pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
Mnie sie wydaje ze jak mialam family dla mojej mlodej suczki to byl taki ciemniejszy(taki jak na fotce) ale ksztaltu nie pamietam:)
-
Musze go zobaczyc:) Mozliwe ze mi Pani mowila ale na tyle hasiorkow co tam jest do mi sie wszystko myli:)
-
Nie moge sie doczekac na fotki:)
-
Witam.. Przepraszam ze wczoraj sie nie odezwalam ale mialam zawrot glowy. Barus wykastrowany wszystko poszlo sprawnie, bari po wybudzeniu byl bardzo zdziwiony "gdzie sa jego jajka"...;) Przy okazji kastracji rozmawialam z moim wetem o rzepkach Bariego , po dlugim padaniu pod narkoza stwierdzil ze jest w stanie przeprowadzic taka operacje.. Ja mu ufam w 100% zreszta to co zrobil z ARESEM mowi samo przez sie. Zabieg wykonal by na poczatku marca najpierw jedno kolano potem drugie. Kastracja wyszla ok 150 zl jednak dlatego ze bralam fakture na 122zl( mamy 122 zl na koncie fundacji od Milli za ksiazke) to Wet stwierdzil ze nie bedziemy kombinowac i zaplacilam 122 zl :):)
-
Zrob zdjecie i pokaz nam ja wyglada ten festival?
-
pokiereszowany adhd-owiec?? musze go zobaczyc bo nie wiem o ktorym mowa:O ten husky chyba jest w 40 taki czarno bialy zostal przezemnie nazwany rico:) No i niezapominajmy o AMI:):) ja niestety nie bede mogla zbytczesto bywac w Schronisku poniewaz zaczynam prace w innym , ale postaram sie zajrzec i zrobic foteczki psiakom:)
-
Moj festival zawsze byl ciemny , moja starsza sunka je juz pare miesiecy i nie zauwazylam zmiany...
-
[B][SIZE=3][COLOR=#006400][U]ZAPRASZAMY NA BAZAREK: [/U][/COLOR][/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179627-ZA-oty-wisiorek-kolczyki-ciuszki-i-inne-dla-Bariego-Do-16-02-2010r-do-24-tej?p=14076367#post14076367"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1796...7#post14076367[/COLOR][/URL]
-
piesek pojechal prosto ze schroniska na staje PKP i prosto do Wroclawia.. Ja to robimy? hmm... meega duzo czasu ostatnio poswiecalam bo mialam taka mozliwosc i podstawa to oglaszanie:):) potem tylko ankieta wizyta i hoppp do nowego domku:)) Raz jest lepiej raz gorzej ale radzimy sobie jakos:))
-
Psiak juz w nowym domku caly i zdrowy... bedzie pod dobra opieka:))) Bardzo prosze o zdjecie kolejnego psiaka-ow wraz z opisem pooglaszam:D