Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Jolek jak Ula ??MArtyna ma go na DT:P BARi dostal kolnierz.. wiec juz nie bedzie sprawdzal czy jajek napewno nie ma w srodku:)
  2. Mnie sie wydaje ze jak mialam family dla mojej mlodej suczki to byl taki ciemniejszy(taki jak na fotce) ale ksztaltu nie pamietam:)
  3. Doszla wplata z kundelkowej skarbonki 300zl i od natalijo 50 zl :) dziekujemy:**
  4. Tak Ula nie pojedziemy do tych katowic a nie zlapalam cie wczoraj na gg a dowiedzialam sie wieczorem ze wet podejmie sie tej operacji:))
  5. Dziekuje slicznie:) Bari odstawil dzis numer mianowicie zrewal szwy;/ Sytuacja jest juz opanowana:)
  6. Ja dam 20 zl wiecej puki co nie moge... biedaczek nie moze umrzec z powodu braku pienieniedzy:)
  7. Musze go zobaczyc:) Mozliwe ze mi Pani mowila ale na tyle hasiorkow co tam jest do mi sie wszystko myli:)
  8. Nie moge sie doczekac na fotki:)
  9. TAYGA dziekujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi:
  10. Witam.. Przepraszam ze wczoraj sie nie odezwalam ale mialam zawrot glowy. Barus wykastrowany wszystko poszlo sprawnie, bari po wybudzeniu byl bardzo zdziwiony "gdzie sa jego jajka"...;) Przy okazji kastracji rozmawialam z moim wetem o rzepkach Bariego , po dlugim padaniu pod narkoza stwierdzil ze jest w stanie przeprowadzic taka operacje.. Ja mu ufam w 100% zreszta to co zrobil z ARESEM mowi samo przez sie. Zabieg wykonal by na poczatku marca najpierw jedno kolano potem drugie. Kastracja wyszla ok 150 zl jednak dlatego ze bralam fakture na 122zl( mamy 122 zl na koncie fundacji od Milli za ksiazke) to Wet stwierdzil ze nie bedziemy kombinowac i zaplacilam 122 zl :):)
  11. Zrob zdjecie i pokaz nam ja wyglada ten festival?
  12. pokiereszowany adhd-owiec?? musze go zobaczyc bo nie wiem o ktorym mowa:O ten husky chyba jest w 40 taki czarno bialy zostal przezemnie nazwany rico:) No i niezapominajmy o AMI:):) ja niestety nie bede mogla zbytczesto bywac w Schronisku poniewaz zaczynam prace w innym , ale postaram sie zajrzec i zrobic foteczki psiakom:)
  13. Moj festival zawsze byl ciemny , moja starsza sunka je juz pare miesiecy i nie zauwazylam zmiany...
  14. Rozmawialam z Ula jesli jej nic nie wypadnie to pojedzie :)
  15. Tak na konsultacje z WEtem z Katowic , Hm.. Ule zapytam (poprosze ladnie);)
  16. wlasnie umowilam bariego na wizyte 22 lutego na godzine 15 , ja niewiem czy bede mogla jechac poniewazbardzo mozliwe ze bede w pracy:( ale nastepny wolny termin jest poczatek marca....
  17. Bedzie dobrze bo ma Was:loveu::loveu::loveu: :razz::razz::razz::razz::razz::razz: ;););););););) :multi::multi::multi::multi: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::loveu:
  18. Najwazniejsze ze bari ma sie dobrze czuje sie coraz lepiej .. Generalnie zachowuje sie jak by cudownie ozdrowial :) Bardzo mily psiak i zaskuguje na szanse na normalne zycie:)
  19. Barus cierpliwie czeka na dzisiejsza kastracje, poniewaz wczoraj nie udalo sie zalatwic :) Niestety koszt to max 170 zl. lada dzien konsulacja z wetem i kolejne koszty:(
  20. [B][SIZE=3][COLOR=#006400][U]ZAPRASZAMY NA BAZAREK: [/U][/COLOR][/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179627-ZA-oty-wisiorek-kolczyki-ciuszki-i-inne-dla-Bariego-Do-16-02-2010r-do-24-tej?p=14076367#post14076367"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1796...7#post14076367[/COLOR][/URL]
  21. piesek pojechal prosto ze schroniska na staje PKP i prosto do Wroclawia.. Ja to robimy? hmm... meega duzo czasu ostatnio poswiecalam bo mialam taka mozliwosc i podstawa to oglaszanie:):) potem tylko ankieta wizyta i hoppp do nowego domku:)) Raz jest lepiej raz gorzej ale radzimy sobie jakos:))
  22. lilk_a bardzo dziekuje:):) juz bede wiedziala kogo prosic:))
  23. Psiak juz w nowym domku caly i zdrowy... bedzie pod dobra opieka:))) Bardzo prosze o zdjecie kolejnego psiaka-ow wraz z opisem pooglaszam:D
  24. Znacie kogos kto robi banerki?? kiedys kogos widzialam ale nie moge znalesc:-( przydal by sie chopakowi nowy banner
×
×
  • Create New...