Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Ja tez ale jest juz po fakcie moze bierzmy pod uwage 2 i 3 zdjecie ...
  2. Tak ARES wygldal 2 miesiace temu: A tak 3 tygodnie temu;/: A tak teraz: Biorac pod uwage 2 i 3 zdjecie roznica jest ogromna :) Jesli rana bedzie sie goila tak szybko jak do tej pory to za jakis miesiac rana calkowicie sie zagoi a pupka obrosnie choc troszke futerkiem:D A tak teraz:
  3. [quote name='Monika z Katowic']A macie nowe zdjęcia Dziewczynki Pati?[/QUOTE] O nowe foteczki musilmy ladnie prosic LACRIME:)
  4. Hm... mam wrazenie ze jestem na kazdej fotce... tak Dora teraz mozesz posmiac sie z moich wlosow:D Na 1 zdjeciu w tle widac domek tam mieszka teraz aresik:D Z koleji na ostatnim widac jego wybieg i wejscie do cieplutkiego pomieszczania poprostu bajka:D:D
  5. Malamutka juz od czwartku w DT w poznaniu:D:D Heh... Ula nie martw sie ja wiem to ze zaraz zajrze do schronu i znajde jakiegos nowego podopiecznego:):):) Ale o Aresie bede pamietala baaardzo dlugo :)
  6. Teraz tylko nalezy sie Modlic by rana goila sie tak dobrze jak do tej pory i zeby szybciutko znalazl najwspanialszy dom, ja dzis odczuwam pustke zawsze w niedziele chodzilismy na spacerki a dzis....:( Wiem powinnam sie cieszyc ze aresikowi jest dobrze :) Brakuje mi go bo to swietny psiak ....
  7. Chcialam serdecznie podziekowac NIKUSIOWI za pomoc i przewiezienie aresika do hoteliku:D:D:D
  8. heh ... no nieomieszkam go wycalowac:):) TO masz jak w banku<mniam>:):):)
  9. My juz wracamy aresik ma wspaniale w hoteliku:) dlatego nawet niebylo mi bardzo smutno jak go tam zostawialam:)) Cielputko duzy wybieg , wlasciciele wspaniali ,bardzo zyczliwi.... jestem w 100% pewna ze nic zlego mu sie tam nie bedzie dzialo:)))
  10. Aresik mial dzis sciagniete szwy , czuje sie dobrze takze sadze ze podroz nie bedzie dla niego meczaca:) Wet juz sie do niego przywiazal i widze ze trudno bedzie mu sie z nim rozstac :) Ciesze sie ze tak szybko wraca do zdrowka rozpiera go energia ,jest coraz weselszy i co ciekawe juz nie robi "unikow" gdy go chce uczesac . Wczesniej kulil sie jak chcialam go dotknac po grzebiecie:) to oznacza ze zaczyna znow ufac czlowiekowi:) Wszystko jest przygotowane jutro kolo 9 wyjezdzamy:D
  11. Oj bol byl z pewnoscia potworny, tymbadziej ze nie mial nalezytej opieki;/ Wdalo sie zakazenie ,a to dopiero musialo go bolec:(
  12. Yana tak w schronisku, odgryzy mu ogon psy z innego boksu:(
  13. Oj PRAWDA:D:D:D Takiemu skarbowi nalezy sie wszystko co najlepsze:)
  14. Zapisuje sliczna sunka:D
  15. Hm... 35??niestety nie znam. podaj mi link na bazarek bo ja nie w temacie jestem:)
  16. Pamietacie Hermasa?? to wlasnie on w nowym domku .:)Jego mina mowi sama za siebie:D
  17. Oj Livka nawet sobie nie wyobrazasz jak on teraz okazuje radosc fakt komicznie to wyglada, ale jak sie cieszy trzesie sie caly , na pocztku nie mogl skoordynowac ruchow a teraz nawet nauczyl sie usmiechac:D:D JEst poprostu niesamowity:D
  18. Bardzo dziekuje za wplaty : FIRENKA i MARGOL, ZUZIA, ANNA W, ROBERT.:)
  19. Bolalo teraz juz nie boli , napewno odczuwa ale swedzenie bo sie ranka goi jak na rocznym zdrowym dobrze odzywionym psiaku:))Ares jest dzielny, to co najgorsze juz za nami, teraz tylko potrzbuje czasu i lekow by pupa sie calkowicie zagoila i obrosla futerkiem:D
  20. Wlasnie wrocilam od Aresa , bylam z kotem stosunek ma raczej olewajacy:D Energia go rozpiera, rany coraz mniejsze. Bede dzis jeszcze raz u weta dogadam szczegoly:) pozdrawiam
  21. Witam . Ostatnio nie moge byc z wami na dogo ale tylko do 3 :D Co do porannej pobudki to przudalo mi sie troche ruchu:D naszczescie udalo mi sie go zlapac :) Hetkor?? ja go znam jako hermes- pojecha do domku w warszawie, jedyne co moglam zrobic to zadzwonic do pana i porozmawiac , co jak o kastracjii pan wydaje sie bardzo rozsadny ale mam nadzieje ze ktoras z Warszawianek odwiedzi pana???hmm... pan sie zgadza na wizyte poadopcyjna:):):) Troszke sie ogarne i jade do aresika wezme go na spacerek :D pozdrawiam serdecznie wrazie pytan do mnie dostepne mam tylko gg 6996452.pozdrawiam
  22. Stan suni znacznie sie pogorszyl od ostatniej wizyty Lacrimy u nas w schronie;/;/ Ale wierze ze bedzie dobrze:D
  23. heh:):) no faktycznie:)
×
×
  • Create New...