pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
Postanowilam przyspieszyc sprawe mimo mojej kontuzji i umowilam nas do weta w piatek na 11.. Troche info na temat psiaka Imie-Bari wiek 5 lat waga 35 kg oczy- brozowe z plamka na prawym oku. Umaszczenie - czarno-biale charakter- pies spokojny nadaje sie do domu z dziecmi poniewaz caly czas ma z nimi kontakt.. mieszka w domu nie niszczy, mozliwe ze nie akceptuje innych psow( to jeszcze sprawdze). uciekinier wykorzystuje kazda okazje zeby uciec.. Moze znacie jakis dobry tani hotelik gdzie mozna by go umiescic gdy wlasciciele juz sie wyprowadza??
-
Jupi :) bardzo sie ciesze ze rusalka jedzie do lepszego zycia:**
-
Jupi :) bardzo sie ciesze ze rusalka jedzie do lepszego zycia:**
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
pati123487 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Moze nam rowniez ktos pomoze [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177828-Husky-do-oddania-przez-wlascicieli-za-jakis-czas-schron-potrzebuje-leczenia?p=13903849[/URL] -
heh mam nadzieje ze sie doczekasz:-D Jak pojade do mojego weta on zacznie odrazu dzialac ,rozpoczniemy leczenie.. Dlatego potrzebne sa deklaracje !!! pies jest ponad 30 km odemnie nie znam zadnego weta w tamtych stronach , a istnieje prawdopodobienstwo ze psiak bedzie potrzebowal czestych wizyt bo te jego nogi mnie bardzo nieladnie wygladaja!!!
-
[color=red][b]sprawa jest coraz bardziej pilna poniewaz pani ma problemy z partnerem ktory robi jej na zlosc i wyrzuca psa na dwor co po 1 grozi kolejna ucieczka a po 2 w ta pogode jego nozki funkcjonuja gorzej czy ktos sie znajdzie kto go wezmie?? Choc na dt??? Zrobie bazarki jakas zbiorke pieniazkow jego trzeba leczyc.. Cioteczki wojkowie pomozcie!!!![/b][/color]
-
Czyli teraz czekamy na dobre wiesci.....;-)
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
pati123487 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Uuu biedaku;( -
Dziekuje:* Pies zostal odebrany ze schroniska, przez wlasciciela lecz psiak pilnie szuka domu poniewaz parner Pani robi na zlosc i wypuszcza psa na posesje wiedzac ze pies ucieka( pewnie w nadziejize nie wroci)... Wlascicielka dla jego dobra chciala by zeby znalazl odpowiedni dom ktory da mu odpowiednia dawke ruchu...
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
pati123487 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
witam moze jest na watku ktos z gliwic?? wlasnie z DT uciekl pies o imieniu kazan husky-malamut [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,2746,Znaleziony,Chorzow,NN.html[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] prosze o pomoc ,pies wyrwal sie reki ma na sobie szelk czarne smycz niebieska i obroza we wzorki czerwona, pies uciekkl w gliwicach w dzielnicy sosnica o ok godz 19........[/FONT][/COLOR] -
Super .... dziekuje:**
-
Oj bursztynek juz tatusiem nie zostanie:):);)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pati123487 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
sprawdzcie co natalia_aa za linka podeslala, moze to jeden z waszych psiakow!! -
Bursztynku jeszcze chwilka i znajdziesz swoj wspanialy domek cioteczki juz dzialaja ... A i ja popytam znajomych i porozsylam linka do watku:):)
-
Bardzo sie ciesze rusalko ze ci sie udalo:-)