawialam z dziewczyną z for animals , i nikt nie interesuje sie zabardzo ta sparawą a kasa jest potrzebna nie mala:placz: takze pomocy:eviltong: pozdrawiam
  7. Jasne ze tak , wygladalo by to inaczej niz mówisz bo konto i opis bylby wasz, ale ok jak macie ludzi od tego to super tylko czas dodac te foteczki nowe i ten opis któy sporządzila koleżanka:) konto zalozylam przez ten wątek:) cegielki kupilam narazie tylko 3 poniewaz jestem lekko spółkana:/;/ ale sytuacja poprawi sie po 1:eviltong:
  8. gdy zakonczy przed czasem to allegro sie moze dowalic, wystawcie nowa aukcje, jak cos to ja moge wystawic:p
  9. Pomózmy temu psiakowi cegielka kosztuje tylko 10 zł, dalam info do wszystkich którzy mogli by pomóc psiakowi równiesz to miłosników amstaffów:p teraz czekam na jakąs odpowiedz, niech kazny z nas kupi choc po jednej cegielce i to juz bedzie cos.popatrzcie na niego:placz:
×
×
  • Create New...