Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Jak ida bazarki???
  2. Zalatwilam hotel dla niego i malamutki rano beda juz bezpieczne:D
  3. No musimy dzialac bo puki co ciezko to widze. Musimy jej pomoc i zagwarantowac lepsze zycie......
  4. W schronisku zdarzyl sie "wypadek". W kotrym ucierpial Ares czarny , w nocy psy z boksu obok odgryzly mu ogon przy samym zadzie.
  5. No malutka jeszcze 6 dni misisz z tamtad uciekac bo tam dzieje sie coraz gorzej, coraz wiecej psow tam cierpi tak jak nasz ARESIK<beczy>
  6. Sunia dopiero w przyszly czwartek pojedzie , przyjada po nioa dziewczyny pojedzie do lekarza i wtedy zapadnie decyzja co dalej czy musi zostac pare dni u weta czy nie. Zaopiekuja sie nia dziewczyny od benkow. Schron wie ze przyjezdzaja po sunie w czwartek wszystko jest ustalone, tylko jeszcze ten dlugi tydzien!!!!!:/
  7. obserwuje go ale powiec co chcesz wiedziec moze bede w stanie ci odpowiedziec???!!!:D
  8. Obserwuje go, z suczkami nie ma problemu bo byl z suczka w boksie taka owczarkowata!! teraz na wybiegu jest z wieloma innymi psami.. ophra co chcesz wiedziec to moze ci odpowiem:))
  9. Sunia gorzej sie czuje... starsznie meczy ja ta siersc czy skora, nie sluzy jej zamkniecie , na filmiku troche widac jej zachowanie... Niukus ty mnie nawet nie strasz bo ja nie wiem co my wtedy zrobimy:( Wsumie mnie dogo dzis sziala wporzadku, troche muli ale ogolnie spoko:D
  10. Dziewczynko pati a co u ciebie taka cisza??Ty sie czujesz coraz gorzej,a coraz mniej osob dociebie zaglada;(
  11. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=ayX8-ZYIiLI[/URL]
  12. Dzien dobry:D
  13. NO a chlopcy maja w schronie nowa kolezanke bardzije malamucia , porazka
  14. No kochana w gore po tych utrudnieniach Hopaj:D
  15. Zabierze ja Lacrima:multi: Pracownicy schronu chyba poczuli ze sa na cenzurowanym,po wizycie lacrimy wschronie,i sunia ma nawet slome w buzie i liscie zamiast blota. Ale stan jej jest i tak niepokojacy drapie sie klapie uszami i merda ogonkiem wszystko naraz.. jutro postaram sie ja odwiedzic moze jakas foteczke cykne:cool3: Dokladnie nie wiemy ile potrzeba pieniazkow,ale chyba sporo.
  16. no wlasnie z kundelkowej w 1 poscie wpisuje wplaty :) Pierwsze koty za ploty:multi:
  17. Nikus wiesz kobieca solidarnosc:eviltong: no zostalo nam 8 dni a kasa potrzena na cito:placz: Dzis wplynela 1 wplata:multi:
  18. No to akurat bylo do Nikusia ze jak ucieknie to sie nim rozprawie:eviltong: WLasnie watek Dziewczynki -Pati zrobi ktos ten bazarek????:p
  19. No mam nadzieje bo:mad::mad::mad::mad::eviltong:
  20. Stosunkowo malo wychudzony jak na dlugo blakajacego sie, ale moze chlopak dobrze sobie radzil w terenie:razz: Ula moze wiesz o nim cos wiecej mnie w schronie nic nie powiedzieli nana pytanie ile ma lat odpowiedziano mi mlody jest, ale co to oznacza?? ja go oceniam na max 2 lata:)a jest slodziak przeokropny. Czy stojace uszy sa tak wazne?? ja sadze ze nie ale najwidoczniej ktos mial inne zdanie:placz:
  21. Musimy dbac o Nikusia bo sie wystraszy i nam ucieknie z watku i co my bez niego zrobimy jak to zloty chlopak jest:loveu:
  22. Oj nikus widze ze dyskryminowany jestes:-o Ale coz dzieczyny maja racje, ktos musi pracowac na nasz instynkt zakupocholiczek:eviltong:
×
×
  • Create New...