pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
[quote name='Monika z Katowic']A macie nowe zdjęcia Dziewczynki Pati?[/QUOTE] O nowe foteczki musilmy ladnie prosic LACRIME:)
-
Aresik mial dzis sciagniete szwy , czuje sie dobrze takze sadze ze podroz nie bedzie dla niego meczaca:) Wet juz sie do niego przywiazal i widze ze trudno bedzie mu sie z nim rozstac :) Ciesze sie ze tak szybko wraca do zdrowka rozpiera go energia ,jest coraz weselszy i co ciekawe juz nie robi "unikow" gdy go chce uczesac . Wczesniej kulil sie jak chcialam go dotknac po grzebiecie:) to oznacza ze zaczyna znow ufac czlowiekowi:) Wszystko jest przygotowane jutro kolo 9 wyjezdzamy:D
-
-= Niebieskooka suczka HUSKY Starogard=- MA DOM!!!!
pati123487 replied to Izis1984's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sliczna sunka:D -
Bardzo dziekuje za wplaty : FIRENKA i MARGOL, ZUZIA, ANNA W, ROBERT.:)
-
Witam . Ostatnio nie moge byc z wami na dogo ale tylko do 3 :D Co do porannej pobudki to przudalo mi sie troche ruchu:D naszczescie udalo mi sie go zlapac :) Hetkor?? ja go znam jako hermes- pojecha do domku w warszawie, jedyne co moglam zrobic to zadzwonic do pana i porozmawiac , co jak o kastracjii pan wydaje sie bardzo rozsadny ale mam nadzieje ze ktoras z Warszawianek odwiedzi pana???hmm... pan sie zgadza na wizyte poadopcyjna:):):) Troszke sie ogarne i jade do aresika wezme go na spacerek :D pozdrawiam serdecznie wrazie pytan do mnie dostepne mam tylko gg 6996452.pozdrawiam
-
Stan suni znacznie sie pogorszyl od ostatniej wizyty Lacrimy u nas w schronie;/;/ Ale wierze ze bedzie dobrze:D
-
heh:):) no faktycznie:)